Ванна Тазиковна• 05 января в 19:10

Відчуття що моя сім´я втратила можливість

в Німеччині. Ми виїхали з дитиною на початку. Потім через 2 роки повернулися. Через те що чоловік в Україні і не змогли знайти варіант виїхати. Ну от ми в Україні і мені тепер на контрасті здається, що я приїхала в жах. Все страшне убите, зарплати малі. І так я тепер жалію . Але якби ми залишилися то на сім´ї можна було б поставити крапку. Ніхто не буде чекати другу половину, поки закінчиться війна.
От так . Втратили можливість
Якось так і живу• 05 января в 21:31
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ого. В какой стране такая дорогая парковка? Я только в Амстердаме в центре такую встречала. Вернее, дешевле. 7.50 в час.
Мабуть, у центрі Цюріха
Я теж не бачила таких цін, якщо чесно
Платье Длинное бальное• 05 января в 21:31
Ответ дляМама Карло
В Украине цены ниже польских, продукты местами что-то дороже, что-то дешевле в Украине. На этом все. Все остальное в Польше дороже. Каждая услуга. Зубы, волосы, ногти, врачи, ветеринары. А уж аренда я вообще молчу. А в Германии еще выше. Просто автор жила на халяве и не видит реальности.
Спілий баклажан• 05 января в 21:35
Ответ дляВанна Тазиковна
Просто привикаєшьдо доглянутості всього, чистоти, вулиці без сміття. І так , на контрасті по шараьану б´є. А до війни ч сиділа в Україні, і око замислене одним і тим самим, то було нормально. На контрасті так
Вы ж все равно не работаете. Наведите хоть на своей улице чистоту. И будет как в Европе
Борисфенка• 05 января в 21:37
Ответ дляВанна Тазиковна
Ми звичайні люди. Не шикуємо. Якби були тут у корита при грошах то я б не писала
Ви хочете все й одразу, а так не буває.
Виїхали родинами чоловіки зі східних областей, через рашу. Оце й вони зараз і живуть своє краще життя.
Натомість чоловіки з заходу та й зі всієї України пішли воювати, ваш не поспішив, звісно. Багато українців повернулися з Європи і пішли воювати.
Ви пару років пожили непогано. А тепер у вас творча задача - як вивезти свого чоловіка, щоб далі жити непогано. А що там в окопах, вас ніяк не переймає.
Але є нескладуха - Європу влаштовує, щоб Україна була живим щитом перед москалями. Тому Європа готова утримувати мамок з дітьми, але зовсім не зацікавлена утримувати українських чоловіків.
Ваш план нормального життя в Німеччині провальний. Бо вивезти чоловіка коштує 10-20 тисяч і у вас їх нема.
Сіґеле-міґеле• 05 января в 21:37
Ответ дляЯкось так і живу
Мабуть, у центрі Цюріха
Я теж не бачила таких цін, якщо чесно
В Швейцарии тоже не видела таких цен на парковку)) но в Цюрихе не была)
Платье Длинное бальное• 05 января в 21:40
Автор, если у Вашего мужа есть отсрочка, то и в Украине можно мужчине заработать. Не так, как в германии конечно, но и траты тут меньше. Зачем страдать ?
Грамотний хвіст• 05 января в 21:41
Ответ дляПлатье Длинное бальное
И женщине тоже можно заработать
Платье Длинное бальное• 05 января в 21:42
Ответ дляГрамотний хвіст
И женщине тоже можно заработать
Женщине нужно профессию иметь востребованную, не у всех она есть. А мужчине проще с этим. Но автор не писала , что у мужа с документами
Якось так і живу• 05 января в 21:51
Ответ дляБорисфенка
Ви хочете все й одразу, а так не буває.
То ви вважаєте окупацію - частиною кращого життя?
Мда. Питань немає
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 21:52
Ответ дляБорисфенка
Ви хочете все й одразу, а так не буває.
Уже обсуждали тут на форумі. Що справа не тільки у грошах, а й знайти людей які перевезуть. Чи ви пропонуєте підійти до поста на кордоні і дати прикордоннику щоб випустив? Чи як ?
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Бо хотілося зачепитися в нормальній країні. А не бути тут знедоленим
Борисфенка• 05 января в 21:53
Ответ дляЯкось так і живу
Мда. Питань немає
Я вважаю, що захищати рідну землю ніхто не кинувся, бігом на виїзд, хай інші воюють. Тепер живуть родинами непогано так, а отакі, як авторка, їм заздрять.
