Невгамовна• 01 января в 14:35
Чи обов´язково підтверджувати диплом, якщо
не планую працювати за освітою? Зараз маю всі перекладені документи, хотіла подавати на підтвердження. Оплачує джобцентр. Але тепер розумію, що не має такого бажання працювати тут за освітою. Я вже створювала тут теми. Я вихователь. Мова В2. Але розумію, що мого рівня не достатньо для роботи з дітьми, хіба що дуже малими. Та і з пошуком роботи проблематично.
Взагалі, за цей час багато зроблено. Мова. Діти у гімназіях ( теж на дітей час потрібен). Після В2 мене направили до коуча ( німця). Він мені постійно наголошував, що без достатньої мови я нормальну роботу тут не знайду. Шукав мені роботу у маркетах ( але й там відмовляли). Хоча я знаю, що ті українки, які потрапляли до російськомовних коучів ( з Болгарії, Молдови, Латвії), тим знаходили роботу у кафе, допомагали з аусбільдунгом. А я наче топчуть на місці. Була один місяць у садку як соц.працівник. Мені давали тільки прибирання. Коли співробітники дізнавались, що я вихователь теж, то були не дуже дружелюбні. Короче, щось я вже так втомилась вад цього постійного пошуку і постійної боротьби за місце під сонцем, що готова йти на прибирання. Але от думаю, якщо джобцентр заплатить за підтвердження диплому, то може все ж зробити.
Томатико• 01 января в 17:25
Ответ дляНеВРотик
А, то ви мігрант без бекграунду життя у війні.
Тоді все встало на свої місця.
Успіхів вам. З новим роком.
Тоді все встало на свої місця.
Успіхів вам. З новим роком.
И она с мужем. Это точно легче, потому что есть поддержка и моральная и материальная, даже если предположить, что он мало зарабатывает, все равно поддержка есть, как ни крути
НеВРотик• 01 января в 17:25
Ответ дляТоматико
Людина просто хоче визнання своїх досягнень через приниження досягнень інших, нажаль.
Вона молодець, але у своїх умовах. І ці умови неможливо зрівняти і поставити на одні ваги з тими, хто тікав з-під бомб.
Але то вже її справа
Томатико• 01 января в 17:26
Ответ дляНеВРотик
Але то вже її справа
Да
У каждого свои условия и свое время всему
И никого осуждать нельзя, потому что нет одинаковых условий у всех
Томатико• 01 января в 17:28
Ответ дляДівка в намисті
Кинула роботу, бо був час корони і дитину не бради ні в садок, ні в школу. Працював чоловік. В січні почала вчити, в квітні вже першу пропозицію роботи (після пошуків, звісно!) отримала.
В серпні на роботу вийшла. В листопаді роботу змінила, перейшла в школу. Весною вже на заміни ходила.
Так, нас було двоє.
Але виїхавші теж не одні - є джобцентр.
Так, нас було двоє.
Але виїхавші теж не одні - є джобцентр.
Вы ещё скажите, что у вас не было временной защиты, а была рабочая виза
Это тоже влияет на трудоустройство, как и многое другое
Дівка в намисті• 01 января в 17:33
Ответ дляТоматико
Біженці з Маріуполя влаштувались прибирати в тому ж хаймі, де їх поселили. А вечорами мову вчили. Їм 24 параграф не завадив.
Моїх колег з 24 параграфом теж взяли. Як і мене без нього.
Все ж таки не в цьому справа.
Шукайте ще причини.
Але відповідь одна: по-со-бі-я.
Не було б їх, робота б миттю знайшлася.
Все ж таки не в цьому справа.
Шукайте ще причини.
Але відповідь одна: по-со-бі-я.
Не було б їх, робота б миттю знайшлася.
Дівка в намисті• 01 января в 17:37
Ответ дляНеВРотик
Але то вже її справа
Ще раз, які досягнення? Бевербунги розсилати? То процес. Досягнення де? Щоб я точно знала, що знецінюю.
Бо їм (вам?) як танцюристам... все працювати заважає.
НеВРотик• 01 января в 17:39
Ответ дляДівка в намисті
Вищі досягнення звичайно набагато крутіші. Ми вже це зрозуміли.
Досягнення по факту біженців ви не визнаєте, окрім миття підлоги. Все інше - нічогонероблення.
І відмітьте, ваші досягнення всі тут дійсно визнали і вас не ображали.
Томатико• 01 января в 17:51
Ответ дляДівка в намисті
Все ж таки не в цьому справа.
Шукайте ще причини.
Але відповідь одна: по-со-бі-я.
Не було б їх, робота б миттю знайшлася.
Все ж таки не в цьому справа.
Шукайте ще причини.
Але відповідь одна: по-со-бі-я.
Не було б їх, робота б миттю знайшлася.
