Кашка-маняшка• 08 января в 13:05

Учителя нищие. Получаю 14200

Повысили оклад и даже всю январскую отдали заранее, чтобы было на что новогодние праздники отметить) 14200 получила. Вот оно обещанное повышение, меньше чем на две тысячи) А цены стали ещё выше чем были и живи как хочешь)
Відповів всім• 08 января в 15:09
Ответ дляДа, я блондинка!
Учебный отдел в вузе
Так у вас доплаты и премии каждый месяц, или расширение зоны, или 1,5 ставки, или просто +50% надбавка
Відповів всім• 08 января в 15:06
Ответ дляКашка-маняшка
Уходят массово. У нас почти половина вакансий не закрыта, перекидывают на остальных обязанности. Я единственный учитель музыки на всю школу
Всегда в школе был один учитель музыки
все по ГОСТу!• 08 января в 15:08
Ответ дляSvitlo_
Тільки закінчиться війна - будуть батьки самі своїх дітей навчати
Прийдуть нові вчителі частина з чоловіків залишиться.
СкумбріяП8• 08 января в 15:11
викладачі університетів мають часто менше. наукові співробітники теж (тому не дивуємося, що нака в нас у ж...., ну, хто туди піде). Спеціалізована ланка медицини (не сімейники) отримують не більше. бо першу рефорсували. а потім влада змінилася і все стопнула. тому спеціалізована сидить на копійках, медсестри точно менше мають санітарки ще менше, деякі лікарі от як у старпості написано, деякі трохи більше, а відповідальності не менше. нерви там теж мотають і відпустки невеликі + у частини спеціалізацій шкідливі умови праці (радіація, хімреагенти і т.д.)
КондуктЕр тролейбуса• 08 января в 15:10
Бедненькие, посмотрите вакансии для женщин не в Киеве, у нас тут за счастье 15 тыс получать где живу, и пахать надо, а не как у учителя 18 часов в неделю
Мой ребенок онлайн учится, слышала, как учитель проводит урок музыки, можно и без этого урока обойтись походу
Не зацілована• 08 января в 15:11
Ответ дляКашка-маняшка
Я учитель музыки
ніуя не далая ок зп. На заводі менше
Кавуся• 08 января в 15:14
І знову ось пишуть ’а у мене, а у мене, а ви нічого не робите’, але в школу не йдуть.
Svitlo_• 08 января в 15:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
Математики і фізики прийдуть? А чого ж раніше не приходили?
Svitlo_• 08 января в 15:25
Ответ дляВідповів всім
Всегда в школе был один учитель музыки
Всєгда - це коли? Скільки годин - стільки і ставок. Якщо більше двох паралелей в школі - то і не одна ставка.
Пишу, не читаю• 08 января в 15:28
Ответ дляФлюорография гуся
Началось .... Девочки , тут дворники или библиотекари есть ? Все сюда . Расскажите автору про свои зарплаты . Заодно вместе погорюете .
Мама моя бібліотекар. 3500 за півставки. Стаж більше 50 років.
Ще ж від того, що вона працює, пенсію меншу отримує.
Ластовиння• 08 января в 15:29
Ответ дляКозачка
Я так бачу, що ви, авторе, на коментарі не відповідаєте, але все-таки напишу. Яке у вас навантаження? Бо, судячи з вашої зарплати, то у вас 4 уроки у день, тоді яка має бути зарплата, якщо в 12 годин ви вже вільна? Чому не берете класне керівництво? Завідування кабінетом? Атестація? Сертифікація? Ну і не забуваємо про гарантовані 56 днів літньої відпустки, лікарняні, да і на канікулах сильно ніхто не напружується.
10 років працюю в освіті і трохи втомилася від вічного ниття педагогів. З минулого року почали виплачувати доплату 2600 грн, мало, з січня підняли оклади на 30%, мало.
Божечки, це єдиний комент за все існування Кідда, який є адекватним, нарешті я це прочитала, я вже втратила надію на це. Щиро дякую!
Тану на сонці• 08 января в 15:30
Ответ дляОновлена версія
В учителя ставка половина рабочего дня.
50 % оплачивает приобретения жилья/квартиры государство спустя 5 лет их работы.

Родители же на полную ставку должны пахать целый день до поздна даже и в большинства и пенсии не будет, минималка ... Никто и гривны не поможет приобрести им жилье.

