Галя із Дарниці• 05 января в 21:14

Резерв + чи оновлюється сьогодні?

Дівчата, як сьогодні з застосунком Резерв + у ваших чоловіків, працює нормально, дані оновлюються?
Курочка-чубаточка• 05 января в 21:15
а для чого туди кожен день лазити?

автор Галя із Дарниці • 05 января в 21:19
Ответ дляКурочка-чубаточка
а для чого туди кожен день лазити?
Не кожен день, але раз в тиждень потребує оновлення; от оновитися сьогодні не може
Курочка-чубаточка• 05 января в 21:20
Ответ дляГаля із Дарниці
для чого?
автор Галя із Дарниці • 05 января в 21:23
Ответ дляКурочка-чубаточка
для чого?
Щоб було видно актуальну відстрочку.
Якщо зупинять на блок-пості, а наприклад мобільного інтернету не буде, то буде затримання. Хоча мабуть ви не в темі
Примарочка• 05 января в 21:35
Намагалися з 8 ранку оновити,так і висить в процесі. Ризикнули ,так бп проїхали,менти не пробивали,мб в них теж не працювало.
Незламна Україна• 05 января в 21:59
Даже не устанавливал