Коханозадовільна• 04 января в 17:53
Як назвати дівчинку- Дарʼя, Емілія, Анна
Порадниці, в мене вже голова обертом іде. Не можу вибрати імʼя для донечки. Чим більше думаю, тим зʼявляються нові імена. Хочеться і красиве імʼя і зі змістом, бо вірю, що імʼя впливає на долю та характер людини.
Вумна, аж страшно• 04 января в 19:17
з жіночими іменами у мене проблема. мені нічого не подобається взагалі для дівчинки. хіба що Ксенія, Надія, Мар´яна, от може Емма
Емілія затаскане
Анна це Ганна
Дар´я це Дарина взагалі-то
Емілія затаскане
Анна це Ганна
Дар´я це Дарина взагалі-то
Коренная киевлянка• 04 января в 19:28
Ответ дляКоханозадовільна
А Анну будуть Ганною називати, в школі так точно. І вчителів же не буде виправляти. Як тут бути?
Я Анна, в паспорте и всех документах тоже. Достаточно раз поправить со зверским видом, и все запоминают.
dahashutka19• 04 января в 21:26
Ответ дляВумна, аж страшно
Емілія затаскане
Анна це Ганна
Дар´я це Дарина взагалі-то
Емілія затаскане
Анна це Ганна
Дар´я це Дарина взагалі-то
Ні, Дар´я і Дарина це два різних імені.
Я до 18 років вважала, що це однакові імена, в потім зіткнулись з ситуацією, коли в одному документі я була Дар´я, в іншому Дарина. І все, прийшлось переробляти, щоб Дар´я було і там і там.
Конотопська відьма• 07 января в 07:59
Ответ дляМиззери
Мия , Эмили, Милюша
Мия - это совсем другое имя. Милюша- это вообще ужас