Коханозадовільна• 04 января в 17:53
Як назвати дівчинку- Дарʼя, Емілія, Анна
Порадниці, в мене вже голова обертом іде. Не можу вибрати імʼя для донечки. Чим більше думаю, тим зʼявляються нові імена. Хочеться і красиве імʼя і зі змістом, бо вірю, що імʼя впливає на долю та характер людини.
Яжбоматусяблін• 04 января в 17:56
Анна - найбільш вдале, на мій погляд
Знаю одну Емілію, батьки не можуть із нею ради дати
Тролю як можу• 04 января в 17:56
Якщо з цих імен, і гармонійно з прізвищем по батькові сумісно. То Емілія гарне ім’я.
Престидижитатор• 04 января в 17:56
Все имена, которые вы перечислили красивые. У меня Дарья - очень интересная девочка получилась.
Муууумие• 04 января в 17:57
Анна/Дарья не нравится. Эмилия слишком экзотично, я б выбрала более понятный вариант Эмма…и красивое и редкое имя и международное, легко транслитерацию сделать
Грушки-яблочки• 04 января в 17:58
Якщо є шанс, що дитина буде в англомовній країні, то Дар´ю виключайте зразу.
Білий Лосик• 04 января в 18:02
Дар´ю не выбрала бы из-за апострофа. На клавиаутре напряжно искать
Видна міленіалка• 04 января в 18:10
вже ж було, вам сказали - не Емілія, бо більших баранів годі й шукати.
Моя улюблена страшко• 04 января в 18:10
Ответ дляБілий Лосик
Наша без апострофа -Дарія
Леся Українка• 04 января в 18:16
Тільки не Дарʼя.
Даша так собі імʼя.
Дарина, Даринка краще звучить.
Даша так собі імʼя.
Дарина, Даринка краще звучить.
Мати тріля• 04 января в 18:32
Ответ дляЛеся Українка
Тільки не Дарʼя.
Даша так собі імʼя.
Дарина, Даринка краще звучить.
Даша так собі імʼя.
Дарина, Даринка краще звучить.
Наоборот. Даша лучше. А другие варианты по колхозному ( не хочу обидеть колхозников)
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:33
С мужем лучше выбирать и советоваться в таком вопросе. Иначе можно никогда не выбрать. Эмилия мне совсем не нравится. Как еее ласково звать?
Из предложенных имен - Анна.
Коханозадовільна
• 04 января в 18:49
Ответ дляСирожено_пирожено
Из предложенных имен - Анна.
А Анну будуть Ганною називати, в школі так точно. І вчителів же не буде виправляти. Як тут бути?
Единая страна!• 04 января в 18:49
Ответ дляСирожено_пирожено
Из предложенных имен - Анна.
Міля, Емілька❤️
Похресниця моя
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:50
Ответ дляКоханозадовільна
Что за вой? Что за рёв?
Там не стадо ли коров?
Нет, там не коровушка —
Это Ганя-рёвушка ….
Там не стадо ли коров?
Нет, там не коровушка —
Это Ганя-рёвушка ….
Коханозадовільна
• 04 января в 18:50
Ответ дляЕдиная страна!
Міля, Емілька❤️
Похресниця моя
Які вони Емілії? Уперті?
Коханозадовільна
• 04 января в 18:51
Ответ дляСирожено_пирожено
Что за вой? Что за рёв?
Там не стадо ли коров?
Нет, там не коровушка —
Это Ганя-рёвушка ….
Там не стадо ли коров?
Нет, там не коровушка —
Это Ганя-рёвушка ….
Ну до чого ви це пишете?
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:51
Ответ дляЕдиная страна!
Міля, Емілька❤️
Похресниця моя
Миля = 1.6 км.
Это точно не имя для девочки.
Дело ваше, но мне имя точно не нравится.
Это точно не имя для девочки.
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:53
Ответ дляКоханозадовільна
Я вам написала, что тут вам не помогут с выбором. Чем больше людей- тем меньше толку.
Советуйтесь с мужем и называйте. Пока девочка в школу не пошла.
Единая страна!• 04 января в 18:57
Ответ дляКоханозадовільна
Які вони Емілії? Уперті?
Вибачте, я не вірю в взаємозалежність імені і рис характеру)
Знаю три Емілії різного віку, від дитячого до підліткового, вони всі дуже різні, дві так, можна сказати що мають на все свою думку і тримаються її, а інша - така дівчинка-дівчинка, дуже мʼяка і поступлива
Коханозадовільна
• 04 января в 19:00
Ответ дляСирожено_пирожено
Чоловіку подобаються всі ці імена. Є ті, що йому конкретно не подобається, то ми з тих і не обираємо