Анонимушка• 05 января в 15:56

Дівчата, скільки кВт ел. енергії у вас за місяць?

Живемо в селі, в приватному будинку 55 м. кв., господарства немає.
В основному тільки в будинку товчемося, з техніки, як у всіх- пралка, мікрохвильовка, холодильник невеликий, фен, бойлер на мінімумі( вмикаємо на повну тільки на вихідних), праска( інколи), економки стоять в кожній кімнаті- ВСЕ!
За місяць - 400 кВт( що взимку що влітку однаково), і це при виключеннях світла до 12-14?годин на добу!!
Чую на роботі з більшими будинками, господарством, якому підсвічують цілодобово, мультиварками та постійно включеному бойлері - набагато менші об’єми...
В нас щось не так? Можливо хтось під єднався? Просто всі дивуються коли озвучую наші суми за світло...
ХвилювАллочка• 05 января в 15:59
В мене дохера, більше ніж у вас, краще не писати щоб інші не нервувалися 🙈
В нас ще й 2 бойлери, фен, посудомийка, гриль, каво машина, індукція та електро духовка. Теплу підлогу цього року не вмикаємо
Позаземний розум• 05 января в 15:58
520, квартира, плита электро
Рассказница• 05 января в 15:58
У тата 90, живе один з техніки холодильник і бойлер.

У мене 600 взимку. Електроплита, бойлер, купа техніки, два кондиціонера і т.д.
Сижуревувшоке• 05 января в 15:59
Бойлер мікрохвильова жруни.
Якщо перете на високих температурах також.
Можливо ще чайник є? Мультипіч, духовка?
автор Анонимушка • 05 января в 15:59
Ответ дляПозаземний розум
520, квартира, плита электро
плита електро- все зрозуміло
Масяня Я• 05 января в 15:59
До 100, и это ещё аэрогриль постоянно каждый день. В кв. В доме тоже потолок 300,когда летом кондиционер работал без перерыва
ЯблокоРаздора• 05 января в 15:59
УраганнаЯ• 05 января в 16:01
120 - 150 килоВатт , но у меня квартира с газовой плитой и колонкой . Стиралка , холодильник , телевизор , микроволновка , ноут и телефон и аккумуляторные лампы заряжаются .
Сижуревувшоке• 05 января в 16:00
В мене 70 кВт.
З техніки холодильник, та пралка.
Лампочки економіки та ноутбук працюють майже цілодобово
автор Анонимушка • 05 января в 16:00
Ответ дляСижуревувшоке
Бойлер мікрохвильова жруни.
чайника немає, перемо на 40, мультипечі нема
Сижуревувшоке• 05 января в 16:00
Ответ дляАнонимушка
Значить бойлер
Сижуревувшоке• 05 января в 16:01
Перевірити дуже просто. Вимикаєте всі прилади в диветесь на лічильник
автор Анонимушка • 05 января в 16:02
У всіх по різному, дивлюся...
Скажіть, хто розбирається, в моєму випадку це норм чи занадто ?
Скляна миша• 05 января в 16:04
Посмотрела в ясно статистику по декабрям с 21 по 25 год, одинаково, что с отключениями, что без.
Бойлер свои 8 часов со светом в сутки все равно наматывает около 12 квт. Вот уже и 370 квт в месяц только за него
Джавеліна• 05 января в 16:05
У меня 135 день и 58 ночь
Духовка электро, котел, посудомойка, кофемашина, остальное как у всех.
Сижуревувшоке• 05 января в 16:03
Ответ дляАнонимушка
У всіх по різному, дивлюся...
Який об´єм та потужність бойлера?
автор Анонимушка • 05 января в 16:03
Ответ дляСижуревувшоке
Значить бойлер
та він на мінімальному мінімумі, вода кімнатної темп-ри
Сижуревувшоке• 05 января в 16:04
Ответ дляАнонимушка
Який об´єм?
Невгамовна Бу• 05 января в 16:04
200-250, плита газ, колонка.
Lydmila408• 05 января в 16:06
160 кВт.
Ми переселенці.
Піч-газ і дровяна.
Душ літній на вулиці..і зимой і літом там купаємося..зараз уххх..але краще,ніж в тазику.
Є холодильник,микрохвильова піч, телевізор,комп..це все ,що ми забрали з Донецької обл.
Нанимати машину,що б вивезти все з Донецької обл за 50000 грн ми не стали.
.
Пральної машини,теж немає.
Прання у нас ногами,як Челентано.
автор Анонимушка • 05 января в 16:04
Ответ дляСижуревувшоке
Який об´єм та потужність бойлера?
слабий сам по собі, 80 л
Мааарковная• 05 января в 16:09
1 к квартира, 2 взрослых, за декабрь было 182 квт.
Xвостокрутелка• 05 января в 16:06
Нас двоє, вдома цілий день нікого.
Бойлер 1.2 квт на 80 л, холодильник, пралка 3 рази на тиждень, пилосмок раз на тиждень.
Влітку до 200, бо кондиціонер.
Кубик Рубика• 05 января в 16:06
Я в частном доме накрутила 175. Работает только бойлер и морозильная камера из крупного. Холодильником служит летняя кухня временно. Раньше было больше на 75 кВт, много комп и холодильник крутил
Мальчижка• 05 января в 16:12
112 кВт за грудень
2 кімнатна квартира 49 метрів. Сімʼя з 3 чоловік.
Пралка кожного дня. Часто по 2 прання. Пилосос 2 рази на тиждень.
Іноді праска.
Фен кожного дня.
Іноді мʼясорубка, блендер, міксер.
2 ноутбуки . Один постійно в резетці.
Телевізори.
У нас газ. Мікрохвильовкою, електрочайником та мультиваркою не користуємось.
Кавоварка гейзерна на газову плиту.
Світло часто горить по всій квартирі, забуваємо вимикати. Але у нас економки скрізь.
Київ. Світло вимикають.
Але якщо мені треба пропилососити чи включити пралку, то я ж все одно це зроблю в час зі світлом.
Раніше було 130-140 кВт.
МадамОхмури• 05 января в 16:10
Ответ дляАнонимушка
плита електро- все зрозуміло
У мене будинок багатоквартирний з електроплитами. Влітку за місяць 150 кВт, взимку 300 і більше. Тому що влітку бойлер на мінімумі, а взимку на максимумі, і ще обігрівачі в кімнатах. У мене основний пожирач електрики саме бойлер, не плита.
В гости звали?• 05 января в 16:11
Бойлер зимой потребляет больше, потому что вода холоднее поступает.
Холодильник после откровений должен ’разогнаться’ каждый раз
Пік Антна• 05 января в 16:11
Раніше було 400, зараз 500 з відключеннями)
Бодіпозітівна• 05 января в 16:14
Ответ дляАнонимушка
У всіх по різному, дивлюся...
а скільки людей в хаті товчеться? це важливо
Україна наше все• 05 января в 16:16
70 кв.м за декабрь 370 квт, но мы делаем ремонт и часто используется электроинструмент и тепловентилятор
А вообще 250 квт примерно зимой тратим