Котомафия• 03 января в 11:46
Допоможіть знайти купальник)
Шукаю суцільний купальник чорного кольору, розумію, що не сезон, тому прошу поради де подивитись) Мій розмір С/М.
В Анабель Арто є, але ціна біля 4 тис, мій бюджет до 1,5 тис. Ще такі дивилась, можливо в когось є відгуки? Або порадьте де подивитись і вкластись в бюджет, дякую)
Как_б_не_так• 03 января в 11:48
Фото 1 класний.
Фото 2 і даром би не хотіла.
Спробуйте на шафі через фільтри пошукати
Фото 2 і даром би не хотіла.
Фіфачка• 03 января в 11:51
В сінсей чудові, на сайті замовте, на ваш бюджет 3-4 можете купити.
Котомафия
• 03 января в 11:51
Ответ дляЖинси на дитину
Тему
З відгуками і.фото
Дякую, не встигне дійти(
А вот недавно• 03 января в 11:51
В lc Waikiki покупала похожий на первый.
600 грн , кажется. В сентябре.
Разгуляшка• 03 января в 12:03
Анабель Арто є у Вашому бюджеті зі знижкою.
Totalfit, Обрана.
Тільки все це треба приміряти, бо хтозна, як сяде.
Totalfit, Обрана.
Видна міленіалка• 03 января в 12:31
рекомендую Юнікло,мабуть важко знайти новий( модель не нова. Але в інеті можна пошукати. Якість гарна.,зручний, гарно підкреслює фігуру,спереду виріз прикрашає)) Ніде нічого не перетягує,тримає добре форму. В мене такий,тільки інший колір. Фото з інету
Видна міленіалка• 03 января в 12:36
Как_б_не_так• 03 января в 17:30