Завжди з рушником• 04 января в 19:55
Пройшли і ревнощі і все.
Жили у чоловіка на заході , привіз він мене до себе . 4 роки сварки , ревнощі неадекватні вчинки з боку мого чоловіка . Повернулися на схід , все! Дівчата я не знаю , що трапилося по-перше я перестала його ревнувати, по-друге він став по іншому себе поводити . Казали мені дівчата забирай його звідти бо життя не буде , то рідні його то оточення. І став він тією людиною з якою я познайомилася ще в себе. Як думаєте чого так? Я не хочу сказати нічого поганого , але коли людина потрапляє в комфортну для себе середу , то виходить все справжнє . Але питання в мене до себе, чому коли ми жили разом в нього, я так ревнувала , повернулись до себе, все ! Дівчата в мене немає ревнощів, почались сильні в нього.
Инстагра_мерша• 04 января в 19:58
Ответ для...аяприкольная
Удалено администрацией...
В этом же и посыл ) Ужасный запад в людях все говно расковыривает
Инста_Богиня• 04 января в 19:59
Ответ для...аяприкольная
Удалено администрацией...
Писала вам гадости мерзкие, но стерла. Вы и так про себя все знаете.
...аяприкольная• 04 января в 19:59
Ответ дляИнстагра_мерша
Не во всех, в тех , кто оттуда родом.
...аяприкольная• 04 января в 19:59
Ответ дляИнста_Богиня
Выздоравливайте, всего хорошего 🤣
Лепешечка• 04 января в 19:59
Проблема не в ньому, а в вас. Ви перестали влаштовувати скандали, ревнувати і він змінився. А нього дома ви ревнували його до минулого, можливо до дівчат. Більш того на західній дуже міцні родинні звязки, це теж вам могло бути не довподоби, і ви сварились. Так що проблема не в ньому і не в його родині, а в вас і вашому ставлені до нього.
Девальвация• 04 января в 20:19
Все було більш-менш, поки не дійшли до ’комфортної середи’. Далі вже можна не писати, хіба що про ’пекельні борошна’. Скарга на тему
ТАЗератти• 04 января в 20:26
Сексуально-территориальные игры. Садо-мазо-топография. Романтический gps.
Короче мякиш в вашей голове зачерствел.
Соседушка• 04 января в 20:30
Ответ дляДевальвация
Гугл , доречі , перекладає правильно