Дайте подуться• 05 января в 12:06

Карта поляка!!!! З чого почати?

Є всі документи, є знання мови. Як записатись на прийом, додзвонитись не реально. В Києві треба, а чи можна?
Чоловік екзамен складе, але чи потрібно дітям 16 років і 9 років складати той іспит польською чи їм автоматично зробиться карта поляка?
Творю чудеса• 05 января в 15:04
Ответ дляВикасикрет
Вот бы ей вопрос про Волынскую резню попался....или про Бандеру...
У меня были такие вопросы. И что?

Бубль Гум)• 05 января в 15:34
Ответ дляТворю чудеса
У меня были такие вопросы. И что?
И что вы рассказали?
Творю чудеса• 05 января в 16:32
Ответ дляБубль Гум)
И что вы рассказали?
Правду. Я полька и для меня одна правда.
Шлях до зірок• 05 января в 16:50
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну так, якщо дід або бабуся- то вистачить. Когось одного, якщо пра- то вже потрібно двох на подачу на карту
Ну от. Тому я переїхала в іншу країну і будемо паспорта тут отримувати. Круче ніж польські
Жена_КотораяСтена• 06 января в 22:37
Ответ дляТелепузик
Украинчики в своем репертуаре
Кому как не вам знать, оксанка ua
Телепузик• 06 января в 23:04
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Кому как не вам знать, оксанка ua
Холодно. Знать не знаю, кто такая оксанка
hrystia• 28 января в 21:50
Ответ дляХочу барабульки
Моніторте Львів, як відкриють запис на карту, одразу подавайте документи, все чітко розписано на сторінці консулату. Чоловік подавав разом з донькою, але спочатку розглянули його справу, була позитивна децизія, потім вже її, по його карті поляка, тож різниця між його децизією і доньки була десь три місяці. Позитивна відповідь чи ні консул каже одразу.
Підкажіть, будь ласка, скільки доньці років і чи була присутня при подачі?

hrystia• 28 января в 21:51
Ответ дляТішуся неперетішуся
В Киеве работает посольство, не придумывайте. Автору темы нужно подъехать на Ярославов Вал и там узнать, как записаться на прием. Или через почту
E-mail: kijow.konsul.@msz.gov.pl
Вот здесь список, где можно записаться на прием по городам
https://www.gov.pl/web/ukraina-uk/appointment-in-c...
Київ не приймає, на даний момент. Луцьк або Львів
автор Дайте подуться • 28 января в 21:51
Ответ дляhrystia
Ще нічого не подавали(((( чекаємо відкриття електронної черги(((
Можу в курсі хто коли вона відкриється і де точно дивитись щоб не проґавити?
hrystia• 28 января в 22:05
Ответ дляДайте подуться
У Львові в кінці січня має відкритися. А ск. доньці років?
автор Дайте подуться • 28 января в 22:06
Ответ дляhrystia
До кінця січня 3 дні лишилось((( доньці 16 років.
hrystia• 28 января в 22:10
Ответ дляДайте подуться
Синові теж 16 р. Маю запрошення на Луцьк. От не знаю чи подаватися разом з ним 🤔

На сторінці консульства у ФБ завжди публікується дата початку запису. У профільних групах читала, що це кінець січня.
Хочу барабульки• 29 января в 11:49
Ответ дляhrystia
16, при подачі була присутня, то обов´язково виходячи з її віку, запитань з історії не було, але мову перевірили) трохи питали за плани на майбутнє ну і контрольне питання - для чого тобі карта поляка
hrystia• 29 января в 12:49
Ответ дляХочу барабульки
Дякую) У мене син тільки почав вчити мову.
hrystia• 29 января в 12:50
Ответ дляХочу барабульки
Ще скажіть, будь ласка, чи ви давали згоду на отримання карти доньці? Були присутні?
Хочу барабульки• 29 января в 13:35
Ответ дляhrystia
Так, була присутня і підписувала згоду
hrystia• 02 февраля в 04:44
Ответ дляШлях до зірок
Нашим не дали. Муж получил карту сталего побыту на 10 лет, а детям отказали. Потому что он получал по деду, а им сказали что это их прадед и досвиданья.
Тому що, ваш чоловік отримував карту сталого побиту, а не карту поляка. Якщо б почав з карти поляка, то і діти б отримали.
Шлях до зірок• 02 февраля в 07:50
Ответ дляhrystia
Я знаю. Слава богу це все вже неактуально