мадам Везувий• 04 января в 22:52

Девочки заказала купальник, а он по росту не подошел и великоват

Как можно уменьшить?
Вернуть не могу
Длинноват, мой рост 168, я заказала от 170, и гармошкой он получается
Жалко так долго ждала
Мааарковная• 04 января в 22:53
А поменять?
парИла я парИла• 04 января в 22:54
Может попробовать продать? Красивый. Уменьшить как-то проблематично мне кажется
Творю чудеса• 04 января в 22:55
Я не швея, но я б думала убрать лишнее в талии или, если не сильно большой - по плечам
Тётя Хрюша• 04 января в 22:55
Классный
Творю чудеса• 04 января в 22:56
А точно большой? На модели он тоже гармошкой по боку
Оцененная• 04 января в 22:59
За переделку заплатите как пол стоимости купальника, продайте
Купи слона• 04 января в 22:59
Странно что с ростом 168, вы выбрали ростовку 170-176, а не 164-170🤷🏻‍♀️
Купальники и белье возврату и обмену не подлежат
А сам купальник симпатичный
Прилипало• 04 января в 22:59
Он и на модели гармошкой
В рот не ложи• 04 января в 23:02
Ох як ваша тема мені зараз.... сиджу якраз купальник обираю і не можу визначитись, боюсь ’промахнутись’ - я маленького зросту з доволі не маленьким бюстом.
Тепер точно замовляти без примірки не буду(((
автор мадам Везувий • 04 января в 23:02
Ответ дляМааарковная
А поменять?
Не могу
Купила еще в ноябре, ждала когда мне привезут
На другой континент 😢😢😢
автор мадам Везувий • 04 января в 23:03
Ответ дляКупи слона
А сам купальник симпатичный
Как то в моем случае сложилось, что сдельные купальники коротковаты всегда
Перестраховалась называется
автор мадам Везувий • 04 января в 23:04
Ответ дляПрилипало
Он и на модели гармошкой
У меня еще больше эта гармошка
Кнопкотиць• 04 января в 23:05
Олх Вам в помощь
Плету корзинки• 04 января в 23:06
треба до швеї нормальної сходити і проконсультуватися. можливо можна вшити в бретельках чи там де ластовиця - це зменшить довжину
Барбітта• 04 января в 23:10
Ответ дляВ рот не ложи
Якщо Ви у великому місті, то бувають магазини з шоурумами, можна з приміркою замовити.
У мене 85F верх і я так собі замовляла суцільний купальник, сів нормально один з штук 15.
Я теж невисока, а у Декатлоні виявилося, що там взагалі на гномів купальники цього року. Жоден мого розміру не сів нормально саме по зросту. Хоча раніше там купувала...
Неваляшкина• 04 января в 23:11
Ответ дляКупи слона
А сам купальник симпатичный
это только в Украине так
дикость
если не снята гигиеническая наклейка почему нельзя поменять? вещь дорогая
В рот не ложи• 04 января в 23:11
Ответ дляБарбітта
Так ось мені саме суцільний треба, де не можна окремо верх/низ підібрати + має бути закритий ліф, бо половини однієї груді немає(((
Так, дякую, точно треба шукати, де є примірка
автор мадам Везувий • 04 января в 23:12
Ответ дляНеваляшкина
это только в Украине так
дикость
Он кстати приехал без наклейки и бирки отдельно
Барбітта• 04 января в 23:16
Ответ дляПлету корзинки
Можна вшити, але мало в якому ательє є машинка для такого трикотажу.
Шукати треба буде довго і дорого.

Я так вирішила купити бюстгальтер ширший в об´ємі, ніж мені треба, думаючи, що ж там вшити (відрізати 5 см біля застібки було треба і пришити застібку назад). З 5 ательє, що у нашому районі є, машинки такої не знайшла у жодному. Лише в одному майстер на мій страх і ризик погодилася це зробити на звичайній машині зігзагом. Обійшлося у 200 грн за дві строчки по 4 см.
Плету корзинки• 04 января в 23:21
Ответ дляБарбітта
Шукати треба буде довго і дорого.

я зовсім не швея.
але вшити невеликі шви на такій тканині можна на будь-якій сучасній, навіть побутовій машинці.
Вітаміни косметика• 04 января в 23:21
продати на олх за пів ціни. Вам швея дорожче вийде. Купити новий
Барбітта• 04 января в 23:27
Ответ дляВ рот не ложи
Якщо Ви у Києві, гляньте магазин intimo.
Там на досить великі чашки є вибір. Чекати десь тиждень. Шоурум на метро Печерська є.
Але чим більше чашка, тим менший вибір. Подрузі на чашку 85Н ми вибирали лише з двох варіантів, більше на сайті банально не було.
Є моделі зі зйомними вкладками, це буває зручно, коли розмір неоднаковий.
Барбітта• 04 января в 23:30
Ответ дляПлету корзинки
я зовсім не швея.
Я теж так думала, бо у 90-ті ми з мамою на старій машині, де було тільки три шви вперед і один назад, перешивали для мене її старі бюстики, шили дідусеві ’сімейки’ і ще багато чого.
А на практиці виявилося, що майстрині не беруться шити трикотаж.