Марфа Українівна• 06 января в 16:00

Чим замінити заправку Цезар? Для тих хто худне

Чим замінити? Щоб не набирати ))
Несу добро людям• 06 января в 16:27
Ответ длясказочное_Бали
Ну який йогурт, який мед і гірчиця? Ну от нафіга воно це ізвращєніє, це ж не смачно, хіба пердіти хочеться.
Зовсім інакше діло айсберг з зеленню, трохи оливок, чері, уксус, спеції і два види олій по 10 грн
Уксус- яд)
Міряно-переміряно• 06 января в 16:27
Ответ дляМарфа Українівна
Я маю проблеми с Шкт мені не можна соуси магазинні, сама робити не вмію і не хочу питаю чим зазвичай хто заміняє більш кориснішим. Якщо ви не в курсі то соуси і є одним із самим не корисним продуктом від якого набирають і отримують целюліт
Автор, хто Вам таке сказав?
Мerida• 06 января в 16:27
А что вас в этом соусе смущает? Масло?
Фуліганка• 06 января в 16:29
Ответ дляНесу добро людям
Уксус- яд)
Яблочный купите
Не яд и полезно
Ранковий базар• 06 января в 16:33
Ответ дляМарфа Українівна
що тут поганого для вашого здоровʼя :яєчний жовток, оливкова олія, філе анчоусів, часник, пармезан, лимонний сік, вустерширський соус, діжонська гірчиця, сіль, чорний мелений перець? приберіть те, чого не маєте вдома
Чумачечая Весна• 06 января в 16:37
Йогурт с горчицей и чесноком.
Автор, от одного салата с более жирной заправкой ничего не будет. Лучше уберите из Цезаря белые сухарики.
Дую на вітер• 06 января в 16:39
Так а від чого там набирати? Ложка оливкової олії, анчоуси, часник, пармезан( витриманий сир дуже корисний), гірчиця,чайна л.соусу ворчестер ,лимон.сік?
Дую на вітер• 06 января в 16:40
Ответ дляМарфа Українівна
Заміть салат цезар на інший салат ...
Ніколи не збрешу• 06 января в 16:47
Ответ дляМарфа Українівна
Для мене це хороший варіант вечері, зелень курка, а от соус там не дієтичний
Можна взагалі без соусу. Всі інші варіанти типу йогурту або олії - це теж калоріі
Ніколи не збрешу• 06 января в 16:51
Ответ дляМарфа Українівна
При Вашій хворобі ШКТ Вам взагалі можна такий салат як цезар навіть без заправки?
Вот Она Я• 06 января в 17:07
Ответ длясказочное_Бали
10 грамів олії б будь який прийом їжі.
Невже так важко обійтися без цезаря?
А чому 10, а не 8 чи 12? Чому в один прийом, а не в два?
Звожу з розуму• 06 января в 22:52
Ответ дляБодіпозітівна
Якщо рахує, то можна просто менше з´їсти чогось іншого
А вона хоче салат.
Звожу з розуму• 06 января в 22:54
Ответ дляМост_Устал
А вода зачем
Для соусу
Бодіпозітівна• 06 января в 22:53
Ответ дляЗвожу з розуму
А вона хоче салат.
Так можна і з´їсти той салат, а от чогось іншого в цей день менше я, взагалі-то, так і написала...
Звожу з розуму• 06 января в 22:55
Ответ дляБодіпозітівна
То їжте. Автор задала нормальне питання яке її цікавить
Мандолина Бу• 06 января в 23:42
Ответ дляЗвожу з розуму
Цезар 45 ккал на 100 грамів, це дуже дієтичний салат, куди менше?