Не уехал из прифронтовых или оккупированных территорий - ждуны?
Nathalie27• 05 января в 15:00
Бо важко придумати ще якісь причини, через які люди свідомо живуть в місці, яке кожного дня може стати їхньою могилою
Just a crow• 05 января в 15:02
Считают потому что понимают происходящее со своей точки зрения скорее всего.
jannjann77• 05 января в 15:04
Перш, ніж засуджувати ходу людини - вдягни її взуття та пройди її шлях.
сладкий_ноябрь• 05 января в 15:05
Ответ дляNathalie27
Ну наприклад моя тітка не хотіла кидати будинок, який будував її померлий чоловік, говорила, що якщо помирати, то на рідній землі. Це було ще в 14 році. Коли будинку не стало, вона пройшла купу фільтрацій, зараз живе в Харкові, але всі ці події дуже вплинули на її психіку.
Ответ дляNathalie27
Открою вам секрет Полишинеля, у нас в стране любой уголок может стать могилой.
Летает и на западные области, к примеру.
Brichka_04• 05 января в 15:08
Если это не пожилые люди, мало мобильные, то какбы логичные вопросы. Особенно с детьми. Я не понимаю этого, вот честно. Понимаю пожилых, у которых то, что есть - это все, что есть. Плюс поломанная войной психика. Но когда молодые относительно, ещё и с детьми. Можете, что угодно говорить, но для меня причины две: больные на голову и ждуны.
Nathalie27• 05 января в 15:09
Ответ дляЛизетта-ukr
Може, звісно. Але в прифронтових місцях ця ймовірність в десятки разів вища.
Маска-0b9f• 05 января в 15:09
Ответ дляNathalie27
Зараз майже вся Україна це місце,яке кожного дня може стати могилою для тих,хто тут живе.
Ответ дляМаска-0b9f
Вот именно.
Ответ дляBrichka_04
Ще багато служать або працюють в зоні бойових дій.
Лікарні працюють, комунальні служби, магазини
Odetta Furs• 05 января в 15:10
Ответ дляBrichka_04
у больных на голову ждунов нет денег на переезд и съем бабушатни
Ответ дляТанюша
Доречі! Знаєте як росіяни називають жителів окупованої території зоні бойових дій?
Ждунами😂.
От так от люди прожили все життя на своїй землі.
І з сторони України вони ждуни.
І з сторони Росії
Ждунами😂.
І з сторони України вони ждуни.
І з сторони Росії
Они и людей с Крыма, к примеру, так называют.
Nathalie27• 05 января в 15:17
Ответ дляТанюша
Тобто різниця суто в відсотку ймовірності? І який має бути критичним відсоток щоб виїхати?
Кожен сам для себе вирішує
Ответ дляЛизетта-ukr
В мене немає там знайомих.
А от сама я родом з місцевості. Якраз по лінії розмежування. Але під контролем Росії.
І звісно велике коло знайомих.
Так як бідні родичі. Виїхали погані, не виїхали погані.
Не туди чи не тоді виїхали - погані.
Померли! Бідні люди!!!
І звісно велике коло знайомих.
Не туди чи не тоді виїхали - погані.
Померли! Бідні люди!!!
Scorpion Fair• 05 января в 15:27
Бо придурки.
Эти Ваши считающие люди.
Пост 5 самый правильный ответ на Ваш вопрос, автор.
Эти Ваши считающие люди.
Mondays Child• 05 января в 15:34
А как назвать людей, которые называют всех невыезжающих ’ждунами’? Так чтобы без мата и не забанили? У них нет денег на выезд и скитание по чужим углам, у них в семье могут быть больные лежачие старики, которых никуда не возьмут, снять квартиру с такими практически нереально, помощи от государства никакой. А тут их уже списали со счета, обозвали ждунами и все. Они ждуны, их не жалко. Фу такими быть.
ps На их месте может оказаться любой. В один момент без дома, денег...
Красавишна-Улыбавишна• 05 января в 15:43
То есть к воинам которые умирают за Родину у вас вопросов нет , а к гражданскому населению которое не хочет покидать свою Родину у вас есть вопросы..
Ответ дляLacrimo
Лишаються пенсіонери. Їм нема на що жити в чужому житлі без нічого.
Де логіка? От зараз дивлюсь на Константинівку. Жити в розбомбленій хаті без вікон, води, електрики, опалення, їсти те, що залишилось від гуманітарки - то норм, а от виїхати і жити десь в садочку чи модульному містечку, то не норм. Знаєте, у мене мама жила в Кураховому, а свекруха в Константинівці. Так, ті, хто залишився це в 99% ждуни. Що б тут не казали.
Ответ дляLyudaT
Може є міста де ще помагають. Але у нас в місті не допомагають впо, оренда 15-18, ніколи не було навіть продуктових корзин. Мінімальна пенсія плюс впо 5 к від сили. Це навіть на ліки з продуктами не хватить. У мене тато впо теж, хата в окупації, живе в родички в селі на таку пенсію і впо щастя дали ( а багато кому забрали), то він посеред місяця уже клянчить у мами гроші на продукти. І це село де ще є щось на городі, базові продукти.