Мамина корзиночка• 03 января в 09:01
Образила мама
Нас у мами четверо. Я допомагаю три роки щомісяця, першого числа кожного місяця, як зарплату скидаю гроші.
Моя мама не бідує, трохи брат допомагає. У мами хороша пенсія.
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
У грудні я забула скинути гроші, але через те, що приїхала на Різдво за 1000 км то привезла продуктів і подарунків багато.
І мама на саме Різдво , як всі вечеряли сказала що я завжди допомагала, а вже перестала допомагати. І з такою претензією…. Я офігіла ..
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
Леннон_Жив!• 03 января в 09:40
Ответ дляМамина корзиночка
Шкода вас. Ви навіть не уявляєте що не всі живуть таким дитям як ви.
А все що не так як у вас, то вже фантастика )
Да, да, да)), верю
Пупуговка• 03 января в 09:41
Авор, не обращайте внимания на местных куриц и на их кудахтанье. Моя мама такая же, поступайте именно так как велит вам сердце, тем более острой нужды в вашей помощи нет. Моя при каждом разговоре и случае благодарит только свою соседку, которая за уход за ней подбрасывает маме пару просроченных консерв и иногда лекарства, если у нее лишние. Мою помощь и деньги считает само собой разумеещимся и также подкалывает, когда у меня не получается скинуть деньги. Я с ребенком сама, мне тоже тяжело на двух работах, но ее это не сильно волнует. Со следующего года нужны еще и репетиторы. Как-то так. Иногда хочется просто выключить своей телефон и пропасть, пусть разбираются сами и пусть им более заботливые помогают.
Леннон_Жив!• 03 января в 09:41
Ответ дляЯ таке знаю
Сенс багато в чому. І точно не в стакані води на старості.
Сенс в тому, що вони просто є. В тому що ми родина, що ми спілкуємось, любимо один одного. Люблять не за щось, в просто люблять. Свого чоловіка я полюбила за щось колись, бо обирала його. . А дітей, батьків я люблю безумовно. Без умов.
І їх ставлення до мене може залежати від чогось, в може теж бути безумовним, бо вони окремі люди, зі своїми поглядами.
Вся эта простынь просто вода - так люблю, не могу, что любого кину. И автору вы советуете тут же кинуть всех
Коханозадовільна• 03 января в 09:41
Ответ дляЛеннон_Жив!
Даже, если мама что то неудачно сказала, можно подумать, вы в своей жизни всегда говорили только идеально и в тему. Мама - это мама, любимая, вас вырастила, а не вышвыривала вас из дома, потому что вы там что то не так сказали
Если бы она вышвырнула, получила бы общественное порицание, гордое звание мать- кукушка и шепот за спиной нахрена рожала маргинала, так что от не выкидывания были свои собственные плюшки.
Леннон_Жив!• 03 января в 09:44
Ответ дляSvitlo_
Але незважаючи на це автор їде і в далеку дорогу тягне сумки з продуктами
Маме не хватает. А ну ка, на секундочку 2 пенсии
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:42
Ответ дляПупуговка
Дуже вам дякую за розуміння
Я таке знаю• 03 января в 09:42
Ответ дляSvitlo_
Я те і писала. Батьки по життю 100 раз офігівали від дітей ітродовжували їм допомагати А виходить у віці за 70 щось сказав нерозумно (бо вже і зміни вікові) то в дітей смертельна образа. Діти дорослішати не збираються?
У всіх є образи і це нормально, це теж почуття
Написали, що батьки ’не вигнали’ - так і автор не вигнала. Батьки теж не всі хотілки дітей виконують. І навіть покарання бувають,уявляєте?
Якщо людина жива, у неї є почуття.
Обнемашечка• 03 января в 09:42
Ответ дляSvitlo_
Да їде і тягне. Атже адресна паралельна пересилка подарунків, продуктів з сумками для мами з візитом до неї на свято, автору не по кишені.
Леннон_Жив!• 03 января в 09:43
Ответ дляЯ таке знаю
Вам вже дали на нього відповідь.
Родина не для фінансових вливань. Це моральна підтримка, це любов, просто за те що вони є, це просто бути поруч.
В смысле? Ваши дети травой питались все детсво и пили снег растопленый? Понятно. Вопросов больше не имею
Леннон_Жив!• 03 января в 09:45
Ответ дляМамина корзиночка
Дуже вам дякую за розуміння
Рыдают все коллеги
ОдинРазНадетое• 03 января в 09:47
Ответ дляМамина корзиночка
Приблизно на 3-4 комуналки )
Живіть з цим)
Тобто, 7-10 тисяч. Не мало.
Значить і пенсія не маленька.
Автор, Ваша мама обнагліла.
Та ще й добре маніпулює Вами, а Ви ведетесь.
Значить і пенсія не маленька.
Автор, Ваша мама обнагліла.
Леннон_Жив!• 03 января в 09:47
Ответ дляОдинРазНадетое
Тобто, 7-10 тисяч. Не мало.
Значить і пенсія не маленька.
Автор, Ваша мама обнагліла.
Значить і пенсія не маленька.
Автор, Ваша мама обнагліла.
