Ні грама• 05 января в 10:27
Я конечно разный бред здесь читала - но этот превзошёл все мои ожидания)
Просто посмеяться)
Пускаю бісики• 05 января в 10:51
Ответ дляНі грама
Даже заморозка это консервация. И не только для меня - а в принципе)
Маринування — це спосіб консервування продуктів (м´яса, риби, овочів), що базується на дії кислоти (оцет, лимонний сік) в поєднанні з сіллю, цукром, спеціями та олією, для пригнічення мікроорганізмів, продовження терміну зберігання та надання продукту особливого смаку й текстури. Процес може бути короткочасним (для пом´якшення м´яса перед смаженням) або тривалим (для консервування овочів на зиму), але завжди передбачає створення кислого середовища.
Але є інші види консервування без оцту взагалі.
Про що тема автор?
Элька-Карамелька• 05 января в 10:53
Ответ дляКумася
Автор что-то лохонулись вы. Закрывайте тему скорее и прекращайте позориться
Автор все правильно пише, консервація - це зберігання овочів методом квашення чи маринування. Сказати, що консервоване містить менше оцту за мариноване - це повний ідіотизм і нерозуміння суті справи.
Пускаю бісики• 05 января в 10:53
Ответ дляЭлька-Карамелька
Консервоване може не мати оцту взагалі, мариноване його має завжди. Читаємо зверху.
Ні грама
• 05 января в 10:53
Ответ дляПускаю бісики
Про що тема автор?
Я об этом и написала, что маринование, как и соление, и заморозка, и сушка- это способ консервации.
И не могут маринованные огурцы быть не консервированными.
Элька-Карамелька• 05 января в 10:54
Ответ дляПускаю бісики
Ви відчуваєте різницю між ’може не мати’ і ’не має’? Там жіночка плутає квашене і консервоване. Консервація це загальне поняття.
Экспертиза• 05 января в 10:55
Ответ дляНі грама
Удалено администрацией...
Элька-Карамелька• 05 января в 10:54
Ответ дляНі грама
Автор, Ви вже зрозуміли рівень порадниці?) Ну і все.
Та_все_ок_будет• 05 января в 10:54
Ответ дляНі грама
Тогда правильно написано, что у каждого свой вкус. В банках под крышкой они хранятся без доступа кислорода.
Ні грама
• 05 января в 10:54
Ответ дляЭлька-Карамелька
Спасибо вам, что вы зашли сюда.
Ні грама
• 05 января в 10:56
Ответ дляЭлька-Карамелька
Это просто п...ц)
Экспертиза• 05 января в 10:57
Ответ дляПускаю бісики
Може звичайно.
А чого тоді огірки не можна замаринувати і їсти, а не скласти в банку до кращих часів? Повторюсь, ті ж биті огірки, що маринуються в соєвому соусі та інших китайських приправах, їх можна вважати маринованими, але не консервованими?
Пускаю бісики• 05 января в 10:59
Ответ дляНі грама
Это просто п...ц)
Ніякого пізд..а немає ви не зрозуміли що дописувач намагалась сказати. Вона писала лише про різні види зберігання огірків, з різним смаком. І якщо вона написала що консервовані містять менше оцту, то якщо взяти рецепти без оцту, а вони також є, то по своєму вона навіть права. Форма викладення думки вам не подобається?
Пускаю бісики• 05 января в 11:00
Ответ дляЭкспертиза
Чого не можна? Будь які овочі можна маринувати оцтом, набором спецій, сіллю і їсти в той самий день не консервуючи на довго. Так ваші огірки мариновані але не консервовані
Ні грама
• 05 января в 11:01
Ответ дляПускаю бісики
Т е консервация огурцов и маринование - это 2 разных процесса?)
Пускаю бісики• 05 января в 11:03
Ответ дляНі грама
Взагалі, для мене, це просто різні види маринування. Довготривалі і короткострокові. Консервація це все ж таки процес для тривалого зберігання. Якось так
я вже блін з вами сама заплуталась. Ну їх нафіг ті огірки.
Экспертиза• 05 января в 11:03
Ответ дляНі грама
Алілуйя, автор.
Консервація - це спосіб довготривалого зберігання огірків.
А маринування - спосіб приготування
Байрактара• 05 января в 11:03
1. Солять- колеками порізали, додали сіль, приправи багато кропу, потрясли, під гніт поставили - і вам протягом годинки солені огірки.
