Фуліганка• 07 января в 15:06

Скільки платити няні?

Обов´язки: наявність свого авто, забрати дітей зі школи ( в різний час), іноді завести зранку, приготувати їм перекус після школи, відвезти на заняття, розвести в різні місця, привезти додому, розігріти їжу ( яку приготувала мама), контролювати виконання д/з, чекати поки хтось з батьків прийде додому (18:30-20:00).
СпайдерВумен• 07 января в 16:39
Ответ дляФуліганка
Чому, до 12-13 години людина вільна?
Завести зранку -это в 12?
автор Фуліганка • 07 января в 16:39
Ответ дляЗаліковий троль
Тобто їх потрібно забрати і два рази зʼїздити в місто і це копійки за амортизацію машини?
Якщо хочеться покататися, то можна і два рази в місто з´їздити, а можна і більше. Це вже забаганки няні.
автор Фуліганка • 07 января в 16:40
Ответ длятогдалия
не можу знайти домпрацівницю на Крюківщину, з понеділка по четвер на 45-50 тис . грн.
Сусіди, майже.
автор Фуліганка • 07 января в 16:42
Ответ дляКу ка ку ка ку
На 7:30 іноді (!) просять вийти , раз на квартал, наприклад, попереджають, і додаткову оплачують.
На будь-якій роботі можуть попросити про овертайм :)

Задачі: до 2-х годин в день провести за кермом, подивитись, що діти роблять уроки, а не сидять в гаджетах, скласти бутерброди, насипати, розігріти обід, помити посуд.
І за це автор готова платити 1700 уе. Та це для багатьох робота мрії.
Посуд не треба мити. Ви все вірно зрозуміли, дорога на заняття і з занять займає годину, ще час добратися до нас додому і назад до себе додому, десь так - дві години в день, тотал за кермом.
СпайдерВумен• 07 января в 16:43
Ответ дляФуліганка
Це дуже рідко, може пару разів за півроку, або і жодного разу
Но при этом человек не может устроиться на работу в первую половину дня, ведь может случиться ваше ’рідко’
автор Фуліганка • 07 января в 16:43
Ответ дляКоко На Страже
Ну як вільна? Якщо вона за 30 км від Києва? Вона не вільна, вона чекає дітей. Де, до речі?
Що є поблизу гуртків чи звідки там чекати дітей?
Все є - магазини, кафе, ресторани, супермаркети, салони краси, ринки.
автор Фуліганка • 07 января в 16:44
Ответ длятогдалия
бо ’іноді завезти в школу’, ’іноді приготувати перекус’.... Якби чітко з 13 до 20, людина на ранок могла би брати ще роботу,а так вважайте 12 годин робочий день, 5/2, це багато роботи реально, і коштує дорого
Так все чітко, може брати.
СпайдерВумен• 07 января в 16:44
Ответ дляФуліганка
Ніколи її так не рахували, це у вас фантазії вологі. Копійки рахували її завжди.
Да конечно , 20км в одну сторону ,,какой пробег в неделю будет?
тогдалия• 07 января в 16:46
Ответ дляФуліганка
Так все чітко, може брати.
а якщо вранці у неї дитина інша, а Вашу треба в школу везти? Ну і вона Вам відмовляє, каже ніні, я до Вас з 13.00 і не раніше.

А по суті, зараз з ніг на голову все. Лікаря можна на ставку найняти за 40 тис.грн вищої категорії, а жіночку прибирати (поточне прибирання)+готувати сніданки і вечерю - не можна, просять більше.
автор Фуліганка • 07 января в 16:46
Ответ дляКидаю курити
20 км = 2 хв? Це що за пазлик такий?
20 км - 25-30 хв в залежності від трафіку, це ваші фантазії про 20 км=2 хв. Як ви живете з таким мисленням?
автор Фуліганка • 07 января в 16:46
Ответ дляКидаю курити
З 8.00 до 20.00?
З 12-13 до 18:30-20.
автор Фуліганка • 07 января в 16:47
Ответ дляСпайдерВумен
Завести зранку -это в 12?
Все, ти йому одне, а воно тобі своє )))))
Кидаю курити• 07 января в 16:47
Ответ дляФуліганка
Я Вам вище скріни Ваших коментарів скинула
Кидаю курити• 07 января в 16:48
Ответ дляФуліганка
З 12-13 до 18:30-20.
А якщо з 8 і до закінчення дитячих уроків - це перерва чи ні?
СпайдерВумен• 07 января в 16:48
Ответ дляФуліганка
Таксисти за що працюють?
За 3-4т в день
автор Фуліганка • 07 января в 16:49
Ответ дляСпайдерВумен
Якщо людина не вміє спілкуватися, то так, нікуди не влаштується.
СпайдерВумен• 07 января в 16:50
Ответ дляФуліганка
Окей, вас устроит , если вы звоните, говорите ’отвези утром детей’, а вам в ответ ’не могу, мне своих везти или я на работе’ ?
автор Фуліганка • 07 января в 16:50
Ответ дляСпайдерВумен
Це багато? Люди в день мінімум 300-400 км накатують, ім 30 $ амортизації платять.
СпайдерВумен• 07 января в 16:52
Ответ дляФуліганка
Мне платили 150$ в месяц. Правда, 6 лет назад и пробег там был намного меньше
автор Фуліганка • 07 января в 16:52
Ответ длятогдалия

Значить щось придумаємо.
автор Фуліганка • 07 января в 16:53
Ответ дляКидаю курити
Так, скинули і що? 2+2 для вас проблема?
автор Фуліганка • 07 января в 16:53
Ответ дляКидаю курити
Так, це перерва. І що?
тогдалия• 07 января в 16:53
Ответ дляФуліганка
Значить щось придумаємо.
звузьте і чітко окресліть години початку/закінчення роботи, і готовку чомусь жахаються люди, а там можливо домовитеся про більш гнучкий графік
Кидаю курити• 07 января в 16:54
Ответ дляФуліганка
Так, це перерва. І що?
Тобто перерва є. То навіщо писати, що її нема?
автор Фуліганка • 07 января в 16:55
Ответ дляСпайдерВумен
Це зарані домовляється,
автор Фуліганка • 07 января в 16:55
Ответ дляСпайдерВумен
Вам повезло.
Пампушечка• 07 января в 16:56
Ответ дляФуліганка
60+бензин і амортизація, тотал десь до 70 вийде.
вы не с Вишневого случайно?
могла бы заняться вашими детьми
Садоводница• 07 января в 16:57
Я такая няня. Правда, я только забираю и ребёнок один, утром отвозит водитель. За одного ребёнка мне платят 50т, за авто было + 200$ и бензин. Сейчас я катаюсь на авто хозяев , поэтому доплаты нет
автор Фуліганка • 07 января в 16:57
Ответ дляКидаю курити
Читайте вище. А якщо я хочу на концерт в суботу і запрошую няню - це робота, чи ні?
автор Фуліганка • 07 января в 16:57
Ответ дляПампушечка
вы не с Вишневого случайно?
могла бы заняться вашими детьми
Ні, але відносно недалеко.