Почемучечка• 06 января в 13:24
Лазерна корекція зору. Хто робив, зайдіть, будь ласка
В мене міопія високого ступеня та астигматизм. 20 років у лінзах, 30 у окулярах.
Вже років 5 думаю зробити операцію. Але то ковід, то війна.
Зараз знов прийшла до цієї думки. Збираюся на первинне обстеження рогівки ока.
Дуже переживаю.
Розкажіть, будь ласка, які етапи на мене чекають?
Скільки до обстеження та до операції треба ходити в окулярах? Це взагалі для мене капець, ненавиджу окуляри..
Дякую
Дуже переживаю.
Дякую
Джинци на Флісі• 06 января в 13:26
Дуже багато нюансів. Ви спочатку обстеження пройдіть, щоб взагалі розуміти, чи можна вам робити. І вік який.
Голова колгоспу• 06 января в 13:29
Колишня роботодавиця робила - всіх подробиць не знаю, вона практично з дитинства була в лінзах/окулярах,- була дуже задоволена результатом операції, казала, що тепер бачить усі найдрібніші деталі. Їй на час операції було 36.
Почемучечка
• 06 января в 13:29
Ответ дляБожий одуванчик
лечение проходили?
где осбледовались
что советуют врачи
где осбледовались
что советуют врачи
Яке лікування?
Лікарі рекомендують лазерну корекцію, якщо я наважусь.
Проблем зі сторони здоров´я ока немає, окрім неправильної форми
Божий одуванчик• 06 января в 13:30
Ответ дляПочемучечка
Яке лікування?
хм
сходите еще куда то на обследование
мало кто советует корекцию с ходу
сходите еще куда то на обследование
мало кто советует корекцию с ходу
Почемучечка
• 06 января в 13:30
Ответ дляДжинци на Флісі
Вік дозволяє. Проблем з сітківкою немає.
Рогівка під питанням, бо ніколи заміри не робили, чи дозволить вона зробити операцію.
Ось налаштовуюсь
Почемучечка
• 06 января в 13:30
Ответ дляБожий одуванчик
хм
сходите еще куда то на обследование
мало кто советует корекцию с ходу
сходите еще куда то на обследование
мало кто советует корекцию с ходу
Я ж не перший раз у лікаря)))
То різні лікарі казали.
Почемучечка
• 06 января в 13:33
У мене трохи мандраж. З одного боку я боюся, з іншого настільки втомилася від лінз та окулярів, і не бачу я на 100% у них.
Якщо нададуть дозвіл, то скоріш за все я буду робити. Це для мене дуже важливо.. після пережитого, гарний зір пріоритет
Джинци на Флісі• 06 января в 13:36
Ответ дляПочемучечка
Яке лікування?
Так вам самі лікарі радять, і що тут думать, я не панімаю)) я зробила в 42, кайфую три роки і це найкраще, що я зробила. Жалкую, що не раніше
парИла я парИла• 06 января в 13:49
Ответ дляПочемучечка
Вам сказали про 100% зір? Це не реально! Через десять років у мене знов впав зір до -5 , але я не жалкую про операцію!
SnowMaiden• 06 января в 13:51
Сейчас куча программ в частных клиниках, частично даже покрывает нсзу, сходите на консультацию. И не всем можно сделать, как выяснилось, многим отказывают.
Я бы хотела, но боюсь, даже по 1 глазу страшно, какой-то процент существует
Аноним_Русалка• 06 января в 13:56
Ответ дляпарИла я парИла
Дочери сразу сказали, что 100% не будет, но получилось 1 на обоих глазах и даже в + немного. После операции прошло 2 года, пока зрение не упало, дальше будет видно.
Ацетилсалициловая кислота• 06 января в 14:01
мамі робили операцію 30.12, заміна хрусталика, на одне око майже не бачила, 65 років. Здавала аналізи по списку, на більшіть взяла направлення у сімейного, три дні капала каплі, сама операція хвилин 10, ввечері вже готувалась до НГ. Носить звичайні окуляри тільки для того, щоб нічого не попало в око, але це не обов´язково
Почемучечка
• 06 января в 14:15
Ответ дляпарИла я парИла
Де ви це прочитали?
