Скокмоно - стокнуно• 03 января в 14:48

Кто-то смог устроиться на работу после 40?

Навеяно одной из топовых тем. То женщину в 41 никуда не берут, то в 48 не берут даже рыбой торговать и т.д. Наверное, это приговор в нашей стране? В лучшем случае на минимальную з/п куда-то пристроиться можно. Не говорю, конечно, о востребованных специалистах, понятно, что такими являются далеко не все. А о женщинах более-менее простых профессий, которые вынуждены по какой-то причине искать работу.
Вся така шо куди там• 03 января в 15:52
Ответ дляПоросенка
На курсы идти или самостоятельно изучать? Способности есть и так и так) интересуют перспективы трудоустройства после обучения
Боюсь, что старая уже для этой сферы
Нічого ви не стара, в ІТ сфері якраз на вік не дивляться зазвичай, головне це скіли.
Але треба розумвти, що спочатку максимальна ЗП джуна 500-600 доларів.
Вся така шо куди там• 03 января в 15:56
Ответ дляВишнёвая Леди
Так вы и до курсов же что-то умели? Как я понимаю, вы рисуете для игр или?
Все на курсах + ІА курс
Вишнёвая Леди• 03 января в 15:57
Ответ дляВся така шо куди там
Все на курсах + ІА курс
аи это ии? Так что за дизайн тогда в гейминг, не поняла?
Вся така шо куди там• 03 января в 16:00
Ответ дляВишнёвая Леди
Так ШІ (АІ швидко писала букви переплутались) . Зараз в будья кому напрямку дизайну вміння працювати з ШІ обов´язкове.
Вишнёвая Леди• 03 января в 16:04
Ответ дляВся така шо куди там
В этой сфере большая конкуренция, если вы до этого не умели рисовать, без художки и навыков в графике и граф. прог и сразу после курсов попали в гейминг? Как? В чем заключается ваша работа конкретно?
Відморожена• 03 января в 16:09
Ответ дляSo_so
У моей подруги мама в 60 работает няней
моя власна мама, як вийшла на пенсію в 65, то захотіла нянею працювати. я їй знайшла у її ж будинку работодатєльніцу. мама забирала дитину із школи, годувала обідом, водила на заняття.
вияснилось, що моя мама ЛЮБИТЬ робити з дітьми уроки).
і потім вона ще кілька разів нянчила різних дітей із свого будинку і її всі хотіли, передавали з рук в руки і трохи не рвали на частини). і потім ще багато років вітали з ДН, з святами.
Відморожена• 03 января в 16:10
Ответ дляПоросенка
А в АйТи вообще без вариантов попасть, если тебе 45? Технарь, инженер, все схватываю быстро)))) надоела моя работа до рыгачки)
інженеру будуть раді скрізь. але, може, треба на курсах десь підучитись.
Відморожена• 03 января в 16:11
Ответ дляПерша леді колгоспу
Погоджуюсь.
Я сама бухгалтер, колезі 65. Вічна професія. Аби голова світла була
моя сусідка по дачі трохи не до 70-ти бухгалтером працювала. може, й довше.
Відморожена• 03 января в 16:15
з моїх спостережень, всіх беруть. бажано, звичайно, досвід мати, якісь навички. а є професії, де вік взагалі чим старший, тим краще. викладачі, психологи, косметологи.
касирів і продавців досить багато у віці 40+
а от у Франції, наприклад, там і чоловіки досить похилого віку працюють офіціантами, і продавці в місцевих Брокардах трохи не 80-річні тьотічки і ок.
Напланетянка• 03 января в 16:19
Я продажник. Мені конкуренти самі запропонували роботу. Переходжу з одного місця в інше тепер. Мені 39
Товар специфічний, людину з вулиці навчати треба рік мінімум. А хлопці йдуть на війну. Тому так
Вся така шо куди там• 03 января в 16:33
Ответ дляВишнёвая Леди
Я не малюю саме елементи, кожна гра має свої асети, які передаються дизайнеру, а знаючи графічний концепт платформи, малюються банери, логотипи, мейли і т.д.
Мені достатньо володіти такими інструмеетами як фотошоп і фігма + вміти генерувати деякі елементи
Всі ці скіли дають курси.
Я не розумію навіщо вам така детальна інформація про цю сферу?
Вишнёвая Леди• 03 января в 16:37
Ответ дляВся така шо куди там
Всі ці скіли дають курси.
Просто интересно. Т.е. у вас нет каких-то особых навыков и вы делаете базовые элементарные вещи, тогда почему вас взяли, а не студента или еще кого-то с опытом в этой сфере. Конкуренция бешеная. Потому и интересно как вы нашли работу имея из навыков только курсы в 40+?
