Ніколи не збрешу• 05 января в 23:34
Як ви себе відчуваєте як жінка після 40?
Чи помічаєте ви, що згасло або зменшилось бажання бути сексуальною, привабливою? У вас теж з´явилась байдужість до того чи ви приваблива для чоловіків? Я, наприклад, стала помічати, що одягаюсь більш практично: в офіс діловий одяг, на вулицю гуляти, то одягаю теплий светер та теплі штани. Лінь робити укладку та макіяж (окрім роботи, тоді змушую себе). Виходимо гуляти з дітьми, інші мамочки сексі, стильні, а я просто практично. У вас є таке?
Сумчатая кошка• 06 января в 00:09
Я пока была замужем, вечно была затяганая. Плюс ребенок маленький, кроме парков и кафешек с игровыми комнатами ничего не видела в свободное время. Сейчас в разводе, дочка уже повзрослела, мой гардероб сменился на женственные платья, короткие (в меру) юбки, куча шмоток, украшений. И хожу я по ресторанам и барам вместо детских площадок .
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:12
Ответ дляСумчатая кошка
А дитина що робить в цей час? І я не збагну, що робити в барах? Ну в кафе і ресторані, я їм швидко та йду, чому там виснути?
Їжак в панчохах• 06 января в 00:13
Ой не, я как та тигрица
в тетки не хочу, у меня диета и силовые 3 раза в неделю, могу и в шортах и на шпильках, только на всякие чекапы, обследования больше денег трачу- тревожность какая-то появилась в плане здоровья ((
Бабайко• 06 января в 00:14
Ответ дляНіколи не збрешу
А що таке обабіла? Мені це казали 1 раз, я поняла, що це погано, а що саме?
Троллінг - це діло тонке, ви не дуже ще, вчіться
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:15
Ответ дляСумчатая кошка
У вас часто є чоловіки? Спідниці та сукні дають результат фізичний? Чи просто *для себе*?
Мастер Класс• 06 января в 00:15
Ответ дляНіколи не збрешу
Ось конкретно: мені 41 і я виглядаю як тітка проти худенької жінки 38 років в коротких шортиках на підборах. Вона виглядає як тигриця, яка шукає самця, а я як тітка, яка втомилась від життя. Хоча різниця у віці майже нічого.
Так це не проблема віку, а проблема особистих обставин життя. Є жінки, життя яких легке та невимушене. А є жінки які важко працюють, замотані побутом, дітьми, купою навантажень. Якщо що я саме така. Звідки мені взяти бажання на пошук самця та блиск в очах? Робота, підробіток на вихідні, переживання за чоловіка і сина, побут, відсутність світла і ще купа всього. Просто немає вже тої позитивноі енергетики
Сумчатая кошка• 06 января в 00:16
Ответ дляНіколи не збрешу
Дочке 13. Есть время с ней, а есть время с подругами. И с ухажерами. А чего в ресторане есть быстро? Это минимум пару часов, пообщаться. В барах не часто но бывает, выпить пару коктейлей. Но я люблю такие места, атмосферные как раньше говорили.
Підмітайло• 06 января в 00:16
Ответ дляНіколи не збрешу
мне 36, а выгляжу я как вы...
Ответ дляНіколи не збрешу
Это скорее лишний вес а не возраст виноват
Пупуговка• 06 января в 00:17
Я трохи поправилася (було 53 стало 58), але просто забила на дієту. А так, слідкую за собою: танці 2 рази на тиждень, спортзал 1 раз (мене не вистачає на зал після роботи + ще онлайн працюю по вечорам), косметолог, нормальний одяг, волосся вчасно покрашене, постійно десь їду тусити. Концерти, нічні клуби. Є стосунки, є діти...
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:17
Ответ дляПідмітайло
мне 36, а выгляжу я как вы...
Не може бути, ви себе накручуєте. Вам ще рано
Скользкая• 06 января в 00:18
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну автор , это же к Вам вопросы почему так 🤷♀️
Если что мне 41 тоже
Каркуша Клара• 06 января в 00:18
Ответ дляНіколи не збрешу
А фігура, зуби?
Я дрыщем никогда не была, потом поправилась к 30 довольно сильно, потом похудела уже после 40. Зубы с пломбами, но первая в 15 появилась, есть штифт, после 40 одну пломбу ставила по моему, остальные раньше. Но вы же не об этом спрашивали, а об одежде, прическе, макияже, я ответила, что и раньше предпочитала практичность, не делала укладки и макияж, и с тех пор ничего не изменилось. При чем здесь зубы, если речь шла об ощущениях.
Підмітайло• 06 января в 00:19
Ответ дляНіколи не збрешу
Не, не накручиваю. Депрессия и лишний вес еще никого не красили.
Скользкая• 06 января в 00:19
Ответ дляНіколи не збрешу
Там атмосферно 🥰
Бокал вкусного алкоголя )
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:19
Ответ дляМиззери
Така генетика, копія фігура мами. Схудну буває на 2-3 кг, потім знову наберу 5
Сумчатая кошка• 06 января в 00:23
Ответ дляНіколи не збрешу
Я очень сильно изменилась внешне и внутренне. Внешность это же не просто так, это отображение нашего внутреннего я. Я сейчас внутри девочка, длинные волосы, украшения, наряды. И привлекаю я таких, которым это важно и которые готовы давать, а не только брать.
Но я все делаю только для себя. Если при этом я кому-то нравлюсь, отлично.
Плюс тренировки, пилатес, танцы, теннис. Плюс работа. Когда есть баланс удовольствий и рутины то и блеск в глазах появляется.
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:22
Ответ дляСумчатая кошка
Так чи є секс чи ні з новим підходом? Це найважливіше питання?
Ответ дляНіколи не збрешу
Много лишнего ?
Знаете , от одежды много зависит , я показывала тут женщину на которую в фейсбук подписана , лишний вес и ж вот толстый но как она умеет это обыграть и какая харизматичная и обаятельная что вообще не важно те лишние кг
Меряю линейкой• 06 января в 00:23
Ответ дляНіколи не збрешу
Сьогодні були в кафе, там молоді мамочки 25- 30, такі стильні, фігурні, стрункі. А я така тітка проти них.
Ну сенс себе порівнювати з 25-річними, якщо вам 40
І сенс себе порівнювати з холериками, якщо ви флегматик
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:23
Ответ дляМиззери
Много лишнего ?
Не вірю. У ліжку це точно не приховаєш
Сумчатая кошка• 06 января в 00:25
Ответ дляНіколи не збрешу
Секс? А что его так сложно получить? Мне просто секс абсолютно не нужен, мне нужно качественное внимание, чтобы меня кружили, радовали, заботились. Тогда от меня будет секс😂 а просто секс ради секса абсолютно не интересно.
Скользкая• 06 января в 00:25
Ответ дляСумчатая кошка
А скиньте Ваше фото плиз )
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:27
Ответ дляМеряю линейкой
Сенс є- це одна категорія жінок ( з овуляцією, тобто здатні народжувати)
Сумчатая кошка• 06 января в 00:28
Скользкая• 06 января в 00:29
Ответ дляСумчатая кошка
Такое подойдет? 😂😂😂
Вполне )
А напомните возраст Ваш ?)
Меряю линейкой• 06 января в 00:29
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну якщо наявність овуляції це для вас основне, то так. Тоді й порівнюйте не вигляд, а частоту і ефективність овуляцій вже чи що