Мне не нужно искать причины, я их все вижу и понимаю всех - я уже перечислила часть в другом сообщении, но их намного больше - у каждого своя ситуация. Вас вот только несильно понимаю - если вы довольны жизнью, то почему нервничаете по поводу других людей, которые хотят найти себе работу по своим способностям, а не полы мыть
Ну вот не хотят люди полы мыть - это их дело. Со временем найдут работу и будут работать, но там, где они хотят, а не там, где вы хотите их видеть
Дівка в намисті• 01 января в 17:51
Ответ дляНеВРотик
Ви мені жодного назвати не можете. Навіть на прикладі автора.
Ті, у кого вони є, назвати можуть легко. Як мої колеги, наприклад.
Тому не треба маскувати загальними словами той факт, що 4 роки сидіти на чужій шиї - це про трутня. А не про досягнення.
Автор, я проти вас особисто нічого не мала. Але ваші репліки позбавляють мене сумнівів, чи я була права.
Дам вам дієву пораду - бо це ж форум. Уявіть, що пособія завтра не буде. Може, це допоможе у працевлаштуванні. Більше ніж коуч. Якщо ви цього справді прагнете. І не слухайте хор фальшивої підтримки. Бо це вас з дітьми позбавлять статусу, якщо до цього дійде, а не їх. Не спасе ні гімназія, ні футбол. А ви ж навряд чи хочете повернутись, чи не так? Питання риторичне.
НеВРотик• 01 января в 17:53
Ответ дляДівка в намисті
Я раніше писала пару речень про це.
Можете повернутися і перечитати.
месяцкие• 01 января в 17:54
О, напишіть І мені щось… за освітою вчитель англійської мови + початкових класів, досвід роботи в Україні 15 років, сертифікат Celta, з листопада 2022 до літа 2025 я працювала в інтеграційному класі почат. школи ( трохи більше ніж мініджоб), контракт закінчився , діток в інтеграці. класах стало суттєво менше… диплом є ZAB та Beschreid від Lehrkräftakademie про дозвіл викладати англійську, математику та природу в початковій школі, але до повного визнання треба рік в університеті вчити німецьку як мову викладання. Німецьку вивчила з нуля і в травні здала на С1. На замінах, батьківських зборах та єкскурсіях у своїй школі я була, так , мови не вистачає, але я була готова до різних пропозицій.. а ще Фортбільдунгів на 300 годин сама попросила і відвідала… і от з травня більше 50 Bewerbung по школах поруч та не дуже, і тиша… планку понизила, дітей люблю дуже почала розглядати садочки, і тут мимо… я ходила на Госпітаціон, все всім подобалось, але у мене не профільна освіта, і у моїй землі Хессен мене не беруть.. бо вчитель, то не вихователь… вчитись , я готова, але і тут не все просто, на момент зарахування до аусбільдунг, у мене не було визнання шкільного атестату, дипломи були, перекладені і ZAB, але це не рахується… о так рік втратила… далі коуч мені порадила звертатися до іншої землі, 40хв від мене , там інший закон щодо пед. працівників і з будь-якою вищою пед.освітою можна працювати в садку, після співбесіди… була в мене співбесіда на 1,5 години , щось схоже на держ. іспит, де мене питали концепти їх виховання, права дітей та розігрували конфліктні ситуації, я все пройшла ( вийшла звідти мокра, і всю воду що була на столі випила), так мені погодили дозвіл шукати садок при місті ( місто є мій роботодавець, це було на початку жовтня), я знайшла садочок, і я на все погодилась… збирала документи довідки про несудимість, медичні виписки , щеплення, курси гігієни… все за свій рахунок, і у мене до сих пір ні роботи , ні договору… лише відмовки, ваше питання уточнюється, документи обробляються… це дуже складно морально, посваріть або порадьте щось і мені 🙏. Дякую ☺️
Невгамовна
• 01 января в 17:57
Ответ дляДівка в намисті
Я теж дам вам пораду - зверніться до психіатра. Бо ваші репліки дають мені сумніви у вашій адекватності. Може це допоможе вам по-іншому сприймати життя. Ваші німці вам в очі цього не скажуть, тільки за спиною пліткують про вашу неадекватність.
Томатико• 01 января в 18:00
Ответ дляДівка в намисті
Вы не можете знать, что будет дальше, чтобы утверждать на сто процентов, что всех выгонят - могут разное ещё принять. За это время автор может и работу найдет, как и другие ищущие
Невгамовна
• 01 января в 18:01
Ответ длямесяцкие
Скажіть, будь ласка, що представляє з себе хоспітаціон? Ви там тільки дивились, чи ще щось робили?
І чому ви не можете провчитись ще рік в університеті?
Невгамовна
• 01 января в 18:06
Ответ длямесяцкие
Я теж у Хессені. 100 км від Франкфурта.
