Пліснявілий сир• 30 января в 10:09
Нема кому доглядати маму
Розсудіть, бо виходу не бачу 😢
Вже 2 роки з дітьми в Чехії живу, було все добре. Чоловік служить, сам мене з малими відправив за кордон, мовляв, так спокійніше буде, бо живемо в Миколаївській області.
Я вже й роботу знайшла, діти ходять в школу. На перший погляд ніби й все добре у мене.
Але останнім часом мама дзвонить мені по декілька разів на день 😔, скаржиться на самопочуття😢, мовляв, щоб я приїжджала, доглядала її.
Я пояснюю, що кинути не можу все тут, бо трохи підлаштувалася і найближчий рік не приїду, ми так з чоловіком вирішили 🙏🏻
Маю рідну сестру, яка живе під Одесою, має великий приватний будинок і квартиру в оренду здає.
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Кажу забирай маму до себе, тобі і хата її хай буде, а я копійку теж якусь надсилатиму, якщо зможу 😢 я тут не розкошує, ледь виживаю сама, ще чоловік гроші надсилає.
Але сестра відмовила 😢 при чому дуже різко, ми посварилися 😭 вона каже, що зайвого клопоту зовсім не хоче і хати не потрібно їй, мовляв я з мамою всі роки жила, до того, як виїхала, то тепер маю про неї й думати.
Але я не можу повернутися, світла немає, холодно, тут хоч в дітей нормальне навчання.
І до себе забрати не можу, я не витримаю тут сама з двома дітьми і мамою старенькою😔.
Вже хотіла жінку якусь знайти, щоб ходила до мами за гроші, але рідня мене заклює 😢
Що мені робити не знаю, може знайдеться добра людина, яка розрадить порадою, бо вихід сама не знайду… 😭
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Роздратована шкіра• 30 января в 13:49
Ответ дляТрохи злякана
Ось так легко забрати людину в іншу країну?)) Часто люди в віці нізащо не згодні виїздити.
І мама автора - маніпулятор. Я це все бачу в своїх батьках, нажаль...
Мама автора така ж маніпулятор, як і автор. Сестра права. До війни автор чогось не пішла від токсичної матері на оренду, хоча б
Люблю_смаколики• 30 января в 13:51
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Домовтеся з якоюсь сусідкою, нахай до мами навідується, продукти купує. Будете їй платити. Моя родичка в 67 заміж вийшла, а вашій мамі вже доглядальниця потрібна. Які люди різні. Мабуть її депресія накрила, бо залишилась сама. Ще запитання, коли закінчиться війна, як будете жити ? Повернетесь, чи залишитесь там на зовсім ? Будете розлучатися з чоловіком? бо військових і після війни не будуть випускати за кордон.
Роздратована шкіра• 30 января в 13:51
Ответ дляЛижТолько
Ну , подождите . Выдерживать мать - это не жить на всем готовом . И как автор доила мать , можно узнать ?
Окреме житло мала, як інша сестра? Ні. Жила з своєю повноцінною сім´єю при матері, не сплачувала як мінімум оренду. Впевнена, що мати і з дітьми допомагала. Бо тоді була потрібна. А тепер-в прольоті.
Трохи злякана• 30 января в 13:52
Ответ дляРоздратована шкіра
У матері 2 дітей. Все. Обоє мають розділити догляд за нею, хай і фінансово на доглядальницю, коли прийде час. А зараз менше брати в голову маніпуляції матері.
ЛижТолько• 30 января в 13:53
Ответ дляРоздратована шкіра
А сестра автора матери ничего не должна ?
Роздратована шкіра• 30 января в 13:56
Ответ дляЛижТолько
Звісно повинна. Але авторка все життя мати юзала, а сестра одразу окремо відселилася. То хіба цей долг рівнозначний?
Але справа навіть не в цьому, а в тому, як автор відноситься до ситуації. Мати не заберу, бо не витримаю з нею. В до війни як витримувала? Доглядальницю не найму, бо перед сусідами стидно. Зашибісь. Хай сестра тепер розгрібає, поки автор живе своє краще життя.
ПлакалаВАвто• 30 января в 14:02
Ответ дляРоздратована шкіра
Просто сказати не приїду, у мене сім´я, робота, вибач. Крапка. Якщо будуть довгі діалоги можна сказати, що я не можу зруйнувати те, що будувала все життя. А те, щоб приїхати матері що автора, ну це таке... З батьками жити це треба дуже обдумати, бо одне коли мати лежача чи дійсно хвора, а друге коли вона бігає і почне порядки наводити, командувати, перед чоловіком принижати, казати ти така, така, така, чого у тебе того нема, того, а рушничок так повісь, а я так роблю, ти не мішайся, не командуй, я зроблю так як я роблю. І дійде до того, що вже і самому авторові, і чоловікові місця не буде, ще й згадає ти нічого не знаєш, а сестра все робить, все знає так, у неї все в руках горить, вона все правильно робить, а ти нічого не навчилась, у тебе все життя руки криві. І тут ти думаєш раніше я якось жила і все була гарно, ідеально, смачно, чисто, і тут почався кіпіш. Потім починаються сварки і все таке. Чи готова автор таке терпіти.
Роздратована шкіра• 30 января в 14:03
Ответ дляПлакалаВАвто
Так проблема в тому, що вона взагалі руки умиває. Ні приїхати, ні забрати, ні доглядальницю найняти. Все звалила на сестру, яка з матір´ю навіть не жила, на відміну від авторки.
ЛижТолько• 30 января в 14:05
Ответ дляРоздратована шкіра
Вы , часом , не сестра автора ?
