А_мій_самий_самий• Изменено 07 января в 21:30

Мамі не подобаються дорогі речі. Все повертає

Так, пенсіонерка, ще працює. Грошей вистачає на їжу, комуналку, домашнього улюбленця та на речі. З секонд-хенду. Купує щось там в Хумані, взуття часто не свого розміру, підкладає додаткові стєльки, щоб не було завелике, підфарбовує маркером або кремом. При цьому коли я її веду по крамницях, та обираємо нормальне взуття (наприклад Коламбію), то вона його 3 доби після придбання вовтузить, ходить в ньому по квартирі та обов´язково знаходить причину, чому його потрібно повернути. То кістка жме, то нога скособочується, то застібка незручна. Я їду, здаю... А мама знов чекає на ’нову колекцію’ в Хумані... При цьому волає, що їй немає що носити. Мені дуже шкода свого часу але також соромно буде перед собою, якщо я перестану хоча б намагатися вдягнути її по-людськи
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:53
Ответ дляНезламна
тому що там дорого, а вона економить. Це ж ы коню зрозуміло. Були б ті скечерси в хумані за 100 грн: вони б і не терли і не масивні були б.
Так! Але ж в Хумані їх немає, а коли з´являться, то можуть бути вже й непотрібні... Чому не купити зараз, я ж не буду з неї гроші за покупку брати
булоТАЙминуло• 07 января в 21:53
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так, балувана. Їй завжди своє брендове крутезне шмаття віддавала її сестра, яка була гарно заміжня. Та ще кума підкидала. І там був одяг МаксМара, а взуття мінімум Лоріблу яке-небудь. Зараз вже ніхто не віддає, життя змінилося. І мама присіла на Хуману
Ответ длябулоТАЙминуло
Вибачте, а до хумани вона взуття купувала де?
Не купувала. Носила те, що віддавали й купували їй. І там були дуже дорогі речі
Незламна• 07 января в 21:53
Ответ дляА_мій_самий_самий
у вас з нею різні розміри?
булоТАЙминуло• 07 января в 21:54
Ответ дляА_мій_самий_самий
Троляка взуттєва
Почекуха• 07 января в 21:55
Ответ дляА_мій_самий_самий
У нее гугл есть и она им активно пользуется
купите не коламбию, а что-то менее известное, не думаю, что ваша мама все будет гуглить
булоТАЙминуло• 07 января в 21:56
Ответ дляПочекуха
Мама, мінімум, в максмамарі все життя, яка коламбія, ви шо?
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:57
Ответ дляШлях до зірок
У меня такие, деми, они идеальны. Замш. Моя самая любимая пара обуви.
Нет, эти не подойдут. Вот на такие она была согласна, но уже они ей неудобны...
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:58
Ответ дляНезламна
у вас з нею різні розміри?
Так
Ответ длябулоТАЙминуло
Троляка взуттєва
Здрастє...
Шлях до зірок• 07 января в 21:58
Ответ дляА_мій_самий_самий
А про эти отзывы не очень читала, что протекают(
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:59
Ответ дляШлях до зірок
Ого... А эти?
Борисфенка• 07 января в 21:59
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ій було не жалко грошей сестри.
А ваші гроші жалко.
ЛісАпетная• 07 января в 22:00
Ответ дляА_мій_самий_самий
так вот где собака зарыта... сравнили Риккер и Лоріблу(
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 22:01
Ответ дляБорисфенка
Ій було не жалко грошей сестри.
А ваші гроші жалко.
І що робити?
булоТАЙминуло• 07 января в 22:02
Ответ дляА_мій_самий_самий
І що робити?
Возіть маму на екслюзивні колекції секу
Мerida• 07 января в 22:02
Купите ей то, что нравится в хумане, но ее размера. Можно даже бу
Борисфенка• 07 января в 22:03
Ответ дляА_мій_самий_самий
І що робити?
Я вже сказала вище - купувати на свій розсуд, підошви потерти наждачкою, бірки зрізати, сказати мамі, що колега викидати збиралася, вам віддала за 300 гривень, оце вам повезло.
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 22:03
Ответ дляЛісАпетная
Ну Лориблу она даже смотреть не пойдет, хотя в принципе можно раз в год пару обуви и купить. Но за полный прайс они ей совершенно неинтересны и скорее раздраконят. Вот если б она их нашла в Хумане, оооооо
Позаземний розум• 07 января в 22:05
Ответ дляА_мій_самий_самий
😄😄😄
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 22:05
Ответ дляБорисфенка
А якщо реально вони їй будуть незручні? Я не можу без примірки їй брати, в нас різні розміри, я ніяк не зможу зрозуміти, чи їй реально зручно
Борисфенка• 07 января в 22:07
Ответ дляА_мій_самий_самий
Їй зручно все, що дешевше 500 гривень і на розмір більше, щоб нозі вільно було.
Оті кросівки зимові не беріть, купіть класичні шкіряні чобітки на хутрі.
ЛісАпетная• 07 января в 22:08
Ответ дляА_мій_самий_самий
ну так, все логично, автор)
кстати, те что на фото - я понимаю почему могут быть неудобными... вот то место, сбоку, где серая полоска примыкает - реально на себе ощутила неудобство похожей модели, дома почапала в них и вернула.
Все будет, но потом• 07 января в 22:09
Ответ дляА_мій_самий_самий
Якщо я покладу гроші на стіл, то вона їх сховає в скриньку. І нічого не купить. Обираємо ми разом в крамниці. Вона нібито погоджується, але але але
залиште її в спокої і розберіть в собі. чому так хочеться бути хорошою або старшою
Борисфенка• 07 января в 22:12
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ще варіант - ведете її на базар, міряєте на картонці, з продавцем домовляєтеся, що він типо тисячу уступив, бо остання пара, потім тихцем йому доплатите, повернення нема, чеків нема.
Носитиме.
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 22:13
Ответ дляБорисфенка
Носитиме.
Та вона базарним взуттям гребує, ви що. Я її туди не затягну
Борисфенка• 07 января в 22:14
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ага, з приколами. Тоді перший варіант без бірок за 300 гривень від колеги.
І також повернення нема, нагадайте про це окремо.
ОбережнаЯ• 07 января в 22:17
Залиште її в спокої, нехай купує собі в секонді взуття.
Дайте згадаю• 07 января в 22:48
Сходите с ней в магазин и пусть она выберет, а потом выкиньте чек. Либо подарите ей сертификат
АяВсёЗнаю• 07 января в 22:49
Я покупала, говорила, что мои отдаю. У нас размер один. Или по супер скидке купила.
Маме неудобно брать дорогое. А еще азарт урвать подевше. С трапками пустт бы игралась, но обувь - это важно