Аноним Советчик• Изменено 02 января в 12:02
Чому не відкривають двері колядникам?
посівальникам?
Їх забагато, українські традиції не підтримують, нема грошей на забаганки. Чи яка причина?
Знаю бакси• 02 января в 12:10
Я никогда и никому не открываю двери.
Даже когда звонок в дверь, я не подхожу к двери и не смотрю в глазок.
Ло Шарик• 02 января в 12:11
я вообще не поняла прикола, когда 1 января парень выносил нам в тамбуре дверь и просился посевать? Это что-то новое, посевать 1 января! Отвадила.
ДА да да• 02 января в 12:11
Ответ дляБеллаДонна
Потому из всей колядки знают только ’Дайте, тітко, п´ятака’. Это уже не традиции, а попрошайничество, переходящее в вымогательство. У нас когда-то даже мужики взрослые так ходили по квартирам, хорошо, что сейчас подъезд закрыт.
Ми зараз живемо в західній, дуже гарно колядують. Різні колядки, костюми
Цікавий писочок• 02 января в 12:12
Ответ дляБеллаДонна
И ходят по одному- два, чтоб денег больше получить
БеллаДонна• 02 января в 12:12
Ответ дляАноним Советчик
Звідки знаєте, що тільки гроші цікавлять? Діти ж різні
А зачем современным детям конфеты, они их что, дома не видят? Все уже наелись, слава Богу.
сладкий_ноябрь• 02 января в 12:12
Зараз поясню, чому я відмовилася від цієї традиції і не підтримую її по відношенню до чужих дітей..
Останні років 5-7 діти це роблять заради грошей, а не заради традиції. Мало того, наглість на такому рівні в них, що ти отримуєш лише один негатив.
Тому лише в своєму оточені мі її підтримуємо і вона є цінною.
Аноним Советчик
• 02 января в 12:13
Ответ дляЛо Шарик
Ну, Новий рік, посівають .
Цікавий писочок• 02 января в 12:14
Ответ дляБеллаДонна
А даешь по 5 грн - не довольны 🤷🏻♀️
Ло Шарик• 02 января в 12:14
Ответ дляАноним Советчик
Ну, Новий рік, посівають .
никогда не посевали на НГ. Это делали на старый новый год. 14 января.
Шиворот Навыворот• 02 января в 12:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Це в вас так.
В нас прекрасні колядники і вертепи. Діти готуються з жовтня місяця.
сладкий_ноябрь• 02 января в 12:15
Ответ дляБеллаДонна
Ото ж! Три рядка вивчити і ходять по домівкам.
Ми ходили цілим вертепом, в костюмах, співали пісні, козу водили.
Шиворот Навыворот• 02 января в 12:15
Ответ дляЛо Шарик
Ви в Рязані?
Гигиенишвили• 02 января в 12:16
Ответ дляАноним Советчик
Дети сейчас очень даже продуманные
Шиворот Навыворот• 02 января в 12:16
Ответ дляЛо Шарик
в ЦУ
А, тоді б мали знати звичаї в Україні на Василія
Аноним Советчик
• 02 января в 12:16
Ответ дляЛо Шарик
Хто 25 грудня Різдво, то якраз і посівають 1 січня. Віншують НР. Логічно
Дякую_аж_підскакую• 02 января в 12:16
ніколи нікому не відкриваю двері
бо в більгшості випадків це означає отримати проблеми
сладкий_ноябрь• 02 января в 12:17
Ответ дляШиворот Навыворот
Це в вас так.
Де діти готуються з жовтня місяця?
Я в Києві прожила 20 років, лише свої діти з оточення робили це круто.
Всі чужі то три рядки вірша протараторить і все.
Аноним Советчик
• 02 января в 12:17
Ответ дляГигиенишвили
Удалено администрацией...
Не смішно
Ло Шарик• 02 января в 12:17
Ответ дляШиворот Навыворот
у нас другие обычаи, и НГ еще никто не переносил, Старый НГ тоже.
Гигиенишвили• 02 января в 12:17
Ответ дляЗнаю бакси
Я никогда и никому не открываю двери.
Я звонок вырубила. Кому надо звонят на телефон)
Аноним Советчик
• 02 января в 12:17
Ответ длясладкий_ноябрь
І у нас так. Київська обл
Шиворот Навыворот• 02 января в 12:18
Ответ длясладкий_ноябрь
Де діти готуються з жовтня місяця?
В західних областях.
Дякую_аж_підскакую• 02 января в 12:18
Ответ дляАноним Советчик
У нас навіть хвіртки відкриті залишають і собак закривають, щоб дітей не лякали.
то у вас хвіртки, тому так
ви ближчі до традицій
плюс в селі працює правило шо люди скажуть
там всі як один
ви ближчі до традицій
там всі як один
ОдинРазНадетое• 02 января в 12:18
Там, де з чистим серцем колядують, двері відчиняють. А якщо це просто, щоб дали грошей, то правильно роблять, що не відчиняють і не мотивують цей фарс.