Дайте подуться• 05 января в 12:06
Карта поляка!!!! З чого почати?
Є всі документи, є знання мови. Як записатись на прийом, додзвонитись не реально. В Києві треба, а чи можна?
Чоловік екзамен складе, але чи потрібно дітям 16 років і 9 років складати той іспит польською чи їм автоматично зробиться карта поляка?
Творю чудеса• 05 января в 15:04
Ответ дляВикасикрет
Вот бы ей вопрос про Волынскую резню попался....или про Бандеру...
У меня были такие вопросы. И что?
Бубль Гум)• 05 января в 15:34
Ответ дляТворю чудеса
У меня были такие вопросы. И что?
И что вы рассказали?
Творю чудеса• 05 января в 16:32
Ответ дляБубль Гум)
И что вы рассказали?
Правду. Я полька и для меня одна правда.
Шлях до зірок• 05 января в 16:50
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну так, якщо дід або бабуся- то вистачить. Когось одного, якщо пра- то вже потрібно двох на подачу на карту
Ну от. Тому я переїхала в іншу країну і будемо паспорта тут отримувати. Круче ніж польські
Жена_КотораяСтена• 06 января в 22:37
Ответ дляТелепузик
Украинчики в своем репертуаре
Кому как не вам знать, оксанка ua
Телепузик• 06 января в 23:04
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Кому как не вам знать, оксанка ua
Холодно. Знать не знаю, кто такая оксанка
Ответ дляХочу барабульки
Моніторте Львів, як відкриють запис на карту, одразу подавайте документи, все чітко розписано на сторінці консулату. Чоловік подавав разом з донькою, але спочатку розглянули його справу, була позитивна децизія, потім вже її, по його карті поляка, тож різниця між його децизією і доньки була десь три місяці. Позитивна відповідь чи ні консул каже одразу.
Підкажіть, будь ласка, скільки доньці років і чи була присутня при подачі?
Ответ дляТішуся неперетішуся
В Киеве работает посольство, не придумывайте. Автору темы нужно подъехать на Ярославов Вал и там узнать, как записаться на прием. Или через почту
E-mail: kijow.konsul.@msz.gov.pl
Вот здесь список, где можно записаться на прием по городам
E-mail: kijow.konsul.@msz.gov.pl
Київ не приймає, на даний момент. Луцьк або Львів
Дайте подуться
• 28 января в 21:51
Ответ дляhrystia
Ще нічого не подавали(((( чекаємо відкриття електронної черги(((
Можу в курсі хто коли вона відкриється і де точно дивитись щоб не проґавити?
Дайте подуться
• 28 января в 22:06
Ответ дляhrystia
У Львові в кінці січня має відкритися. А ск. доньці років?
До кінця січня 3 дні лишилось((( доньці 16 років.
Ответ дляДайте подуться
Синові теж 16 р. Маю запрошення на Луцьк. От не знаю чи подаватися разом з ним 🤔
На сторінці консульства у ФБ завжди публікується дата початку запису. У профільних групах читала, що це кінець січня.
Хочу барабульки• 29 января в 11:49
Ответ дляhrystia
16, при подачі була присутня, то обов´язково виходячи з її віку, запитань з історії не було, але мову перевірили) трохи питали за плани на майбутнє ну і контрольне питання - для чого тобі карта поляка
Ответ дляХочу барабульки
Ще скажіть, будь ласка, чи ви давали згоду на отримання карти доньці? Були присутні?
Хочу барабульки• 29 января в 13:35
Ответ дляhrystia
Так, була присутня і підписувала згоду
Ответ дляШлях до зірок
Нашим не дали. Муж получил карту сталего побыту на 10 лет, а детям отказали. Потому что он получал по деду, а им сказали что это их прадед и досвиданья.
Тому що, ваш чоловік отримував карту сталого побиту, а не карту поляка. Якщо б почав з карти поляка, то і діти б отримали.
Шлях до зірок• 02 февраля в 07:50
Ответ дляhrystia
Я знаю. Слава богу це все вже неактуально