Я пишу, що у мене навіть в лінзах немає 100% корекції.
У вас був стабільний зір, в після операції через 10 років впав?? А який ваш вік?
Почемучечка
• 06 января в 14:16
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Моїй теж робили. 10 років тому одне око, і пару місяців назад інше.
Але я питаю не за катаракту, ттт
Почемучечка
• 06 января в 14:21
Ответ дляпарИла я парИла
Я знаю, що зір може з часом впасти.
Але 10 років без окулярів - це цінне.
Я не пам´ятаю, як це, добре бачити..
Але 10 років без окулярів - це цінне.
Я не пам´ятаю, як це, добре бачити..
Ответ дляпарИла я парИла
Мне которая линзы продавала в Киеве сказала, что через несколько лет после операции к ней возвращаются за линзами. Да, меньшие диоптрии, но все равно линзы одевают. Правда или нет, не знаю.
Застряла• 06 января в 14:26
Ответ дляinco
у меня брат делал коррекция, через несколько лет зрение упало и он опять в линзах
Почемучечка
• 06 января в 14:27
Ответ дляinco
У мене зір дуже поганий. Я без лінз взагалі нічого не бачу.
То якщо з часом вдіну з невеликими діоптріями, то нічого. Плюс астигматизм виправлять (це вже успіх).
Я пам´ятаю час, коли я бігала про місту у пошуках якихось лінз чи окулярів в окупації. Бо 2 окулярів саме тоді посипалися (на клей та скотч саджали, щоб хоч якось трималося).
90x60x90• 06 января в 14:29
Ответ дляЗастряла
Смысл тогда в операции. Наверное если большой минус. Давным давно в Киеве делали микрохирургию, не лазером. Интересно это безопаснее?
Почемучечка
• 06 января в 14:30
Ответ для90x60x90
У вас мабуть хороший зір. Або якщо і є проблема, то невелика.
Операція завжди ризик, нажаль.
Але через очі ми отримуємо 80% інформації з оточення. Якби я носила -2, наприклад, я б не думала навіть
Операція завжди ризик, нажаль.
Почемучечка
• 06 января в 14:32
Ответ дляДжинци на Флісі
Супер, я вас вітаю.
А яким методом робили?
Застряла• 06 января в 14:51
у меня тоже высокая миопия, без линз ничего не вижу, мне отказали в коррекции, тонкая роговица, а выжигать много нужно. Предлагали вариант линз которые вживляются в глаза, но на такое пока не решилась
Почемучечка
• 06 января в 14:52
Ответ дляЗастряла
Я согласна на всё
И имплантацию факичных линз. Вопрос только в цене.
Застряла• 06 января в 14:53
Ответ дляПочемучечка
Я согласна на всё
какой у вас минус? и какая цена на эти линзы сейчас?
парИла я парИла• 06 января в 14:55
Ответ дляinco
У мене так і сталось..
парИла я парИла• 06 января в 14:57
Ответ дляПочемучечка
Звичайно робіть! Я саме через такі самі пробоеми зробила і не жалкую!
Почемучечка
• 06 января в 15:03
Ответ дляЗастряла
-7 та астигматизм 1,5-1,75 десь.
Ціна досить велика, але плюс у тому, що вона зворотня, можна замінити чи прибрати ці лінзи.
Скільки точно не скажу, я ж і хочу, щоб мені порахували можливі варіанти саме для мене
Ні за холодну воду• 06 января в 15:51
Авторе, я теж давно вже замислююсь про операцію, але..
Щодо порад, то прогорність стрічку. Десь пару місяців тому дівчинка писала, як попала на операції корекції зору і скільки потім утрясала питання. Погортайте, щоби не попасти на того горе СУПЕР лікаря. Принаймні, убезпечити себе хоч трохи
Почемучечка
• 06 января в 16:25
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую. Я буду закордоном робити.