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 21:54
Ответ дляЯкось так і живу
Мда. Питань немає
Ті що їм було що втрачати в окупації то так постраждали. А ті що нічого і так не мали, то навпаки вииягли щасливий квиток і виїхали без взяток через рашу
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 21:56
Ответ дляБорисфенка
Жити хочуть всі. Що тут не зрозуміло.
В війна як казав Кузьма ще тоді : ця війна не понятна.
Чиновники грабують країну, то у вас до них питань нема
Якось так і живу• 05 января в 21:57
Ответ дляБорисфенка
А ви чого не там? Не захищаєте?
Можете не розповідати цікаві історії вашого найкращого життя на німецькі податки. Не цікаво.
Ви не знаєте, що таке окупація. І казати про людей, котрі пережили насилля та пекло, що вони живуть краще життя - це верхівка цинізму. Особливо від тих, кому нічим і похизуватися.
Борисфенка• 05 января в 21:57
Ответ дляВанна Тазиковна
Було б смішно, аби не було так сумно. Я пропоную вашому чоловіку повоювати, але ви ж зараз верещати почнете, що він вам треба живим. Іншим не треба, звісно.
Але окрім того, що він живий, треба його ще в краще життя вивезти, бо ви так хочете. Чарівний фантастичний план для блондинки.
Якось так і живу• 05 января в 21:58
Ответ дляВанна Тазиковна
Окупація - це насилля. Нічого там хорошо бути не може. Ні з якого боку
Khmelnichanka• 05 января в 21:58
Ответ дляlilul990
В Німеччині мінімалка 18 євро на год?
Ні, мінімалка буде 13, 90. Але ця робота - не з мінімальною зарплатнею, а значно більшою.
Борисфенка• 05 января в 21:59
Ответ дляВанна Тазиковна
Жити хочуть всі. Що тут не зрозуміло.
Кузьма рідкісний гівнюк і запроданець, всі його казання нецікаві.
Воювати ваш чоловік не хоче, чиновників побороти не хоче, він просто в Німеччину хоче. Що тут неясного.
Борисфенка• 05 января в 22:01
Ответ дляЯкось так і живу
А ви чого не там? Не захищаєте?
Ми ведемо мову про чоловіків. Три дні пекла, а далі все склалося.
Натомість у солдатів 4 роки пекла і краю не видно.
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 22:05
Ответ дляБорисфенка
Ну ви ж теж виїхали а не залишилися волонтери ти наприклад.
Бабця в мештах• 05 января в 22:06
Ответ дляВанна Тазиковна
То в нуль виходить
А куди саме повернулися в Україні?
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 22:07
Ответ дляБорисфенка
А ви напевно той інвалід у візку, який на німецькі податки пролікуваоа все що можна.
Ну ви ж виїхала в не пішли воювати чи волонтери ти. І так жінки теж воюють добровільно.
Хвігура мічти• 05 января в 22:07
Ответ дляБорисфенка
Ну і кому ж він запродався?
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 22:09
Ответ дляБорисфенка
А чому ні? Інші чоловіки повиїзжали і сидять там. Чи ви в Німеччині не бачили жодного чоловіка з України?
А ваш до речі з вами сидить чи воює?
Борисфенка• 05 января в 22:09
Ответ дляВанна Тазиковна
Я виїхала з дитиною, чоловік пішов воювати.
А ви якраз повернулися волонтерити, я бачу? І чоловік волонтерить?
Не хоче Європа переселяти все населення України до себе. Тому ті можливості, що ви побачили недовго для себе під час війни, зовсім не означають, що так буде для всієї вашої родини на неміряно років.
Грамотний хвіст• 05 января в 22:09
Ответ дляБорисфенка
В тылу тоже полно работы, вы почему-то не захотели печь хлеб, убирать, считать итд.
Ответ дляБабця в мештах
А куди саме повернулися в Україні?
Київ
Борисфенка• 05 января в 22:10
Ответ дляХвігура мічти
Ну і кому ж він запродався?
Януковичу. До речі, єдиний мій особистий знайомий, я була тоді вражена наповал.
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 22:11
Ответ дляБорисфенка
І тому підстроїли аварію і він загинув.
Такий був запроданець що всім заважав, що його прибрали