Пишу каліграфічно• вчера в 18:41
Тут часто є теми про Аліпію. Подивіться сюжет
Що справді за червоною цеглою і високим тином
Бочка порохУ• вчера в 18:59
Ответ дляok1904
Вона жила в лісі , там вовки вили. вона не на території монастиря.
Вона жила в місті і ходила в храм на Деміївській і під час служби матюкалася. Що за повір´ям москалів є подвигом юродства.
долой_лама• вчера в 19:42
Ответ дляБочка порохУ
Де ви таке прочитали?
Ответ дляБочка порохУ
Вони їІ не любили і не поважали ніколи. Я знаю жінку/матушку/, для якої вона була духовно матір´ю, так от настоятель/брат чоловіка матушки/ маленької церкви перейшов в КП, вважає москалів ворогами.
Бочка порохУ• вчера в 20:34
Ответ длядолой_лама
Де ви таке прочитали?
При чому тут прочитала? Ці події зовсім нещодавніх днів. Спілкувалася з людьми, які туди теж ходили в той час. От тут згаданий один зі священників з тої церкви.
Бочка порохУ• вчера в 20:35
Ответ дляok1904
Прізвища у людей є?
Чомусь канонізувати її хочуть саме москалі, а не ПЦУ.
Тундиринда• сегодня в 00:26
Ролик не смотрела, сейчас много лжи и махинаций. К примеру дело о песне в Печерской Лавре было закрыто, потому что не предоставили улики. Но розголос какой был!
Или вот ’в УПЦ не отпевают воинов ’- еще один случай пропаганды.
А отпели в результате именно в УПЦ. Но врут и не краснеют.
Ответ дляБочка порохУ
Прізвища у людей є?
Вони не хочуть її колонізувати, колись я спілкувалася з монетами в Голосіївському монастирі.
Прізвища яких людей? Що особисто знали близько Аліпію і перейшли в КП? Що кацапів називають чортами, а війну горем?
Так отець Дмитро, настоятель маленького храму на тер теорії Бориспільської лікарні. Дати телефон?
Бочка порохУ• сегодня в 08:14
Ответ дляok1904
Навіть у отця Дмитра є прізвище.
Так ваша ж знайома матінка є духовним чадом Аліпії з її слів. Хоча це дивно, з якого дива Аліпія могла би когось духовно опікувати, якщо вона не в духовному сані, не мала богослівської освіти, ніхто її достойною наслідування не визнавав і взагалі себе поводила як юродива?
Те, що ви описуєте, спочатку сиділи в мп і боготвоиили Аліпію, а потім перейшли в КП (правда не знаю, що ви маєте на увазі, реально КП чи ПЦУ) в принципі говорить лише про те, що ці люди не мають своєї позиції і роблять, що вигідно.
Бочка порохУ• сегодня в 08:19
До речі, те, що ви спілкувалися з монахами (хоча не впевнена, що ви взагалі розрізняєте людей в підрясниках: монахів, послушників і семінаристів) ні про що не говорить, бо вони люди без всякої богослівської освіти, окрім як з настоятелем не зобов´язані спілкуватися і підпорядковуватися, і не факт, що взагалі в курсі справ офіційної позиції церкви.
Ответ дляБочка порохУ
Навіть у отця Дмитра є прізвище.
Я пишу не теорію , а реалії сьогодення. За голосієвський знаю неприємні речі. Не буду оприлюднювати.
Бочка порохУ• сегодня в 09:57
Ответ дляok1904
Ми говорили не про голосіїво взагалі-то:)
І прізвище о.Дмитра не теорія, а як раз-таки реалії.
Мова йшла про те, що шанування Аліпії чисто москальська фішка.