Чего эти учителя ноют всю свою жизнь???
Про оплачивание жилья можно подробнее?
Ластовиння• 08 января в 15:30
Ответ дляКавуся
Для початку знайдіть хоч одну тему, де стогнуть не вчителі
Пишу, не читаю• 08 января в 15:30
Ответ дляКашка-маняшка
У мене подруга у двох школах працює, в музичній і в звичайній.
Бо чоловік у неї декоратор у театрі, теж з/п маленька.
Да, я блондинка!• 08 января в 15:32
Ответ дляВідповів всім
Нет. Далеко не у всех
Кавуся• 08 января в 15:34
Ответ дляЛастовиння
Я вже написала свою думку: цю тему розганяють не вчителі.
І в кожній темі одне і те саме.
Я вчителька, не нию. І якщо, навіть, захочу понити чи пообурюватися, то точно не тут.

В цій темі виття не від вчителів достатньо.
Тану на сонці• 08 января в 15:34
Ответ дляЛеді Душка
автор, Вам же с января на 30 % поднимается зп
Там не все так просто. Ещё никто не знает механизмов поднятия. Зато разговоров то, разговоров...
Пишу, не читаю• 08 января в 15:35
Ответ дляШальная коклетка
В нашей школе музыка заканчивается на 6 классе. Киев.
Мої у ліцеї навчаються, уроки мистецтва у 9 класі ще точно є.
У старшого мистецтво викладає один вчитель, у меншого інший.
Вчитель старшого ті уроки, де треба співати, грає на фортепіано. Вчитель меншого не володіє музичними інструментами, вмикає записи. Менший у 6 класі і вони багато ліплять і малюють.
Можливо, це залежить від того, чи є викладач у школі.
Теж Київ.
Svitlo_• 08 января в 15:38
Ответ дляПишу, не читаю
Теж Київ.
Другий вчитель може й володіє інструментом, але не фортепіано. Тому ставить записи
Пишу, не читаю• 08 января в 15:40
Ответ дляВсміхайлик
У нас НУШ, оценки за семестр исключительно по ГР.
Скоро по физре будут диагностувальни писать, а не бегать
У 6 класі вже є письмові роботи з фізри, не так довго залишилося Вам чекати.
Кавуся• 08 января в 15:41
Ответ дляКозачка
Можливо, Ви і в освіті працюєте, але точно не вчитель.
Сертифікація вчителів музики - щось новеньке, але МОН не в курсі
Про завідування кабінетом і атестацію (вона не безмежна) промовчу...
Доплату в 2600 можуть зняти в будь-який момент.
А з тими 30% ще нічого не ясно.
Але і Авторка мовчить, в якому це регіоні її отримали...
Кавуся• 08 января в 15:43
Ответ дляПишу, не читаю
У моєї дитини немає таких робіт. І з музики нічого не пишуть. Все залежить від вчителя, тому що зараз академічна свобода. Звичайно, в межах програми.
Пишу, не читаю• 08 января в 15:45
Ответ дляSvitlo_
Математики і фізики давно на програмістів перевчилися і не прийдуть.
Ластовиння• 08 января в 15:46
Ответ дляКавуся
І в кожній темі одне і те саме.

Ну, якщо ви були уважні, то тема від вчителя музики, який працює по три години вдень і ниє, що мало з/п. Від інших людей що ви хочете?
Пишу, не читаю• 08 января в 15:48
Ответ дляSvitlo_
Ні, другий вчитель не музикант точно.
КонФФетОшка• 08 января в 15:50
Ответ дляКашка-маняшка
Я что в школах бывает 2-3-4 учителя музыки??? Сколько у вас часов в неделю?
Горлаю зрання• 08 января в 15:50
Ответ дляПишу, не читаю
Про пенсию- не врите.
Пишу, не читаю• 08 января в 15:56
Ответ дляГорлаю зрання
Про пенсию- не врите.
А Ви працюючий пенсіонер і не в курсі?
Так дуже давно було і є.
Якщо людина вже досягла пенсійного віку і продовжує працювати офіційно, то отримує меншу пенсію, ніж якби б вона звільнилася.
Якщо людина не працювала певний час, потім влаштувалася на роботу, то вона зобов´язана про це повідомити у пенсійний фонд, пенсію перерахують.
Та навіть пенсійні виплати для працюючих і непрацюючих у різні дні.
Козачка• 08 января в 15:57
Ответ дляКавуся
А з тими 30% ще нічого не ясно.
А я і не стверджувала, що я вчитель. Про сертифікацію написала як про один із способів підняти зп тим, хто вічно ниє, а не конкретно авторці, хоча чомусь я впевнена, що якби вона була вчителькою початкових класів, все одно на сертифікацію не пішла би. Ну і не варто забувати, що доплата 2600 - це на ставку, більше годин - більше грошей.
Svitlo_• 08 января в 15:57
Ответ дляПишу, не читаю
Ні, другий вчитель не музикант точно.
В нас в школі теж не вміє. Вона закінчила училище культури. Потім заочно-муз.пед.
Але в мене є друг який трохи робив в школі. Він духовик і на гітарі грає. Фортепіано геть примітивно. Він теж ставив записи. Потім пішов в музичну школу