Ванна Тазиковна• 05 января в 19:10
Відчуття що моя сім´я втратила можливість
в Німеччині. Ми виїхали з дитиною на початку. Потім через 2 роки повернулися. Через те що чоловік в Україні і не змогли знайти варіант виїхати. Ну от ми в Україні і мені тепер на контрасті здається, що я приїхала в жах. Все страшне убите, зарплати малі. І так я тепер жалію . Але якби ми залишилися то на сім´ї можна було б поставити крапку. Ніхто не буде чекати другу половину, поки закінчиться війна.
От так . Втратили можливість
Горня капучіно• 05 января в 19:12
Ответ дляArctic777
И пусть муж это ценит и больше работает на благо семьи
Ага а у него окажется любовница, будет ещё обидние
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:12
Ответ дляАтятя_тётя
А у вас они там были?
Якби з чоловіком там бути, то так, можна разом заробляти, оплачувати квартиру і все інше. І ще купу бабла можна відкласти. Машину там купити і тд. Іздити подорожувати. І свобода, і життя без ракет
ХуАнита• 05 января в 19:12
Блін, оце ви вася... Пройти лагеря, все оформити і повернутись.. Автор, співчуваю.
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:13
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Спробуйте ще раз
Знову їхати туди без чоловіка?
Атятя_тётя• 05 января в 19:13
Ответ дляВанна Тазиковна
То есть не было
Амбасадор щастя• 05 января в 19:13
Ответ дляВанна Тазиковна
Купа буває тільки чогось іншого
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:13
Ответ дляПосудомойка
А що ви досягли в Німеччині за два роки?
Вчила німецький
Щебетушка• 05 января в 19:13
жЫрно. Ну вы же здесь не первую тему пишете- ну почему не делать это нормально? Чтоб стало понятно, что троль - хоть со второй страницы...
ПультОт_БМВ• 05 января в 19:14
Во всем мужики виноваты
Посудомойка• 05 января в 19:14
Ответ дляВанна Тазиковна
Вчила німецький
Якій рівень за два роки?
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:14
Ответ дляЩебетушка
Тут що не напиши зразу троль.
Вам тролі ввижаються
Платье Длинное бальное• 05 января в 19:15
На счёт семьи на расстоянии я согласна с вами, автор, но знаю семью, где с начала войны муж с женой и детьми ни разу не виделись, и все ок в отношениях.
Не гоню• 05 января в 19:15
Ответ дляВанна Тазиковна
Фантазееер, ти мене називала