Вся така шо куди там• 03 января в 16:58
Ответ дляВишнёвая Леди
Роботу я знайшла не з першого разу, подавала кучу резюме, бігала по співбесідах, переробила міліон тестів. Та й курси я проходила досить поглиблені, тому володію інструментами відмінно, наразі невистачає дизайн мислення, але я працюю над цим.
Хоча як би мала рівень англійської вище, то знайшла б раніше, частіше саме на ангійському сипалась
Вишнёвая Леди• 03 января в 16:59
Ответ дляВся така шо куди там
Вы в Украине искали? Не удаленно работаете? В целом, считаю, что вам реально повезло т.к. есть к 40+ предубеждения и, в целом, сейчас сложно найти вот так почти с 0..
Вся така шо куди там• 03 января в 17:07
Ответ дляВишнёвая Леди
Я шукала на всіх ресурсах, що мені дали. В мене була табличка в екселі куди я занотовувала в яку організацію я відправила резюме, які відгукнулись (деякі просто ніяк не реагували), в яких я провалила інтервью, які тестові робила, які організації виявлялись трешовими. Я десь місяці чотири шукала, попалась раз на шахраїв... Не думаю, що це везіння
Вишнёвая Леди• 03 января в 17:12
Ответ дляВся така шо куди там
А кто дал, на курсах? Раньше курсы предлагали помощь с трудоустройством в дальнейшем. Кстати, а сколько стоил курс?
Думаю и везение и все остальное также..) Может еще роль местоположение имеет. Страна, город.. В Киеве побольше возможностей чем оффлайн, к примеру, в другом маленьком городе.
Вся така шо куди там• 03 января в 17:20
Ответ дляВишнёвая Леди
Так в Києві.
Курси і дають поміч з пошуком: дають платформи і наші і закордонні для пошуку, допомагають зробити резюме, перевіряють його, дають найпопулярніші питання і відповіді на них, навіть була репетиція співбесіди з ейчаром і фідбек.
Також був бот з англійської з поширеними питаннями і відповідями, я вчила, але, блін... мені тре всетаки репетитор.
Є багато вакансій дистанційних, особливо за кордоном, але я так зрозуміла, що Україна облагає податком кошти, які приходять на paypal (але то не точно)
Вишнёвая Леди• 03 января в 17:20
Ответ дляВся така шо куди там
Так в Києві.
Ну, в любом случае вы молодец)
Вся така шо куди там• 03 января в 17:22
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну, в любом случае вы молодец)
Оу 🥹 получити похвалу на порадниці, це досягнення. Дякую ❤️
Вишнёвая Леди• 03 января в 17:24
Ответ дляВся така шо куди там
Так я шо, я всегда похвалю если есть за что) Я без претензий если что писала, просто любопытная очень)
Интимная• 03 января в 20:51
Ответ дляВсе возможно
можете детальніше описати свою роботу? в чому вона полягає? я старша за Вас трохи, хочу теж кардинально змінити роботу, але є страх змін (я кнсерватор), і що через вік не братимуть
Если писать все что я делаю, то будет простыня. Смотрите в гугл Специалист службы поддержки, будете иметь представление, их много в разных сферах, принцип один.
Нужно будет составить сильное резюме, требуется знание программ мс офис, срм(у нас другая, но мое знание было плюсом), высокая скорость печати, умение общаться с людьми. Будете сдавать экзамен на скорость, грамотную речь, если повезёт, будете проходить обучение около месяца каждый день с 9 до 18.
Рассылать резюме придется долго, потому что море аферистов 99%, и если не аферисты, то коллцентры, в чаты попасть трудно, туда все хотят. Вы в любом случае ничего не теряете от попытки.
Интимная• 03 января в 20:55
Ответ дляВишнёвая Леди
Действительно очень странно, и мне интересно. Я владею фш, иллюстратором, и еще дофигищей чего, проф ретушером работала много лет, как подработка, но я пробовала устроиться в гейминг, первый вопрос, рисовать от руки умеете? Нет, досвидания.
Мои рисунки продаются на шатре, но не руками рисованные.
Кукусик• 04 января в 01:18
Ответ дляИнтимная
Вообще не умеете или недостаточно скилов от руки? А как в программах тогда?
Небоброїдка• 04 января в 04:22
ну якщо людина сама себе не цінує настілько, що не спромоглася отримати гарний фах до сорока років, то чому її мають цінувати сторонні люди?
Интимная• 04 января в 07:46
Ответ дляКукусик
В программах легко, ту же мангу я сделаю в Фотошопе, но она не будет от руки, это будет круто красиво выглядеть, но не от руки. Сложно объяснить, просто поймёт тот кто фш владеет. Мне как-то скинули задание, я думала справлюсь но не получилось. Вот лепить из пластилина умею, а рисовать нет. Техниками не владею. У пеня племяннице рисует, она этому с детства училась, и там не один год.