Фуліганка• 07 января в 15:06
Скільки платити няні?
Обов´язки: наявність свого авто, забрати дітей зі школи ( в різний час), іноді завести зранку, приготувати їм перекус після школи, відвезти на заняття, розвести в різні місця, привезти додому, розігріти їжу ( яку приготувала мама), контролювати виконання д/з, чекати поки хтось з батьків прийде додому (18:30-20:00).
Однозначная• 07 января в 19:35
Ответ дляНе против
Ну смотрите. Личный водитель стоит от 25 до 45 тыс в месяц. Зависит от класса машины, пола, стажа. Дополнительные услуги оплачиваются отдельно. Но то что вы хотите еще 30 тыс.
Даже хочется увидеть этого ботана за 25 тыс. Я бы к нему точно в авто не села. Жизнь дороже.
Качка в тапцях• 07 января в 19:45
Ответ дляФуліганка
З обіду починає.
ви написали - завезти в школу
Це після обіду?)))
Лапка• 07 января в 20:11
Ответ дляФуліганка
Приготування їжі - це на хліб, чи в лаваш покласти шматок сиру + помити яблука, банани, тощо.
Плавали, знаем. А потім - ой, приготуйте, ой зваріть кашу чи вареники. Самі пишете, що іноді зранку завезти.
Одні думки• 07 января в 21:20
Если предоставите свое авто, найдете скорее желающего.
А так, бензин+амортизация+мойка+ зарплата тыс 50 в месяц (пятидневка)
Если без выходных, нужно искать посменно
Коко На Страже• 07 января в 21:26
Ответ дляОдні думки
Я писала про це. Там синіх морд купа
Кумедний ґудзик• 07 января в 21:41
Ответ дляФуліганка
9 і 12
Чат gpt пише 45-550 грн/год + пальне та амортизація авто додатково
Коренная киевлянка• 07 января в 22:27
Автор, ваші запроси зрозумілі. А чому в агентстві з персоналу вам не підійшли кандидати? Як правило, то там наче досвідчені повинні бути в цих питаннях. Що у вас було не так?
Коко На Страже• 07 января в 22:33
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну тому, мабуть, що в агентстві треба чітко вказати робочі години і обов´язки.
Знову Я• 07 января в 22:43
на подхват человек с машиной не пойдет. только четкие часы и не менее 1000 баксов в Киеве за такой комплекс услуг ( маньяк и маргинал конечно дешевле обойдется). Тетка без машины что бы возить детей на такси - тоже кто то с голода дешевле на такое пойдет.
Коренная киевлянка• 07 января в 22:45
Ответ дляКоко На Страже
Так, в автора воно ж чітко , з 12:30 бути на роботі, до 18:30. Перерва на обід плаваюча. Своя машина, досвід. Це ясно. Іноді до 20:00 - це, мабуть, як овертайм. В агентстві, думаю, точно зорієнтують, і по вартості, і по всьому. Це вже не проста бабуся-сусідка чи дівчина. Тут треба досвід водія, відповідний транспортний засіб. Плюс освіта, щоб дати раду з домашнім завданням. Адже 9 та 12 років це не палочки писати. Агентство по грошам точно зорієнтує. Ще врахувати особливості нашого часу, тривога, блекаут, тут людина буде щодня за життя та безпеку дітей відповідати. Навіть може бути і не жінка, а чоловік з такими вимогами. Хоча де взяти тих чоловіків?
Злюка бобер• 07 января в 22:45
Ответ дляФуліганка
Локація - село, возити за 20 км в місто.
На маршрутці не підійде?
Або ваше авто
Коренная киевлянка• 07 января в 22:47
Ответ дляЗлюка бобер
На маршрутці не підійде?
Або ваше авто
Там може бути село не просте, а більш елітне, що і маршрутки не ходять, або діти не звикли до маршруток. Плюс холодно, хтозна, що там з тими маршрутками та тривогами.
