Файна дівка• 31 декабря 2025
Ну, не пуха мне!
Листая тик ток, попался он мне. Меренговый венок.Решила приготовить. Если получится, начинка будет апельсиновый курд и крем( маскарпоне и сливки)
НеКонец-Света• 31 декабря 2025
Ответ дляФайна дівка
Только не хочу столько декора
І правильно. Приварений апельсин не смачний, одні жили, їсти неможливо. Спіймалась так з апельсиновим чизкейком. Краще вже свіжий покласти або апельсиновий мармелад. І ота купа розмарину не по ділу, він же не їстівний. М´ята краще.
Не кую, не мелю• 31 декабря 2025
Ответ дляФайна дівка
Ожидания такие если что
Ви тільки не кладіть зверху оті гілляки розмарину. На відео та фото він виглядає добре, але має занадто сильний запах, як для десертів. Якщо замість павловой не хочете їсти ялинку за відчуттями, ще й гірку.
І оті четвертинки цитрусових зверху десерту мають бути обовʼязково очищені від шкурки. Або вам прийдеться їх філірувати, або не кладіть взагалі. Курду буде достатньо. Або можна в крем з маскарпоне натерти трохи цедри.
Файна дівка
• 31 декабря 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Дякую, цікава ідея з цедрою в кремі, напевно, так і зроблю.Поки що все стигне, курд на вікні і вінок в духовці
Тут надолго• 31 декабря 2025
Ответ дляФайна дівка
Вышло не супер красиво, но надеюсь, что вкусно
Красота, молодец