Чаклунка-ведунка• 02 января в 09:00
На земле постоянно появляется зеленый налет, словно мох
Это вредно для цветов, можно ли не обращать внимания?
Natalia505• 02 января в 09:02
Не переливайти і грунт робіть легше. Перліт, вермікуліт допомагають. Можна додавати ще пісок, також добре. Дренаж на дні, автор обов´язковий.
Бавовнятий Пупс• 02 января в 09:16
Приєднуюсь до рекомендацій вище, а ще я почала поливати квіти водою для пиття з іонами срібла. Навіть заміокулькаси, які на початку війни в мене майже пішли з життя, ожили і пускають нові стрілки)
Кастрюлька• 02 января в 09:32
Плохая вентиляция, пластиковые окна, сырость. Да, это вредно, гниют корни