Невгамовна• 01 января в 14:35

Чи обов´язково підтверджувати диплом, якщо

не планую працювати за освітою? Зараз маю всі перекладені документи, хотіла подавати на підтвердження. Оплачує джобцентр. Але тепер розумію, що не має такого бажання працювати тут за освітою. Я вже створювала тут теми. Я вихователь. Мова В2. Але розумію, що мого рівня не достатньо для роботи з дітьми, хіба що дуже малими. Та і з пошуком роботи проблематично.
Взагалі, за цей час багато зроблено. Мова. Діти у гімназіях ( теж на дітей час потрібен). Після В2 мене направили до коуча ( німця). Він мені постійно наголошував, що без достатньої мови я нормальну роботу тут не знайду. Шукав мені роботу у маркетах ( але й там відмовляли). Хоча я знаю, що ті українки, які потрапляли до російськомовних коучів ( з Болгарії, Молдови, Латвії), тим знаходили роботу у кафе, допомагали з аусбільдунгом. А я наче топчуть на місці. Була один місяць у садку як соц.працівник. Мені давали тільки прибирання. Коли співробітники дізнавались, що я вихователь теж, то були не дуже дружелюбні. Короче, щось я вже так втомилась вад цього постійного пошуку і постійної боротьби за місце під сонцем, що готова йти на прибирання. Але от думаю, якщо джобцентр заплатить за підтвердження диплому, то може все ж зробити.
Дівка в намисті• 01 января в 16:47
Ответ дляНевгамовна
І щодо того, що вам говорять німці, це брехня ( прошу вибачення за мій сленг). Німці з українцями не пліткують про інших українців, чи про якісь інші національності, тим більше працівники освіти.
)))
Вам то звідки знати?
Ви з ними попрацюйте, потім поговоримо.
Томатико• 01 января в 16:51
Ответ дляДівка в намисті
В продльонці 0 досвіду. В школі був, звісно.
Та мене і в червоний хрест брали, як робітника в пункт проживання біженців. І в німецьку кондитерську. І це все під час виасення В1. Не пішла з різних причин, але сам факт!
Я на 100% впевнена, що допомога, тим більше така щедра, розбещує.
’Я вже й на повну ставку згодна’, - каже мені сусідка, яка завалила В2 (з кожним може статися, ок), у якої дитині вже 16 років (тобто не дитсадок) і яка й дня не працювала за ці 4 роки- ’але ж ну скільки це буде? 1600? Ні вдома не побудеш, ні заробиш толком...’
Я просто офігііаю, коли таке відношення бачу((
Можете фигеть сколько хотите, но ваш опыт абсолютно ничего не доказывает

Мой опыт абсолютно противоположный - поиск работы - это ещё одна работа, не оплачиваемая и провальная, потому что никто на работу не берет. Поэтому пошла учиться. Но у меня другая ситуация и я не сижу на пособии. И я прекрасно вижу, как другие тоже безуспешно ищут работу, перебиваясь случайными заработкам, потому что на постоянно не берут или берут на месяц и потом увольняют всех, еще через месяц новых набирают
автор Невгамовна • 01 января в 16:48
Ответ дляДівка в намисті
Другий з чотирьох.
І нуль з чотирьох.
Різницю бачите?

РS Мої колеги, біженки, працюють з приїзду в 2022 - спочатку з укр дітьми, тепер як повноцінні вчителі. Мову вчили після роботи, з 0 до С1. І таке буває.
Що з вами не так? Чому вас так дратують чужі люди, які живуть не так, як хочете ви? Я на місці вашого роботодавця ретельно до вас придивилась...
НеВРотик• 01 января в 16:53
Ответ дляДівка в намисті
Другий з чотирьох.
І нуль з чотирьох.
Різницю бачите?