І ще підкажіть, ви самостійно оплачували С1? Бо мені курси не одобрили т
месяцкие• 01 января в 18:12
Ответ дляНевгамовна
Я розсилала Bewerbung прямо в садочки що поруч, ну і ті що мені порекомендували після співбесіди, так назначають день, а було що ц два зазвичай повні години, і ви приходите , дивитись і по ситуації приймаєте участь, цікавий досвід і у них розповсюджена така практика ( звичайно що і на нас дивляться), я гралась з дітьми, допомагала по запиту то вдягати, їжу розставити чи помалювати… більше 10 відвідала з багатьма колегами познайомилась, більшість відкритих і привітних, траплялися і українці і російськомовні… але у більшості не садочок приймає рішення, а місто, яке керується законами землі, але ви вихователь, тому думаю у вас проблем не має бути…
Навчання в Університеті, я не молода, і одна з дитиною, хто мене буду годувати, да і навчатися там це не курси, а дуже важке і поглиблене вивчення саме німецької, як рідної… . Не знаю, чомусь я поки налаштована на садок, я впевненіше себе почуваю, але щось і тут не складається.. час покаже, може взагалі щось інше треба, але що…
Невгамовна
• 01 января в 18:16
Ответ длямесяцкие
Ось і я думаю, що може щось інше. Я вчитель, в Україні працювала вихователем. Мені плюс те, що є трудова, яку я переклала. Тепер це все треба підтверджувати.
А скажіть ще, ви були на батьківських зборах у нім класі? Ви впевнено спілкувались з батьками? Я відчуваю, що для впевненого спілкування мені не вистачає мови, хоча у мене і не має С1.
месяцкие• 01 января в 18:17
Ответ дляНевгамовна
Я теж у Хессені. 100 км від Франкфурта.
Мені оплатитили курси C1, бо це було того року… якщо ви в Хессен і у вас диплом вихователя, перекладіть його і відправляйте у Wiesbaden, там міністерство культури і освіти займається визнанням диплому вихователя, вам можуть визнати частково і назначити Anpassungjahrgang, ( таке визнання через практику + якусь роботу письмову( проєкт), у мене так не вийшло…
месяцкие• 01 января в 18:22
А, у вас диплом вчителя, тоді те саме… трудова у мене не враховувалась, в Україні я працювала в школі-садочку, але це нікого для визнання у нашій землі не цікавить. Для визнання диплому вихователя, має бути лише диплом вихователя і предмети у дипломі такі як ранній розвиток, психологія від 1 і до 25 років. Бо вихователь це не лише дитячий, робота вихователя передбачає і соціальні підтримки молоді.
Невгамовна
• 01 января в 18:23
Ответ длямесяцкие
Взагалі, ви стільки всього вже досягли. І С1, і мініджоб у школі. Впевнена, у вас все вийде.
месяцкие• 01 января в 18:28
Ответ дляНевгамовна
Дякую, навзаєм 🤗.
Ми всі Українки з дітками, своїми власними історіями та викликами- геройки😂🥰…
Нехай наші мрії здійснюються і бажані двері відкриваються.
Этожзвяздаяегообожаю• 01 января в 18:46
Ответ дляДівка в намисті
Вчителем посилали, на заміни. Теж можу запитати, що ви за вихователь, якщо проф сленг не розумієте. Але не питаю. Бо, судячи,и з репліки про С1, ви навіть уявлення про систему виховання і навчання в Німеччині не маєте. Не знаєте, що в різних землях різні вимоги. Не цікавились нічим, бо ж навіщо? Простіше нити, що вас не беруть.
Мені не заздрісно - волонтерте на здоровья (чи ви по двадцяточці таки берете?).
Мені соромно. Бо німці про таких як ви мені говорять. Не вам.
Дуже видно, що вам не заздрісно
Абсолютно
Просто велика зелена 🐸 душить і душить
Від того, що гидоту людям пишете, легше стає?
Абсолютно
Просто велика зелена 🐸 душить і душить
Губки-уточкой• 01 января в 21:51
Подтверждайте диплом, можно сначала пойти тьютором работать с одним ребенком, до обеда, и язык подтянете в школе) А там посмотрите, ищите работу на которой сможете работать до пенсии, а здесь это очень не рано…
Одна_на_всей_планете• 02 января в 12:54
Нам сказали, чтобы найти работу нужно отправить до 400 запросов и сильно влияет есть ли пробелы в трудовом пути, когда Вы не учились и не работали.
Когда Вы приехали? Сколько понадобилось времени на изучение языка, на это смотрят и оценивают, прикидывая сколько Вам может понадобиться дальше времени, чтобы влиться и далее улучшать язык.
Опять же стоит вопрос сколько кандидатов на конкретную должность, любой работодатель хочет лучшего и наиболее мотивированного сотрудника. Ответьте сами себе являетесь ли Вы таким и что можете предложить, чтобы выделиться из десятков резюме.
Также есть возможность практики (бесплатной) как для школьников, когда Вы просто приходите и просите постажироваться, после этого можно попросить о характеристике и о возможном месте.