Покращена• 05 января в 14:03

Ви не почуваєтесь ошуканою, коли по закінченні акції ціна товару нижча?

Особисто я почуваюся саме так...
Приклад на фото, але це не одиничний випадок і не в одному супермаркеті.
Котомафия• 05 января в 14:04
Бывает, у меня на мейкапе так часто случается))
Ищу Аленя• 05 января в 14:04
Смотря какая разница в цене
Но больше я расстраиваюсь, когда покупаю без акции, а через пару дней акция и разница в цене значительная
ПироженкА• 05 января в 14:05
Ответ дляИщу Аленя
Смотря какая разница в цене
якщо це не продукти, то є повернення товару. Я так робила з мейкапом, нотіно, брокард))
Ищу Аленя• 05 января в 14:06
Ответ дляПироженкА
Это как? Начали пользоваться и возвращали? И магазины принимают возврат?
Лика-прилипка• 05 января в 14:06
Акція - це лотерея. І щоб не програти, треба знати, яка ціна була до акції.
Часто буває, що перед акцією піднімають ціну і від неї вже потім роблять знижку.
автор Покращена • 05 января в 14:06
Ответ дляКотомафия
Я тільки котячі консерви і портвейн там купувала по акції, тому не було можливості потрапити в таку ситуацію)
Лика-прилипка• 05 января в 14:08
Ответ дляПироженкА
Хіба можна повертати косметику і парфумерію? Ці ж товари не підлягають поверненню за законом.
Чи Ви просто відмовлялись забирати посилку?
автор Покращена • 05 января в 14:08
Ответ дляИщу Аленя
Смотря какая разница в цене
До цього я ставлюсь філософськи) якщо мені потрібен товар терміново, я готова переплатити)
Ищу Аленя• 05 января в 14:11
Ответ дляПокращена
У меня такого не бывает, если это не лекарства, чтоб товар нужен был срочно. Могу смотреть на него месяц, потом купить, а через неделю - облом.
Я так шубу купила в манго за 6 тыс, до этого месяц ходила на нее смотрела, зато после того, как купила на следующий день она 3 тыс. Но эту покупку я вернула. Купила в 21.00, не успела снять бирки
ПироженкА• 05 января в 14:11
Ответ дляИщу Аленя
ні, замовила товар, поки він в дорозі...бачу є хороша знижка. Замовила зі знижкою - попередній скасувала або відмовилась від отримання.

Був випадок, коли купила офлайн в брокарді чоловіку парфуми на подарунок. Зайшла подивитись їх в неті (щось потягнуло почитати), а кругом пишуть, що це жіночий аромат, а на упаковці брокарда - унісекс. Я з подругою пішла до них. Ми з подругою юристи) і пояснили, що консультант неправильно підібрала подарунок, подивіться по камерам - перебували біля чоловічої стійки і хотіли чоловічий аромат. Ви нас ввели в оману. Оформіть повернення. Прийняли. Кошти повернули.
Ищу Аленя• 05 января в 14:12
Ответ дляПироженкА

Если так, то может быть. Но я только в мейке покупаю, то посылка на следующий день уже у меня. А в броке, в основном, офлайн
Госпожа Белладонна• 05 января в 14:13
нет. Потому что знаю реальные цены и по таким ’акциям’ ничего не беру ))
Обнимашкина• 05 января в 14:13
Ну я такого не помічала. Затарююсь в сільпо, там найгірше, що є це 1) товари на які постійна знижка. Тобто це звичайна ціна, а не акція. Ну ок, маркетинговий хід. 2) заявлена знижка на 50% виявляється 25%, але все одно мені вигідно.
ПироженкА• 05 января в 14:13
Ответ дляИщу Аленя
в додатку брокард дешевше. Не завжди є знижки офлайн.
ПироженкА• 05 января в 14:14
Ответ дляЛика-прилипка
в основному відмовляюсь поки не забрала посилку і оформляю нову.
Був випадок повернення.
ПироженкА• 05 января в 14:16
Ответ дляИщу Аленя
відмовляюсь від посилки і оформляю нову
ИграйМойГормон• 05 января в 14:19
Інколи трохи смішнувато: 30 числа набір з 3 шоколадних пінгвінчиків коштує 44грн, 31 числа - 84, а 3 січня - знову 44
Сарафанное радио• 05 января в 14:19
В акции не играю.
автор Покращена • 05 января в 14:23
Ответ дляИщу Аленя
Якби це стосувалося шуби, я б вчинила так само. Але я зазвичай купую або продукти, або щось для кота, або якусь техніку, яка справді потрібна ’на вчора’, тому прикро лише у випадках з акціями на продукти харчування.
автор Покращена • 05 января в 14:26
Ответ дляЛика-прилипка
Зазвичай моніторю ціни, але це перед Новим роком було і саме цього бренду я раніше не купувала. Тобто пояснення, чому я лоханулась, у мене є, але все одно прикро)
автор Покращена • 05 января в 14:26
Ответ дляИграйМойГормон
Так, помічала таке)
Простецкая• 05 января в 14:30
Ответ дляСарафанное радио
В акции не играю.
Специально покупаете дороже, чтоб без акций? )
Луноликая Вика• 05 января в 14:30
Стараюсь не мониторить цены после покупки.
Луноликая Вика• 05 января в 14:31
Ответ дляСарафанное радио
В акции не играю.
А я играю. Просто набираю много всего по акции. Много единиц. Имею ввиду продукты питания длительного хранения и бытовую химию.
Луноликая Вика• 05 января в 14:32
Ответ дляИщу Аленя
Смотря какая разница в цене
Я обычно беру несколько единиц, чтобы спокойно тянуть от акции к акции.
Лика-прилипка• 05 января в 14:43
Ответ дляИщу Аленя
Тут не вгадаєш - де виграєш, де програєш.
Зазвичай, на знижках не залишається потрібного розміру або речі з дефектами.
А я так перед новим роком приміряла утеплені джинси і не купила відразу, думала, зайду пізніше, може будуть знижки. Зайшла пізніше - знижок немає і мій розмір розібрали вже.
автор Покращена • 05 января в 23:42
Ответ дляЛуноликая Вика
Не моніторила навмисне, просто вирішила купити ще якихось маслин, бо зелені вдома є, а хочеться саме чорних і не дорого. А тут такий обломчик...