У кожного свій шлях.
Ваші колеги молодці. І ви молодець.
І автор теж молодець.
Не принижуйте досягнень інших через призму ваших. У кожного свій старт, свої умови і, як я вже казала, свій шлях
Дівка в намисті• 01 января в 16:51
Ответ дляНевгамовна
Вам до місця мого роботодавця дуже далеко. Недосяжно, можна сказати. Тож не турбуйтесь. Все одно відчуття колективної відповідальності вам не знайомо. Як і сором, який на всіх українців розподіляється.
Томатико• 01 января в 16:53
Ответ дляДівка в намисті
И что вы предлагаете делать, если людей не берут на работу?!

То, что вам там кто-то говорит, что не хочет работать - это единицы. А большинство ищет и не может найти - это реальность. И не все хотят полы мыть, да. И я их прекрасно понимаю. Тут тоже каждому свое.
Дівка в намисті• 01 января в 16:54
Ответ дляТоматико

Чому їх не беруть? Ким не беруть? Чому звільняють?
Скільки людей без пособія знаю, жодного не звільнили. Чому так...))
Томатико• 01 января в 16:54
Ответ дляДівка в намисті
Вы надели корону и думаете, что так будет всегда
Смотрите, чтобы вас жизнь тоже не опустила - в жизни всякое бывает...
Томатико• 01 января в 16:56
Ответ дляДівка в намисті
Невозможно в одной теме рассказать о кейсах каждого человека
Да и смысла нет их тут разбирать

Оставайтесь с мнением, что никто не хочет работать
НеВРотик• 01 января в 16:56
Ответ дляДівка в намисті
І скільки тисяч українців у Німеччині з успішними кейсами ви знаєте?
Бо 10-20 людей на 1,3 млн - це називається не релевантна вибірка.
автор Невгамовна • 01 января в 16:56
Ответ дляНеВРотик
У кожного свій шлях.
Ваші колеги молодці. І ви молодець.
І автор теж молодець.
Жінка озлоблена на весь світ... Я не розумію, якщо ти маєш гарну роботу, яка приносить тобі задоволення, то не будеш кидатись на інших людей. Це заздрість? Чи щось інше? Боже збав зустріти таку на чужині. Така не те що, допоможе, а навпаки.
Дівка в намисті• 01 января в 16:56
Ответ дляНеВРотик
У кожного свій шлях.
Ваші колеги молодці. І ви молодець.
І автор теж молодець.
Автор молодець лиш в одному - що таки роботу планує знайти.
Але одне питання.
Які досягнення принижено?
Томатико• 01 января в 16:57
Ответ дляНевгамовна
Это недовольство жизнью
Довольные жизнью такое писать и думать не будут
НеВРотик• 01 января в 16:59
Ответ дляДівка в намисті
Але одне питання.
Які досягнення принижено?
Ви перечитайте свої коментарі.
Кожен, хто пройшов крізь вогонь війни і вижив у міграції, ще й вчить мову у екстра швидкому темпі, ростить дітей, пише бевербунги, шукає активно працю, розбирається з бюрократією, ще й волонтерить - це досягнення. І не зійшов з рейок при цьому.
І я не розумію, чому вам за ці досягнення соромно?
Дівка в намисті• 01 января в 17:00
Ответ дляТоматико
Опускала вже, не зхвилюйтесь. Я зі складу почала, з роботи в дві зміни. Для якої о 4 ранку вставати доводилось. І де тупо фізична праця.
Після успішного фріланс і прокидання о 9 на першу каву - так собі досвід.
Але - повторюсь - відсутність пособія творить дива.
Якби його зняли, половина фьюіть - і додому. А інша миттю б роботу знайшла.
Томатико• 01 января в 17:02
Ответ дляДівка в намисті
И ещё раз может опустить - заграница она такая - непредсказуемая. Я таких историй слышала не раз от тех, кто 10-20 лет уже в миграции

