Ондатрова шуба• 01 января в 23:43
Донька погано почуває себе
Підкажіть, будь ласка. Доньці 16 років, постійно виглядає втомленою, часто погано себе почуває: крутиться голова, темніє в очах. Перехідний вік, здається, вже минув, але стан не змінюється. У когось було щось подібне? На що звертали увагу, до яких лікарів зверталися?
Брюлик в стразах• 02 января в 00:01
Могут быть физические причины, такие как, анемия, проблемы со щитовидной железой, дефицит витаминов.
Сонячний день• 02 января в 00:02
Ответ дляОндатрова шуба
да, ходит в спортзал 2 года и бегает. может у нее недостаток массы
так надо проверить гемоглобин, витамин Д и пр.
как раз нехватка витамина Д и дает утомляемость, и не только.
сдать развернутые анализы и посмотреть у врача
Сонячний день• 02 января в 00:03
Ответ дляОндатрова шуба
два раза в год
сахар надо раз в квартал проверять. и гемоглобин телячьей печенью подымать
Кредитная• 02 января в 00:14
Ответ дляОндатрова шуба
делали , показывает все в норме
Сидит на диетах?
Гага Газу• 02 января в 00:22
З такою вагою не дивно, що себе погано почуває .
Всі проблеми в голові.
Небалувана Галя• 02 января в 00:35
Ответ дляОндатрова шуба
23;00
Якщо встає рано, то вона хронічно не досипає. Хоч би в 22 лягала. Підліткам треба часу на відновлення
Василина Семеніч• 02 января в 00:40
Ответ дляОндатрова шуба
гемоглобин падал часто и сахар. пьем таблетки - не помогает
От заниженного гемоглобина такое может быть
Чумацький Шлях• 02 января в 00:46
Ну что тут могут посоветовать , да и никто не знает что именно ест ребенок, что за показатели в анализах. Стрессует может, как чувствует она себя психически. Может у нее не усвояемость каких то продуктов, что с жкт, что с щитовидкой и много чего ещё....
Чудо в декрете• 02 января в 02:02
Ответ дляОндатрова шуба
она 48кг , рост 170. так что , возможно вы правы
Автор, бийте тривогу. Прочитала це. Ваша донька проходить через харчовий розлад, можливо, анорексію. Вбиває себе на тренуваннях (прочитала вище, скільки разів вона займається), щоб позбавити себе калорій.
Подивіться, що вона їсть. Вона їсть окремо від вас? В своїй кімнаті? Чи рахує калорії? Каже, що хоче правильно харчуватися?
Критичні дні вже пропали?
Чудо в декрете• 02 января в 02:14
Недостача гемоглобіну, темніє в очах, не дай Боже, скоро падати почне. Звернутися до психіатра, це не жарти. І психіатр це не страшно. Додати хорошого підліткового психолога.
Від отримання інформації, до прийняття того, що це є захворювання, в батьків може пройти багато часу, який буде втрачено. Бо всі думають, що це не з нами, вона просто худенька, просто хоче бути спортивною, просто хоче харчуватися здоровою їжею. Ця хвороба починається дуже непомітно. Але при низькій вазі і недостачі мікроелементів відбуваються зміни в мозку, коли дитина не може адекватно сприймати своє тіло, і худне, не може зупинитися.
Вибачте, що так прямолінійно і дуже багато вам пишу, я знаю, ця інформація може шокувати. Але ви все правильно помітили, як мама. Що проблема саме в низькій вазі.
Я би ще порадила прямо в лоб не казати, і їсти не заставляти. В людини розвивається страх їжі, страх набрати кілограми, страх виглядати погано. Людина з РХП впадає в стан заперечення, і тут треба дуже акуратно. Бо зіпсуєте стосунки, буде витягнути складніше. Автор, я вас обіймаю. Нехай ваша донька одужає.