А_мій_самий_самий• Изменено 07 января в 21:30
Мамі не подобаються дорогі речі. Все повертає
Так, пенсіонерка, ще працює. Грошей вистачає на їжу, комуналку, домашнього улюбленця та на речі. З секонд-хенду. Купує щось там в Хумані, взуття часто не свого розміру, підкладає додаткові стєльки, щоб не було завелике, підфарбовує маркером або кремом. При цьому коли я її веду по крамницях, та обираємо нормальне взуття (наприклад Коламбію), то вона його 3 доби після придбання вовтузить, ходить в ньому по квартирі та обов´язково знаходить причину, чому його потрібно повернути. То кістка жме, то нога скособочується, то застібка незручна. Я їду, здаю... А мама знов чекає на ’нову колекцію’ в Хумані... При цьому волає, що їй немає що носити. Мені дуже шкода свого часу але також соромно буде перед собою, якщо я перестану хоча б намагатися вдягнути її по-людськи
А_мій_самий_самий
• 07 января в 21:53
Ответ дляНезламна
тому що там дорого, а вона економить. Це ж ы коню зрозуміло. Були б ті скечерси в хумані за 100 грн: вони б і не терли і не масивні були б.
Так! Але ж в Хумані їх немає, а коли з´являться, то можуть бути вже й непотрібні... Чому не купити зараз, я ж не буду з неї гроші за покупку брати
булоТАЙминуло• 07 января в 21:53
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так, балувана. Їй завжди своє брендове крутезне шмаття віддавала її сестра, яка була гарно заміжня. Та ще кума підкидала. І там був одяг МаксМара, а взуття мінімум Лоріблу яке-небудь. Зараз вже ніхто не віддає, життя змінилося. І мама присіла на Хуману
А_мій_самий_самий
• 07 января в 21:53
Ответ длябулоТАЙминуло
Вибачте, а до хумани вона взуття купувала де?
Не купувала. Носила те, що віддавали й купували їй. І там були дуже дорогі речі
Незламна• 07 января в 21:53
Ответ дляА_мій_самий_самий
у вас з нею різні розміри?
булоТАЙминуло• 07 января в 21:54
Ответ дляА_мій_самий_самий
Троляка взуттєва
Почекуха• 07 января в 21:55
Ответ дляА_мій_самий_самий
У нее гугл есть и она им активно пользуется
купите не коламбию, а что-то менее известное, не думаю, что ваша мама все будет гуглить
булоТАЙминуло• 07 января в 21:56
Ответ дляПочекуха
Мама, мінімум, в максмамарі все життя, яка коламбія, ви шо?
А_мій_самий_самий
• 07 января в 21:57
Ответ дляШлях до зірок
У меня такие, деми, они идеальны. Замш. Моя самая любимая пара обуви.
Нет, эти не подойдут. Вот на такие она была согласна, но уже они ей неудобны...
Шлях до зірок• 07 января в 21:58
Ответ дляА_мій_самий_самий
А про эти отзывы не очень читала, что протекают(
А_мій_самий_самий
• 07 января в 21:59
Борисфенка• 07 января в 21:59
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ій було не жалко грошей сестри.
А ваші гроші жалко.
ЛісАпетная• 07 января в 22:00
Ответ дляА_мій_самий_самий
так вот где собака зарыта... сравнили Риккер и Лоріблу(
А_мій_самий_самий
• 07 января в 22:01
Ответ дляБорисфенка
Ій було не жалко грошей сестри.
А ваші гроші жалко.
І що робити?
булоТАЙминуло• 07 января в 22:02
Ответ дляА_мій_самий_самий
І що робити?
Возіть маму на екслюзивні колекції секу
Борисфенка• 07 января в 22:03
Ответ дляА_мій_самий_самий
І що робити?
Я вже сказала вище - купувати на свій розсуд, підошви потерти наждачкою, бірки зрізати, сказати мамі, що колега викидати збиралася, вам віддала за 300 гривень, оце вам повезло.
А_мій_самий_самий
• 07 января в 22:03
Ответ дляЛісАпетная
Ну Лориблу она даже смотреть не пойдет, хотя в принципе можно раз в год пару обуви и купить. Но за полный прайс они ей совершенно неинтересны и скорее раздраконят. Вот если б она их нашла в Хумане, оооооо
Позаземний розум• 07 января в 22:05
Ответ дляА_мій_самий_самий
😄😄😄
А_мій_самий_самий
• 07 января в 22:05
Ответ дляБорисфенка
А якщо реально вони їй будуть незручні? Я не можу без примірки їй брати, в нас різні розміри, я ніяк не зможу зрозуміти, чи їй реально зручно
Борисфенка• 07 января в 22:07
Ответ дляА_мій_самий_самий
Їй зручно все, що дешевше 500 гривень і на розмір більше, щоб нозі вільно було.
Оті кросівки зимові не беріть, купіть класичні шкіряні чобітки на хутрі.
ЛісАпетная• 07 января в 22:08
Ответ дляА_мій_самий_самий
ну так, все логично, автор)
кстати, те что на фото - я понимаю почему могут быть неудобными... вот то место, сбоку, где серая полоска примыкает - реально на себе ощутила неудобство похожей модели, дома почапала в них и вернула.
Все будет, но потом• 07 января в 22:09
Ответ дляА_мій_самий_самий
Якщо я покладу гроші на стіл, то вона їх сховає в скриньку. І нічого не купить. Обираємо ми разом в крамниці. Вона нібито погоджується, але але але
залиште її в спокої і розберіть в собі. чому так хочеться бути хорошою або старшою
Борисфенка• 07 января в 22:12
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ще варіант - ведете її на базар, міряєте на картонці, з продавцем домовляєтеся, що він типо тисячу уступив, бо остання пара, потім тихцем йому доплатите, повернення нема, чеків нема.
Носитиме.
А_мій_самий_самий
• 07 января в 22:13
Ответ дляБорисфенка
Носитиме.
Та вона базарним взуттям гребує, ви що. Я її туди не затягну
Борисфенка• 07 января в 22:14
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ага, з приколами. Тоді перший варіант без бірок за 300 гривень від колеги.
І також повернення нема, нагадайте про це окремо.
Дайте згадаю• 07 января в 22:48
Сходите с ней в магазин и пусть она выберет, а потом выкиньте чек. Либо подарите ей сертификат
АяВсёЗнаю• 07 января в 22:49
Я покупала, говорила, что мои отдаю. У нас размер один. Или по супер скидке купила.
Маме неудобно брать дорогое. А еще азарт урвать подевше. С трапками пустт бы игралась, но обувь - это важно