2. Квасять- це в банках чи діжках з додаванням ТІЛЬКИ солі проходять один з видів ферментації. Найчастіше такі огірки так і зберігають у діжках чи під пластиковими кришками/або металевими у льосі в банках. У холоді обов’язково, що б не так інтенсивно процес бродіння відбувався.
3. Консервують (мабуть автор мала на увазі консервування під металеву кришку)- консервувати можно огірки за 2 основними рецептами . 1й це солоні без додавання оцту. За цим рецептом огірки солять, тоді через декілька днів перекип’ячуть розсіл чи стерилізуть і закручуть металивими кришками. 2й це класичний маринад ( сіль+цуков+оцет або лимонна кислота). За цим рецептом або проливають окропом або стерилізуть.
4.Маринують. Ну я вище написала, це кластчно в рецепті присутні сіль+цукор+кислота (оцтова чи лимонна).
Та_все_ок_будет• 05 января в 11:03
Ответ дляПускаю бісики
Падаждите. Автор утверждает, что маринованные уже и есть консервация продукта. Давайте разбираться дальше
Ні грама
• 05 января в 11:03
Ответ дляПускаю бісики
Так для вас или в принципе?)
Ні грама
• 05 января в 11:05
Ответ дляЭкспертиза
Алілуйя, автор.
А маринування - спосіб приготування
Люди, ну у вас же у всех есть интернет? Неужели вы дальше советчицы даже ради простого интереса никогда не ходите?
ШобВам_КакНам• 05 января в 11:06
Ответ дляКумася
А в чем автор не права. Человек в комменте перечислил способы консервации и одним из способов написал ´консервируют´, хотя консервация включает в себя и засолку и маринование. И консервированные огурцы мгут быть как с уксусом так и без. Разве не так?
Экспертиза• 05 января в 11:07
Ответ дляНі грама
Ну, пля, автор. Это то же, что Я Вам и написала.
Ну сложно Вам с огурцами, давайте на мясе, Вы понимаете разницу между тушёнкой (консервированным мясом) и шашлыком (маринованным мясом)?
Распутница• 05 января в 11:07
Ответ дляНі грама
В принципе да
Ні грама
• 05 января в 11:08
Ответ дляЭкспертиза
А вы знаете, что маринованное мясо хранится дольше, чем просто сырое?
Байрактара• 05 января в 11:08
Ответ дляНі грама
Мариновані можуть бути не консервовані - просто накриті пластиковою кришкою в банці. Вони ще можуть бути стерилізовані і не стерилізовані. Не стерилізовані - взагалі дуже швидко бродять . А стерилізовані можна зберігати в холодильнику і дуже обмежений час, бо за рахунок не герметичності кришки швидко починається бродіння. Особисто в мене 1міс в холодильнику зберігалися огірки мариновані, залиті кілька раз окропом і під пластиковою кришкою ( бо побачила скол на банці і не стала закривати металічною). Далі може б теж зберігалися, та поїли.
Экспертиза• 05 января в 11:08
Ответ дляШобВам_КакНам
Я так понимаю, автор там перечислил, способы приготовления огурцов, а не консервации
Та_все_ок_будет• 05 января в 11:09
Ответ дляНі грама
Тогда просто положить в холод огурец тоже консервация. Ибо холод увеличавает срок хранения. Тогда огурцы, которые хранятся в холодильнике, та даже морозилке консервированные по вашему?
Пускаю бісики• 05 января в 11:09
Ответ дляНі грама
Так для вас или в принципе?)
Чесно автор, я не розумію вашого питання.
я відповідаю так як розумію процеси.
Можуть бути консервовані, не маринованими- так. Закриті без оцту.
Можуть бути маринованими овочі але не консервованими- так. Не закриті в банки, короткострокове маринування.
Все. Я не знаю що ще написати з цього приводу.
я відповідаю так як розумію процеси. Можуть бути консервовані, не маринованими- так. Закриті без оцту.
ШобВам_КакНам• 05 января в 11:09
Ответ дляПускаю бісики
Про що тема автор?
Про то что комментатр вывел консервирование как отдельный способ консервирования, простите за тафтологию, перечитайте скрин автора, там противоречит тому, что Вы написали. Но цель ведь обосрать автора, какая разница что на скрине, хотя там чушь полнейшая