Там-тарарам• 03 января в 10:49
Порадьте механічний тонометр, яким ви користуєтесь
і який не прибріхує)
Лише механічний, будь ласка.
Банка з медом• 03 января в 10:54
Механічні не брешуть. Купіть будь який в аптеці . Зараз вони 550-800 грн
А_мій_самий_самий• 03 января в 10:56
У меня такой был. И сколько мерила в больницах-тоже в основном этой фирмы.
Правда я редко пользуюсь и у меня грушка лет через 5-7 испортилась. Но ее можно заменить
На привозе• 03 января в 11:49
Ответ дляА_мій_самий_самий
І в мене такий багато років. Міряю тиск раз в місяць-раз в два. Шнури резинові вже міняла, бо потріскалися