А ось і я• 04 января в 17:00
Допоможіть пригадати назву фільму
Все почалося з того що дівчина хотіла відписатися від розсилки і помилково не туди відправила лист і він цей лист попав до хлопця. І так в них почалася переписка і все це переросло в любов. Вона була одружена а він ні .
Asteroidea• 04 января в 17:09
Джеміні ось що написав
Цей опис дуже схожий на німецьку романтичну драму «Кохання між рядками» (оригінальна назва — Gut gegen Nordwind), яка вийшла у 2019 році.
А ось і я
• 04 января в 17:14
Ответ дляAsteroidea
Джеміні ось що написав
Дякую, так це він)
Ура
Некомильфо• 04 января в 17:43
Ответ дляЯк міряти?
Вам письмо? Не помню как у них там завязалось знакомство
Ні, це не той фільм.
Вони були власниками книжкових магазинів. Він- великого, вона- маленького. В мережі дружили, а в реалі були майже ворогами.