Роздратована шкіра• 30 января в 14:07
Ответ дляЛижТолько
Вы , часом , не сестра автора ?
Мда, вперше ставлю фіолетову бабу під чиїмось постом ....
ЛижТолько• 30 января в 14:09
Ответ дляРоздратована шкіра
Можете еще 3 поставить , я переживу ))))
Роздратована шкіра• 30 января в 14:11
Ответ дляЛижТолько
Переживете, ви ж самі їх лупите, як тільки пост з´являється, в ту ж секунду. Видно, що привикша. Хоч дочитати встигаєте, чи авансом?
Дайте подуться• 30 января в 14:35
Ваша мама інфантильна маніпуляторка. Боже, це ж НАСКІЛЬКИ!!!!! треба ненавидіти й не любити свою дитину, щоб намагатись всадити свою стару сраку їй на шию....я в шоці. Моя така сама, там все покоління таке(
Я шлю нах прямим текстом, поки може ходити - справиться сама. Як зляже - найму якусь місцеву хай ій суп варить. Я тій старій ідіотці нічого не винна, а що там скажуть родичі - мені плювати.
Гостра на язик• 30 января в 14:49
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Який долгляд... вона у вас ще дівка! Це їй мабуть нефіг робити, сумно, вона вас і достає. висилайте ій з сестрою кошти, щоб покращити якість життя, найняти когось , на якісь роботи...ітд... Або запропонуйте ій ’пансіонат’( платний!!!) думаю, що у 2-х з строю потягнете...
Не руйнуйте своє теперішнє життя!
Мочалкин блюз• 30 января в 14:51
Варианты:
1. Искать женщину, которая будет присматривать за мамой за деньги и плевать на всех. Но это не «копійчина», которую вы собирались подбрасывать, иногда, сестре и только если сможете, а стоит немалых денег.
2. Забрать маму к себе в Чехию, а ее квартиру/дом сдать.
3. Вернуться домой и ухаживать за мамой
4. Отдать маму в дом престарелых и платить за него пенсия+вы
5. Найти желающих досмотреть за недвижимость, оформив все официально
6. Забить на маму так же, как это сделала сестра ваша
3. Вернуться домой и ухаживать за мамой
Мочалкин блюз• 30 января в 14:52
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Якась троліна жирна
Мочалкин блюз• 30 января в 14:55
Ответ дляТрохи злякана
У моей мамы тоже 2 детей. Но для меня мама - святое. Если моя сестра не захочет досматривать/помогать с досмотром - досмотрю сама и без скандалов. Если сестра автора откажет, то что и автору матери не помогать? Для меня это ужас, чтоб мать никому не нужна была и чтоб ней так перекидывались
Ласую колобками• 30 января в 15:03
Ответ дляКарамбулкул
Класні дочки, немає слів. Що одна поїхала скинула, що інша срати хотіла.
Да автор троллит !
Вітаміни косметика• 30 января в 15:09
ви не можете і сестра не може. Звинувачуваати сестру то таке...Вирішуйте разом.
Inconvenient• 30 января в 15:25
Ответ дляКарамбулкул
А мати не класна, якій байдуже, що власні онуки можуть загинути або стати інвалідами після прильоту? І як їм виживати у Миколаївській області?Скільки ж матусь не мають материнської любові, лише егоїзм.
Inconvenient• 30 января в 15:37
Ответ дляэнциклопУдия
Вот так вот, растишь детей, всю душу, здоровье и финансы вкладывешь, а на старость на фиг никому не нужен. Я понимаю тех , кто не хочет заводить детей.
Дети - не инвестиция и не банковский счет, и не рабы. И далеко не все матери их любят и всю душу вкладывают. И их не заводят, это не животные. Любящая мать была бы рада тому, что внуки и дочь живут в мирной стране и в безопасности
Chaterbox• 30 января в 15:40
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
ви газиваєте жінку 6ш років старенькою? ви тріль
в мене бабуся, реально старнька, 93 роки, і то сама живе
Дюагональ• 30 января в 15:48
Ищите сиделку за жильё ,найдутся переселенцы. Если вам не нужно жильё .
Inconvenient• 30 января в 15:51
Ответ дляПродавчиня кіз
Сейчас тысячи людей остались без жилья.Находите сиделку и мама делает на неё завещание .Люди вам спасибо скажут. У меня знакомая так сделала, которая в Германии с ребёнком, а в Украине дедушку и лежачую бабушку опекает женщина , которой останется квартира
Я б на місці цих людей добре подумала, заповіт можна переписувати хоч кожний день. Спочатку їх використають, а потім викинуть. Сестра, напевно, , не захоче втрачати спадщину.
Пошаманю• 30 января в 16:03
Ответ дляТрохи злякана
Ви жили з батьками? Я - так. І це капець..
Десь легше, але мінусів більше( Ніякого особистого простору((
Та все мы жили с родителями и никто об этом не мечтает, как и оказаться с двумя детьми на сьеме в чужой стране с явно не самой оплачиваемой работой типа склада, завода, кухни. Для автора мама могла бы стать хорошим подспорьем. Пенсионеры в Чехии очень хороший актив))
Если она, конечно, правду пишет про свои обстоятельства
Inconvenient• 30 января в 16:09
Ответ дляПошаманю
А чего не хотите забрать маму к себе?
Чехи пенсионерам неплохо платят
Вам бы по деньгам намного легче было бы. Да и помощь ещё была бы. Еду сварить, детей покормить, проконтролировать пока вы на работе
Чехи пенсионерам неплохо платят
Наверное, сама мама не хочет, если єто реальная история.