Мальовнича даль• 07 января в 16:58

Як мені допомагав по дому мій чоловік

Тема просто поговорити)))
Він сьогодні вихідний- я працюю. Я встала в 5.30 щоб зробити своє ранкове заняття, попити в тишині кави і поїхати на роботу.
Тут прокинулось торнадо. Спочатку він витяг сміття з смітників, потім пішов у ванну мити ті смітники, тоді почав мити посуд, заодно кухню, потім почав пилососити, паралельно миючи в санвузлі в якому в мене крема, косметика, носитися з тим всім в зад/перед. Це все прям з 5.30 ранку. Тоді він вийшов на вулицю: дякую Господи подумала я. Але він пішов прогрівати мою машину, з машини він подзвонив разів 7 задаючи різні запитання і коментуючи свої дії.
Весь цей час в мені було виверження Везувію, але я мовчала і спокійно відповідала.
Тепер я горжусь собою що багатомісячні ранкові медитації не пройшли даремно)))
автор Мальовнича даль • 07 января в 16:59
Ще додам що в нього ріст майже 2 метри і 100 кг і коли він це все робить дім просто ходить ходуном
Невгамовна сила• 07 января в 17:00
Ответ дляМальовнича даль
Хай робить,вам то що.Головне зробив.Мене б не парило,хто там що вивертає.Закрив двері в свою кімнату чи поїхав на роботу
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:01
Ответ дляНевгамовна сила
Та якби мені складно зібратися на роботу із спальні, користуватися кухнею і ванною було не можливо, я вже мовчу про тренування і каву заради яких я прокинулась.
Робот Вертер• 07 января в 17:02
И зачем так рано вставать, вам 2 часа на работу ехать
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:03
Ответ дляРобот Вертер
А ви знаєте мій графік?
І для чого так рано вставати людині в вихідний вам не цікаво?
Невгамовна сила• 07 января в 17:03
Ответ дляМальовнича даль
В вас 1 км квартира?Ну то поки він в ванній,пийте каву в кімнаті.Навушники можна вдягати
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:05
Ответ дляНевгамовна сила
В мене будинок. І прокинулась я спеціально щоб попити каву в спокої на кухні, зробити в ванній всі свої ритуали ранкові, а не в хаосі
Полуничка• 07 января в 17:06
Авторко, ви працюєте, я правильно зрозуміла?
Покорительная• 07 января в 17:06
Хороший чоловік.
ЯниЯ• 07 января в 17:07
і ще вам доведеться його розхвалити)
бо корисні ініціативи треба ж підтримувати)
Мрію про пончик• 07 января в 17:07
Имитация бурной деятельности, называется...
А вот для чего, особенно если ему не свойственно, тоже интересно) Вину заглаживает, усыпление бдительности, отвлекающий маневр)?
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:08
Ответ дляЯниЯ
і ще вам доведеться його розхвалити)
Та так, але зранку я всю енергію витатила на мовчання
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:09
Ответ дляМрію про пончик
Та він то все робить по дому. Просто нафіга той двіж в 5 ранку, потім пішов спати.
Невгамовна сила• 07 января в 17:09
Ответ дляМальовнича даль
Автор,головне,що прибирає і роботу робить.Будинок,то взагалі без проблем.
Мрію про пончик• 07 января в 17:11
Ответ дляМальовнича даль
Вам виднее) Мне это подозрительно, как будто о чем-то вспомнил, шухер, быстро устранял следы)
Кумедна• 07 января в 17:12
Я ненавижу , когда утром я не в тишине и не одна собираюсь на работу, поэтому муж берет вторую смену, если у нас совпадают рабочие дни, иначе я его его убью. Вашему терпению и спокойствию я могу позавидовать. Я в 5 встаю на работу, муж даже в туалет боится прошмыгнуть потому что с утра бесит любой звук и движение
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:16
Ответ дляКумедна
Ну от ви розумієте про що я.
Я натуралка• 07 января в 17:20
Ответ дляМальовнича даль
Спросите у него
Скажите, что впредь пусть устраивает такой движ в ваше отсутствие, а утром он должен быть тише воды ниже травы
ОбережнаЯ• 07 января в 17:26
Ответ дляМальовнича даль
І чому не можна попросити «любий, хочу посидіти в тиші. Давай ти прибереш як я поїду?».
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:27
Ответ дляОбережнаЯ
ви свого просите і він відразу створює тишу? Мовчки йде спати?
ОбережнаЯ• 07 января в 17:29
Ответ дляМальовнича даль
Так. Бо він знає, що мені треба зранку прокинутись і потупити. Інакше прокинеться моє друге я у формі старого нудячого діда і буде бубніти.

І не зранку теж, я можу сказати «дайте мені 15 хвилин на перезарядку» і мої хлопці розуміють.
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:31
Ответ дляОбережнаЯ

Ну мій почне говорити що : йди роби, я тобі не заважаю, слово за слово і почнеться…
Я натуралка• 07 января в 17:37
Ответ дляМальовнича даль
Такое впечатление , что он специально затеял эту бурную деятельность именно во время ваших сборов. Если потом пошёл дальше спать.

Вы шумите, когда он отдыхает?
автор Мальовнича даль • 07 января в 17:39
Ответ дляЯ натуралка

Вы шумите, когда он отдыхает?
Ні
ЛисаЛилу• 07 января в 17:43
Ответ дляМальовнича даль
як на шо?
в людини ще є совість) і вона йому каже, чого ти спиш, поки дружина на роботу пере
Продавчиня кіз• 07 января в 18:04
По теме- вам нужно попробовать принимать холодный душ по утрам,он снизит количество кортизола, который у большинства людей зашкаливает после пробуждения. Это Вас очень хорошо успокоит и сможете сидеть и пить кофе,смотря на торнадо,без напряжения : )
Коли мовчу- приємна жінка• 07 января в 19:44
У вас в семье муж ведет быт? и машину вам прогревает.чем вы не довольны? не нравится,что в 5 часов, тогда сами делайте эту работу.
Я натуралка• 07 января в 20:03
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А что ему мешает устраивать балаган после ухода Жены, дав ей возможность насладиться тихим утром, когда никто не мельтешит не шумит
автор Мальовнича даль • 07 января в 20:05
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ви вмієте читати?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 января в 20:13
Ответ дляМальовнича даль
Ви вмієте читати?
вроде умею,но вас я не понимаю.