пу_пугренчик• сегодня в 14:57

Предназначение в жизни

Нашли ли вы его?
Как нашли? Довольны ли результатом? Много ли усилий прикладывали?
Расскажите свою историю, вдохновите других!
Бритоножка• сегодня в 15:00
Нашла, потом потеряла
Сейчас ищу заново - процесс идет
Но это я о профессии и работе)
жижифреймут• сегодня в 15:00
Есть более увлекательніе и полезніе занятия.
Таракашечка• сегодня в 15:01
Ответ дляжижифреймут
Что у вас с раскладкой клавиатуры?)
Даю справку• сегодня в 15:01
Складне питання. Одні вже можливо знайшли інші зовсім не шукають. Я наприклад в процесі. Але можна сказати знайшла, хоча думала що матиму інше призначення. Та життя тебе не питає. Так вже склалося. Моє призначення доглядати і розвивати сина з аутизмом.
Водійка хімарса• сегодня в 15:08
Не шукаю, пливу просто як 💩 по течії.
КокошинЭль• сегодня в 15:22
То что я родила в этом временном отрезке и в Украине это уже предназначение . Я считаю что являюсь Оберегом для Украины
автор пу_пугренчик • сегодня в 15:33
Ответ дляДаю справку
Нехай Боженька вам допомагає!
автор пу_пугренчик • сегодня в 15:34
Ответ дляВодійка хімарса
Не шукаю, пливу просто як 💩 по течії.
Можливо так й краще, немає дурних думок, куди й навіщо
Радикальная• сегодня в 15:34
Это так пафосно всегда звучит, это слово предназначение в жизни
А все намного проще, живёшь день то дня, зарабатываешь на пропитание себе/семье
автор пу_пугренчик • сегодня в 15:34
Ответ дляКокошинЭль
Интересный подход!
автор пу_пугренчик • сегодня в 15:35
Ответ дляРадикальная
Ну есть же люди, которые находят свое предназначение и живут с лёгкостью и удовольствием от жизни
автор пу_пугренчик • сегодня в 15:35
Ответ дляжижифреймут
Например какие занятия у вас?
Пригаю-цибаю• сегодня в 15:40
Ответ дляпу_пугренчик
я колись цікавилася цим питанням. вияснила, що таких, як ви пишете - 30%. решта всі просто живуть, працюють на тій роботі, яка є, стають професіоналами там, де знаходяться, куди життя закинуло.
Радикальная• сегодня в 15:41
Ответ дляпу_пугренчик
Не знаю таких, всегда деньги зарабатываются потом и кровью
Щедрик• сегодня в 15:42
Якщо мова про роботу, займаюсь тим, що люблю.
автор пу_пугренчик • сегодня в 15:44
Ответ дляПригаю-цибаю
Т.е. в основном плывут по течению ((
ГугелП@лАмался• сегодня в 15:49
Повністю зрозуміла своє призначення, коли почала займатися нумерологією.
Пригаю-цибаю• сегодня в 15:51
Ответ дляпу_пугренчик
Т.е. в основном плывут по течению ((
ну чому, просто не змогли знайти своє прямо призначення, але докладають зусиль, щоб робити свою роботу добре.
КокошинЭль• сегодня в 16:00
Ответ дляпу_пугренчик
Интересный подход!
Я окончание не поставила , не родила , а родилась , то есть живу в этом времени
автор пу_пугренчик • сегодня в 17:23
Ответ дляГугелП@лАмался
І як вам це допомогло? Тобто визначили призначення, стали цим займатися й забезпечувати себе? Чи це робота для задоволення?
Мені також якось вираховували, що я повинна допомагати людям, в як це зрозуміти досі невідомо
ГугелП@лАмался• сегодня в 18:05
Ответ дляпу_пугренчик
Я дивилася собі не тільки призначення, але й фінансовий канал. Зрозуміла, що у мене правильне спрямування -іноземні мови викладання,наставництво, плюс психологія, езотерика. Вивчилася на нумеролога, почала консультувати, це якщо коротко. Призначення перше до 40 років, я його не повністю виконала, після 40 років почалося друге призначення до 60 років. Тому стало ще важче, в 40 років окрім війни, були хвороби і багато всього, поки я не зрозуміла куди йти далі. Але призначення - це не тільки самореалізація.