Голова колгоспу• 04 января в 21:47
Ваша реакція на це?
Косметолог після чистки поставили перед адміністратором маску типу,щоб я купила
Я була в ступорі тому що розрахунок був на одну процедуру вартість 1 тисяч із чимось гривень,а ще купувати косметику за пару тисяч взагалі немала на меті в цей день
На самій процедурі косметологиня все розказувала ,що в мене занадто суха шкіра і потрібно обовʼязково зволожувати масками різними,а навіщо мені тоді чистка раз в мене дуже суха шкіра?
Я чесно кажучи ходила в різні салони і всюди косметика стояла ,могли щось запропонувати ,а я ввічливо відмовилась,але такого наглого маркетингу не спостерігала ще
Викликаю на дебати• 04 января в 21:50
Моя реакция была бы: я сегодня маску покупать не планирую. Спасибо!
Маю натхнення• 04 января в 21:51
Моя реакция: «Девочки расслабьтесь, с масочками я не Ваш покупатель»
неДоПриличий• 04 января в 21:51
Ответ дляГолова колгоспу
Так
А ще вони люблять звинуватити клієнта в тому, що їхня процедура виявилася недієвою, як обіцяли. Типу сама винна, бо щось не так зробила, що лазерна епіляція не спрацювала.
вентиляторная• 04 января в 21:54
Ответ дляГолова колгоспу
Ні ,за що
Так а чего так впечатлились?
Голова колгоспу
• 04 января в 21:54
Ответ длявентиляторная
Так а чего так впечатлились?
Від наглості
Голубая фишка• 04 января в 21:55
я всегда в таких случаях с улыбкой говорю ’Нет мне пока не надо!’ ну типа и не отказываюсь, что может когда-то в будущем будет надо , но и не покупаю
вентиляторная• 04 января в 21:55
Ответ дляГолова колгоспу
Від наглості
Тяжело вам жить, наверное....
100pudov• 04 января в 22:02
Самые отстойные салоны, делала там микродермабразию и лазерную эпиляцию, эффекта ноль. Зато в другом салоне от обеих процедур эффект был за несколько раз
100pudov• 04 января в 22:03
Ответ длявентиляторная
Тяжело вам жить, наверное....
То что описпп описала автор не норма и это касается салона, а не автора. В чем ей тяжело жить ?
вентиляторная• 04 января в 22:07
Ответ для100pudov
Во впечатлительности