Ванна Тазиковна• 05 января в 19:10

Відчуття що моя сім´я втратила можливість

в Німеччині. Ми виїхали з дитиною на початку. Потім через 2 роки повернулися. Через те що чоловік в Україні і не змогли знайти варіант виїхати. Ну от ми в Україні і мені тепер на контрасті здається, що я приїхала в жах. Все страшне убите, зарплати малі. І так я тепер жалію . Але якби ми залишилися то на сім´ї можна було б поставити крапку. Ніхто не буде чекати другу половину, поки закінчиться війна.
От так . Втратили можливість
Борисфенка• 05 января в 22:12
Ответ дляВанна Тазиковна
А чому ні? Інші чоловіки повиїзжали і сидять там. Чи ви в Німеччині не бачили жодного чоловіка з України?
А ваш до речі з вами сидить чи воює?
Так я ж вже розповідала, які чоловіки в Німеччині сидять, через рашу виїхали.
Мій відвоювався, зараз по лікарнях в Україні.
Ну всім зрозуміло, що ви хочете як мед, так і ложкою, але це малореально.
Борисфенка• 05 января в 22:13
Ответ дляВанна Тазиковна
І тому підстроїли аварію і він загинув.
Такий був запроданець що всім заважав, що його прибрали
Ви хочете про це поговорити? Нікому він був нецікавий, бажання поточної влади зліпити з нього страждальця шито білими нитками.
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 22:13
Ответ дляБорисфенка
А хто знає що ваш чоловік не з вами? Писати можна різне. І неправду теж
Борисфенка• 05 января в 22:15
Ответ дляВанна Тазиковна
Тут є люди, які знають мене в реалі. І мого чоловіка. Ми також кияни.
Але ми про вашого. Броня є? Чи ви годуєте?
Грамотний хвіст• 05 января в 22:18
Ответ дляБорисфенка
Вы тоже себя не кормите
ВерСаСе• 05 января в 22:20
Ответ дляБорисфенка
Я вважаю, що захищати рідну землю ніхто не кинувся, бігом на виїзд, хай інші воюють. Тепер живуть родинами непогано так, а отакі, як авторка, їм заздрять.
У нас уже 2 друзей безвести пропавших еще в 22 году, 1 из них вернулся из Германии. 2 еще вернулись и служат. Представьте они все с Востока. Так что закройте свой рот, тошно читать.
Борисфенка• 05 января в 22:24
Ответ дляВерСаСе
У нас багато друзів за загиблих і пропавших, в тому числі мій племінник, до чого ці порівняння?
автор Ванна Тазиковна • 05 января в 22:28
Ответ дляБорисфенка
І до чого це? Під анонімами що хочеш можуть написати. Він виїхав і сидить разом з вами. А ви тут виписуєте
ВерСаСе• 05 января в 22:34
Ответ дляБорисфенка
Вы вообще запоминаете, что пишите - Виїхали родинами чоловіки зі східних областей, через рашу. Оце й вони зараз і живуть своє краще життя.
Натомість чоловіки з заходу та й зі всієї України пішли воювати, ваш не поспішив, звісно. С Востока мужчины многие погибли еще в 22, а судя с вашей писанины они все отсиживаются в Европе. 24.02.22 очереди стояли на пропускных пунктах мужчин , вы же догадываетесь, что с востока еще не успели мужчины доехать.
Борисфенка• 05 января в 22:34
Ответ дляВерСаСе
Питання пропорцій. Ви чудово знаєте, про що я вам написала. Не треба дурника клеїти.
ВерСаСе• 05 января в 22:40
Ответ дляБорисфенка
Каких пропорций? Какой бред вы несете. Я знаю о чем я пишу, я из Украины не выезжала, живу в Харькове. Это вы под дурочку косите, попутно поливая грязью других людей. Многие выехали, но хоть сидят на пособиях и не выступают.
БезникаяЯ• 05 января в 23:02
Ответ дляВанна Тазиковна
І тому підстроїли аварію і він загинув.
Як можна аварію підстроїти? Коли ти несешся в жопу поранений - це закономірно.
Я таких ’підстроєних’ кожного дня бачу містом по різних районах.
Рву и мечу• 05 января в 23:53
Ответ дляЩебетушка
Нет, не мне мерещятся, а вы говняно работаете.
Какая вам Германия, если вы на родном языке нихрена нормально сделать не можете?
А выехавшие все грамотные и талантливые?)
Одну знаю, у нее страна неправильно всегда написана, зато чеки из магазина на 80-100 евро постоянно. Кушает хорошо, не парится.
Кукарачка• 05 января в 23:57
Так и есть, вы потеряли возможности. Как минимум для себя и для ребёнка жить в безопасности и вдали от войны.
МинерАлочка• 05 января в 23:58
Ответ дляВанна Тазиковна
Знову їхати туди без чоловіка?
Говно-жена и говно-муж = Ніхто не буде чекати другу половину, поки закінчиться війна.
Мы с мужем так жили 2.5 года, он в Украине, я - в Германии. В итоге мы сейчас вместе в Германии. И да, я приезжала к нему 3 раза в год, пока не забрала с собой.
МинерАлочка• 05 января в 23:59
Ответ дляВанна Тазиковна
Вчила німецький
И какогой уровня уже достигли? есть сертификаты? сдали Лебен ин Дойчланд?
МинерАлочка• 06 января в 00:00
Ответ дляПультОт_БМВ
Вот и у меня такие же мысли, если бы не муж я б уже замуж за прЫнца вышла не меньше
Во всем мужики виноваты
а мужЫки говорят, что во всем бабы виноваты.
и если бы не Ева - они бы до сих пор жиди в раю, как Адам
автор Ванна Тазиковна • 06 января в 00:10
Ответ дляМинерАлочка
Лебен ін Дойчланд і дитина здасть. А мова В1
МинерАлочка• 06 января в 08:11
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну так для ВНЖ должен быть сертификат, а не ’и дитина здасть’.
Вы сдали или нет?
автор Ванна Тазиковна • 06 января в 11:00
Ответ дляМинерАлочка
Вы сдали или нет?
Так