Кто крайний?• 03 января в 14:36
Почала худнути і почало випадати волосся. У кого так було і що робили?
Укр_жіночка• 03 января в 14:47
Головне їжа, яка буде стимулювати ріст волосся, бо якщо її немає, то нажаль, волосся буде випадати і не зможе відновитися😔
Распутница• 03 января в 14:47
Щось не те з раціоном.
Білок і овочі додати + вітаміни біотин 5000-10000
Треба підробіток• 03 января в 14:53
Ну бо тут пІсакІ пишуть що головне влізти в 1500 калорій, а краще в 1300 і пофіг яким дєрьмом ти закинешся. А головне, навіть, не кількість калорій, а розрахунок БЖВ