Злюка бобер• 07 января в 22:47
Ответ дляФуліганка
Чому, до 12-13 години людина вільна?
Це коли?
Коли діти в школі?
Злюка бобер• 07 января в 22:49
Ответ дляКошка Мурка
но потом до 20:00 занята, а если еще и с утра отвезти
І не кажіть мільйон доларів за це !
А як же няні в садочках приватних за 20 тисяч цільний день зранку до вечора працюють із багатьма дітьми відразу,а не двома
Красавица писяная• 07 января в 23:12
Ответ дляФуліганка
Чому, до 12-13 години людина вільна?
іноді завести зранку
Красавица писяная• 07 января в 23:19
Ответ дляФуліганка
Понеділок - 13 і 15, вівторок 14 і 15, середа 13 і 14, четвер 13 і 14, п´ятниця 13 обоє
це потрібно забрати одного- відвещзти додому і їхати за другим? чи не краще, щоб дитина почекала в школі, і забирати обох одночасно
Красавица писяная• 07 января в 23:24
Ответ дляФуліганка
20 км - 25-30 хв в залежності від трафіку, це ваші фантазії про 20 км=2 хв. Як ви живете з таким мисленням?
Школа на авто 2 хв, так двічі - ви написали вище
Госпожа Белладонна• 07 января в 23:27
У меня дочка студентка подрабатывает. Утром отводит девочку в школу. В 16-00 забирает. Три раза в неделю водит на гимнастику. Забирает. Кормит готовым ужином. Работает у украинцев в Румынии. 150 лей день. Это около 1500 грн.
Фуліганка
• 07 января в 23:41
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую за пораду.
Фуліганка
• 07 января в 23:42
Ответ дляЗлюка бобер
На маршрутці не підійде?
Або ваше авто
Ні, маршрутки точно ні
Фуліганка
• 07 января в 23:43
Ответ дляКрасавица писяная
Ні, не краще
Фуліганка
• 07 января в 23:45
Ответ дляБелоснежко
Автор,сколько детей,какой график ,город проживания
2, 9 і 12, графік писала раніше, Київська область
Одні думки• 07 января в 23:48
Ответ дляЗлюка бобер
І не кажіть мільйон доларів за це !
У них далеко не такой круг обязанностей. Они не готовят еду, не убирают за детьми, не развозят по кружкам на собственной машине, а потом домой по 40 км/день, не контролируют выполнение д/з 3 и 7-классника. И день у них нормированный, а не «иногда в школу отвезти», «иногда до 20 задержаться». К тому же родители не выдвигают требований как им работать
А, вы про няню! Так там вообще гораздо легче. Помыть детей/убрать посуду, застелить кровати и помогать воспитателю.
Мастер Класс• 08 января в 00:12
Ответ дляФуліганка
Чому, до 12-13 години людина вільна?
А як же вона вільна? Якщо треба дітей зі школи їхати забирати та на гуртки розвозити? І до 20.00 у вас гарувати і вдома буде о 21.00 лише, а зранку знов вставай вези в школу. То ви собі хіба на погодинно знайдете щоб інколи коли ЇЙ, не вам зручно людина могла приїхати. Якщо у вас двоє дітей і їхати в село з міста то це 350/годину оплата мінімум, це я ще по божеськи пишу
Не кую, не мелю• 08 января в 00:42
Ответ дляЗаліковий троль
Ви не розумієте що ваше « вільна годину півтори» нікому на хрен в селі не здалося, що там робити?
Згодна. зараз зима, якщо діти десь приватно займаються, чи в спортзалі, що няні робити годину на холоді? Бензин палити годину? Таке собі.
Не кую, не мелю• 08 января в 00:48
Ответ дляФуліганка
Каву попити, погуляти, манікюр зробити, пошопитися.
😂 смішно, якщо майстер манікюру на 10 хвилин затримається, няня на 10 хвилин пізніше вашу дитину забере, а що почекає поки няня доробе манікюр😂.