культУра• 04 января в 16:11
Оземпік. Мінус 2 кг за 2 місяці( навіть 1,5)
Зразу скажу- За згодою з лікарем!
Я не в Україні. Тут просто так його не назначать .
У кого який результат? Щось мені здається мало .
Вага 86 кг була початкова.
культУра
• 04 января в 16:31
Ответ дляКозяка-маляка
Тобто ви худли без оземпіка на 20 кг? І тепер лікар призначив оземпік, вірно? При цьому препараті вода потрібна дуже. А за ці 2 місяці з цукром стало краще аналізи?
Аналізи кращі от що саме важливе, але мені здається я мала б худнути краще
Мой_ужин• 04 января в 16:32
2 кг за 2 мес при изначально немаленьком весе - это ерунда.
Я самостоятельно за 1,5 недели сбросила около 2 кг (было 51,5 кг) на дефиците калорий.
культУра
• 04 января в 16:32
Ответ дляНі грама
Зачем? Какой сакральный смысл этого?
Ніякого сакрального. У мене сидяча робота.
Тому спорт мені край як потрібен.
Навіть якби не худнути. Я весь час на спорті
Тому спорт мені край як потрібен.
Козяка-маляка• 04 января в 16:32
Слухайте, якщо ви були 86 + 20, та скинули 20, то це вже величезний плюс. За який час це відбулося?
культУра
• 04 января в 16:32
Ответ дляКозяка-маляка
18 місяців
Ні грама• 04 января в 16:32
Ответ длякультУра
Тому спорт мені край як потрібен.
То есть тупо потратить калории?
культУра
• 04 января в 16:33
Ответ дляКозяка-маляка
Ось в початку листопада ще мінус 1 на оземпіку
Щаслива Я• 04 января в 16:33
Буває таке.
Була на озмпіку десь пів року. Ну може кілограм 5 скинула. Бо на дієті була. Перейшла на монжаро. Вже другий місяць. Теж не дуже схудла.
Не на всіх діє.
Коротше, мені не допомагає. Вже до колю цей місяць. Не викидать же. І буду сама на дієтах далі.
Не на всіх діє.
культУра
• 04 января в 16:33
Ответ дляНі грама
То есть тупо потратить калории?
Ні. Спина в тонусі, ноги у мене гарні худі, серце у мене здорове завдяки спорту.
культУра
• 04 января в 16:33
Ответ дляЩаслива Я
Буває таке.
Не на всіх діє.
Зрозуміла дякую.
З горіха зерня• 04 января в 16:34
Ответ длякультУра
Мій лікар краще знає.
Будь ласка по темі.
Дякую за розуміння
Будь ласка по темі.
Дякую за розуміння
А питане наладили?
культУра
• 04 января в 16:34
Ответ дляЗ горіха зерня
А питане наладили?
Я писала про це вище.
Лиса Патрикевна• 04 января в 16:35
Зачем ваша тема? Ваш доктор же лучше знает, сами пишите. У него и спрашивайте.
Сладко-соленая• 04 января в 16:35
за 3 месяца ушло минус 10 кг, бросила из-за сильных побочек. принимала по назначению врача, тоже не в Украине.
Та_шо_ж_таке• 04 января в 16:38
Ответ длякультУра
Не від діабету. Для схуднення.
Дівчата, трошки майте розуму.
Я ж чітко написала що за призначенням лікаря.
В подробиці не хочу вдаватися.
Але чітко запитала….
Навіщо ви пишите свої досягненням чи інші поради?
Я написала питання, дайте відповідь і все на тому.
Дівчата, трошки майте розуму.
В подробиці не хочу вдаватися.
Але чітко запитала….
Бо не може бути, щоб при надлишковій вазі да ще при Оземпіку за два місяці втратити лише 2 кг.
Ви явно не відрегулювали своє харчування.
Оземпік без зміни звичок харчування - не працює.
Ні грама• 04 января в 16:39
Ответ длякультУра
Да ну принимать оземпик - это уже не про здоровье, а тренинг 2 часа тем более. У меня силовые 40 минут, 15 минут разминки и 10 заминки. Кардио тренировки вынесены вообще в другие дни. И то бывает перетрен, что приходится отдых себе внеплановый делать.
Та_шо_ж_таке• 04 января в 16:40
Ответ длякультУра
Дякую що поділилися. але я скинула 20 кг без препарату. Ще треба 5-7 , тому лікар підключила оземпік.
Звісно харчування змінилося.
Їм двічі на день. Відносно не багато, бо звикла небагато їсти.
Звісно харчування змінилося.
Я завжди вважала, що для схуднення треба дрібне харчування 5-7 разів на день.
Чебураха з перцем• 04 января в 16:44
Ответ дляКозяка-маляка
І що буде робити ваш чоловік далі? Дуже шкода, що не всі розуміють, що треба міняти харчування та обʼєм порцій, та додавати активність/спорт. На жаль, по-іншому ніяк.
Далі він перейшов на інсулін і отримав інвалідність через наслідки діабету.
культУра
• 04 января в 16:57
Ответ дляВредняжка
У меня +5 кг после новогодних каникул
Идите в жопу 🤣
Блін я також трохи грішила на свята.
Вредняжка• 04 января в 17:00
Ответ длякультУра
Блін я також трохи грішила на свята.
Я не то шо грішила, я з катушок зїхала - вставала об 11, лягала о 2 ночі і звісно саме вночі починався дожор
Були дуже напружені місяці перед святами
Схудла на 5 кг (на стресі) повернулася до своєї нормальноі ваги
Взяла відпустку на свята і вирішила ні про що не думати
Але блін за 10 днів + 5 для мене шок
Ластовиння• 04 января в 17:08
Ответ длякультУра
Не від діабету. Для схуднення.
Дівчата, трошки майте розуму.
В подробиці не хочу вдаватися.
Але чітко запитала….
Дівчата, трошки майте розуму.
В подробиці не хочу вдаватися.
Але чітко запитала….
Лікар для схуднення ще й не в Україні 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
буреЛОМКА• 04 января в 17:15
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Цю теорію вже заперечили і знов повернулись до 3-х разового харчування
культУра
• 04 января в 17:51
Ответ дляСиренькая
Нерви. Мінус 12 кг за півроку)))
На нервах плюс 30..
Агент Пинкертона• 04 января в 17:59
Нулевой у вас результат, на центнер практически только слабительное больше дать должно, это так не работает.
Вас тошнит постоянно? Аппетит отсутствует? Наедаетесь одной морковкой? Нет? Он на вас не действует.
Выдают бесплатно, можете продолжать, но не будет результата
Ща как дам• 04 января в 18:02
Ответ длякультУра
Не від діабету. Для схуднення.
Дівчата, трошки майте розуму.
В подробиці не хочу вдаватися.
Але чітко запитала….
Дівчата, трошки майте розуму.
В подробиці не хочу вдаватися.
Але чітко запитала….
Для схуднення даний препарат може призначити лише дуже тупий лікар