Василина Семеніч• 01 января в 17:55

В кого душ без піддону? Як часто чистите трап? Чи краще поставити кабіну?

В мене маленький гостьовий санвузол.
Хочу зробити душ в рівень з підлогою, поставити скло між унітазом та душем.
Подруга каже що в мене волосся довге і трап буде швидко забиватися.
Альтернатива - або полукругла кабіна - менше простору займає, або квадратна, біль красива, але на весь санвузол.
Додаю план, але там не показано, що двері розсувні, зсередини.
Також приблизні варіанти на фото
Зробіть вибір:
вже голосів: 30
душ без піддону
напівкругла кабіна
квадратна кабіна
Престидижитатор• 01 января в 20:43
Просто сделайте второй слив в туалете, как раз удобно, если с рукомойника натечет, ну и в качестве подстраховки если вдруг что не так в душе
Престидижитатор• 01 января в 20:46
Ответ дляСекс-Бомба
Кращій коментар. Ще б додала що й гарного плиточника, який зробить гарний ухил, щоб вода швидко стікала. Я не нарадуюсь таким душем. Все швидко стікає, вода не стоїть, трап чиститься легко. Сама чищу, бо часто чоловіка немає вдома, кабіну сама не могла почистити. А тепла підлога, то взагалі космос.
Так, про плиточника правду кажете. У мене вже три відкритих жуша, в першому довелося прямо посеред ванної кімнати кабіну ставити, бо трохи замалий кут нахилу і дуже довго і не до кінця стікала вода, ще й невеличка плитка, я заманалась чистити її від плісняви
Однозначно• 02 января в 01:06
У нас без бордюрю, забивається раз на 2 тижні 2-3 людей миються... Якщо це буде гостьовий душ, то будете собі почистити коли гості поїдуть
r25-1• 02 января в 13:00
Ответ дляВасилина Семеніч
Я не вигадую. В мене не було трапу. Тому і зайшла спитати.
может сеточки какие то есть для трапа
автор Василина Семеніч • 11 января в 19:12
Ответ дляСекс-Бомба
У вас тепла підлога під душем?
Секс-Бомба• 12 января в 08:06
Ответ дляВасилина Семеніч
У вас тепла підлога під душем?
Так, в мене на всю кімнату. Від опалення, в мене приватний будинок. В квартирі тільки від електрики можна.