Поэтому не нужно делать вид, что вы схватили Бога за пазуху, а все остальные, кто пока без работы, это никто
Дівка в намисті• 01 января в 17:03
Ответ дляНеВРотик
Ви перечитайте свої коментарі.
Я вже наводила приклад міркувань, за які мені соромно, бо я теж українка.
І німці не ідіоти. Вони теж бачать все.
4 роки не знайти роботи - це дно.
Томатико• 01 января в 17:04
Ответ дляДівка в намисті
І німці не ідіоти. Вони теж бачать все.
4 роки не знайти роботи - це дно.
Дно - это ваше непонимание той ситуации, в которой оказалось большинство тех, кто вынужденно выехал за границу
Дівка в намисті• 01 января в 17:07
Ответ дляТоматико
Ну да, ну да...спостерігаю з вікна, як це важко - об 11 дня курити на балконі, тупити в телефон... страшне життя нашару)).
Дівка в намисті• 01 января в 17:11
Ответ дляНевгамовна
Ви на собі сконцентруйтесь.
Ви мені під гарячу руку попали, тільки й всього.
Але вам поки що не зрозуміти, про що я пишу.
А може й ніколи.
НеВРотик• 01 января в 17:11
Ответ дляДівка в намисті
Цікаво, де між роботою на складі у дві зміни, ви вивчили німецьку мову до підтвердженого В1 і знайшли час на заміну у школі?
І де у цей час були ваші діти?
Томатико• 01 января в 17:11
Ответ дляДівка в намисті
Вы наблюдаете за всеми 10 миллионами, которые выехали?!

И вы знаете о всех 10 миллионах абсолютно все?! Их уровень адаптации, состояние здоровья, наличие детей, образование, опыт работы, регион проживания и ещё тысяча моментов, которые влияют на каждого человека по-разному
автор Невгамовна • 01 января в 17:12
Ответ дляДівка в намисті
Боже, чого вас це дратує? Це чуде життя. Чуже. А хтось дуже вдало вийшов заміж за німця, і тепер взагалі не буде працювати. А хтось тут підтверджує свою інвалідність і теж не хоче працювати. Як вас може обходити життя іншої людини. Що вам до того? Ті, хто отримують виплати, ними переймається джобцентр. Не хвилюйтесь, вони вправно роблять свою справу.
автор Невгамовна • 01 января в 17:14
Ответ дляДівка в намисті
Ви на собі сконцентруйтесь.
А може й ніколи.
Gute Besserung.
автор Невгамовна • 01 января в 17:16
Ответ дляДівка в намисті
Ви на собі сконцентруйтесь.
А може й ніколи.
Ти диви яка широка, я їй під гарячу руку попала
Дівка в намисті• 01 января в 17:17
Ответ дляНеВРотик
І де у цей час були ваші діти?
Кинула роботу, бо був час корони і дитину не бради ні в садок, ні в школу. Працював чоловік. В січні почала вчити, в квітні вже першу пропозицію роботи (після пошуків, звісно!) отримала.
В серпні на роботу вийшла. В листопаді роботу змінила, перейшла в школу. Весною вже на заміни ходила.

Так, нас було двоє.
Але виїхавші теж не одні - є джобцентр.
Дівка в намисті• 01 января в 17:18
Ответ дляНевгамовна
Бо крім формальної сторони є ще етична.
Подумайте над цим.
НеВРотик• 01 января в 17:18
Ответ дляДівка в намисті

Так, нас було двоє.
Але виїхавші теж не одні - є джобцентр.
А, то ви мігрант без бекграунду життя у війні.
Тоді все встало на свої місця.
Успіхів вам. З новим роком.
Дівка в намисті• 01 января в 17:20
Ответ дляНеВРотик
Тоді все встало на свої місця.
Успіхів вам. З новим роком.
В Україні ті, хто мають бекграунд (чотирирічний!) працюють, живуть, тримаються.
Що з виїхавшими не так?
НеВРотик• 01 января в 17:23
Ответ дляДівка в намисті
Що з виїхавшими не так?
Чому не так?
Все так з ними. Більшість вмотивовані, пережили пекло і вистояли. І йдуть далі своїм шляхом.
Більшість українців взагалі показують шикарні результати з інтеграції.
Мені не соромно, я пишаюся співгромадянами.
Молодці.