Ашотакоя• 01 января в 10:20
Хтось пробував мезотерапію від темних кіл під очима? Є хоч невеликий результат?
Губи до вух• 01 января в 10:34
Мезо кола не прибере, може тільки трохи освітлити, якщо це пов´язано з пігментом.
ГороховаЯ• 01 января в 10:41
Мені допомагає колаген і сон. Як тільки нормально не посплю то все, темні кола одразу. Зявилися в 40 років і очі стали більш впалі.
Пишу, не читаю• 01 января в 10:45
не хочеться тут нічого писати, бо тут багато ’експердів’, але я от колю коллаген. правда, у мене не так темні кола, як просто вік уже. порадьтесь із косметологом, він вам підкаже, що оптимально саме для вас.
ГороховаЯ• 01 января в 11:06
Ответ дляПишу, не читаю
Тут кожна друга кричить що колаген не засвоюється)) Я бачу інше на собі і інших людях. Правда,не колю,просто питний.
Лялькодзьоб• 01 января в 11:17
Темні кола навколо очей можуть бути від стресу, недосипу, наруження в твердій мозковій оболонці і синусах мозку. Також це можуть бути проблеми з печінкою, нирками, інтоксикації...
Спочатку чек-ап організму, лікування, а вже потім зовнішні способи маскування.