Видящие_помогите• сегодня в 08:47
Якщо зміниться пасажир на літак і в готель- це велика проблема в skyup?
Зараз хочу купити квитки на літо і забронювати готель в Європі
Але людина ще точно не визначилась
Яи можна поміняти фамілію на квитках в разі чого
Або здати квиток
Або змінити параметри в готелі?
Але людина ще точно не визначилась
Або здати квиток
Або змінити параметри в готелі?
Я_не_аноним_100%• сегодня в 08:54
а що пише авіакомпанія? є в них така можливість? та платна чи безкоштовна?
Мольфарочка• 2 часа назад
За готель не підскажу. Гадаю там невелика проблема змінити це. А от квитки на літак, то є трохи. Іноді купити новий дешевше, ніж заплатити за зміну прізвища
Бутербродница• 2 часа назад
Выясните условия авиакомпании. иногда можно поменять имя за дополнительную плату
Голубая фишка• 2 часа назад
Лучше не связывайтесь с таким человеком, с авиа, скорее всего, билет пропадет
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляГолубая фишка
Так человек может сам оплачивает свой билет
Турагенція Tourdream• 42 минуты назад
Автор, готель можна забронювати й на одну особу, не обов´язково вказувати прізвище другого гостя.
А стосовно квитка на літак, беріть тариф, який придбаває можливість повернення. Бо Скай ап не дозволяє міняти пасажирів.