курасаны• 04 января в 00:56
Побочные от метронидазола
Какие у вас были? Инструкция не радует
Дівчина Гілмор• 04 января в 01:03
Ой, як згадаю, бе...
Рвота була, мутило і морозило, їсти не хотілося, потім цистита симптоми підключилися
Тому я їх пила зажовуючи смаженими яйцями і свіжою морковою.Після того як випила таблетку і її заїла, обов´язково годину не лягати горизонтально бо буде тошнить
А шо сталося?• 04 января в 01:42
Сыпь волдырями по телу и они чесались. Больше ни на что никогда аллергии не было. А так не помню уже, что вообще в побочках указано
Сиренькая• 04 января в 07:29
Пила одразу після їжі,побочок не було.Був тільки неприємний привкус в роті(
TANYA 0 0 0 0• 04 января в 07:55
Металевий привкус в роті і кидало то в жар , то в холод, вночі обливало потом