Выше берите. 25 тысчь и посылка с фруктами
Бабка_в_кедах• 03 января в 09:47
Ответ дляSvitlo_
Заскріньте собі це і роздрукуйте. Після 70 з себе посмієтесь.
Какой пздц быть Вашим ребенком.
Я таке знаю• 03 января в 09:47
Ответ дляSvitlo_
Ваша свекруха сидить сама? Діти її не відвідують і не допомагають?
Свекруха зі свекром вдвох. Насолоджуються пенсією і спокоєм. Ми не наполягаємо внуками, не просили ніколи допомогти. Тому що нарешті вони мають право відпочити.
Допомагаємо ми тоді, коли цього потребує ситуація. Так як і моїм. Зараз тато в онко - все повністю на нас, і фізично і матеріально. Хворіла свекруха - було так само. Коли все ок - ми даємо їм спокійно жити для себе. Спілкуємось, дзвонимо, їздимо не часто, бо далеко. Десь раз на місяць - два.
У неї своє життя, і у свекра також. Подруги, друзі, хоббі, дача. Їм є чим зайнятись.
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:48
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ото вас зачепило)
Я таке знаю• 03 января в 09:49
Ответ дляОбнемашечка
З чим? Не смішіть мене цими сумами, будь ласка!
Комуналка може бути 1.5 або 10.
Тобто ви скидали мінімум 5 (пенсія 10) або максимум 40 (пенсія 80).
Комуналка може бути 1.5 або 10.
А вам є до того якесь діло?
Автор написала одразу - мама не бідує, забезпечена.
ОдинРазНадетое• 03 января в 09:50
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ні, не 25. Але думаю, що в межах 7-10 тисяч.
Не мало. Тим паче мама квартиру здає і має непогану пенсію. Там маман занадто обнагліла.
Я таке знаю• 03 января в 09:50
Ответ дляЛеннон_Жив!
Опачки. Семья миллионеров, у мамы депутатская пенсия, плюс 6 квартир на сдаче. Плюс вначале темы акцент, что помогают не все дети, т.е мама так нуждается в помощи, а не все понимают.
Да еще мамкина миллионерша скидывала с барского плеча на 4 коммуналки. Скидывала скидывала, пока вдруг склероз не догнал. Так убиваются за копейками в размерах коммуналки на несколько квартир только миллионерши. И троли
Вы троль
У всіх різні потреби. Може мама хоче п´яту шубку та сьомий ноут. До прикладу.
Леннон_Жив!• 03 января в 09:50
Ответ дляЯ таке знаю
Так а зачем вы помогаете, если вы никому не должны ничего?
Я таке знаю• 03 января в 09:50
Ответ дляОбнемашечка
Ви не помічаєте, що ви агресуєте навіть тут. А це про що говорить?
Сарказмує. Я не бачу агресії.
ПолБатона• 03 января в 09:51
Не звертайте увагу.Ще б я звертала увагу,коли б мені хто що казав.Мій обовʼязок те і те зробити.Ну забула,добре,все буде добре.Ну я не зациклюючись,пішла вперед і пішла,нема коли ображатися,вже часу нема в 70 р прирікатися.Все пройде і дуже швидко,щаслива що мама жива.
Леннон_Жив!• 03 января в 09:52
Ответ дляОдинРазНадетое
Автор потом написала, что 2 пенсии у мамы. Вы ж не дочитали. Тут суммы растут с каждой страницей
Обнемашечка• 03 января в 09:52
Ответ дляПупуговка
У вас такі фінансові труднощі, зневіра, відчай, розпач і високі сімейні відносини, але коментаторів ви назвали курками, а їхні коментарі кудахтанням.
Тут, пробачте, ви вже потребуєте допомоги спеціаліста. І я не про репетитора.
Оскільки, ви відчули знецінення від найближчої вам людини і це теж величезний стрес, який виливається в агресію на випадкових людей в інтернеті.
Гомосноб• 03 января в 09:54
Ответ дляМамина корзиночка
У мами є гроші. Плюс вона здає квартиру. І отримує дві пенсії.
Не питання в грошах взагалі.
Тому я саме не акцентую увагу на сумі.
Не питання в грошах взагалі.
Тому я саме не акцентую увагу на сумі.
То для чого їй ще гроші? Куди вона їх вкладає?
Я таке знаю• 03 января в 09:54
Ответ дляЛеннон_Жив!
Таке теж було. Коли старший попав в онко - інколи на хліб гроші шукали. Бо все на лікування йшло.
В у вас родина лише для грошей?
ПолБатона• 03 января в 09:54
Ответ дляПупуговка
Ну й добре,що є сусідка,дай Бог їй здоровʼя.Ми не завжди можемо,відстань і робота з ранку до ночі,а вона зайде.Я відношуся до цього просто,теж сама на 2-х роботах з 2-ма дітьми.Повз вуха все пропускаю.
Я таке знаю• 03 января в 09:55
Ответ дляОдинРазНадетое
Тобто, 7-10 тисяч. Не мало.
Значить і пенсія не маленька.
Автор, Ваша мама обнагліла.
Значить і пенсія не маленька.
Автор, Ваша мама обнагліла.
Он вже фейлспам стоїть.
У людей мабуть комуналка 500 грн