Не боюся осуду• 07 января в 22:27
Днепр и область полный блек аут
Был взрыв до тревоги.
Нет света, воды, отопления.
На неопределённое количество времени.
Нет света, воды, отопления.
На неопределённое количество времени.
З горіха зерня• 08 января в 14:10
Ответ дляПузата Хата
За Бендеру лучше не будет говорить,потому как вы судите о том что и пишут, а я знаю от родных.Досвидание.
Слухайте, ну він же БАндера, а не БЕндера. Як Ви можете про нього щось говорити, якщо робите помилку в прізвищі?
Якщо що, то я з Дніпропетровської області.
А львів´янам - привіт!
Пузата Хата• 08 января в 14:15
Ответ дляЗ горіха зерня
А львів´янам - привіт!
Ну он не мой герой,так что вам видней ,я бы назвала его по другому.И да я родилась в Днепропетровской области ,предки с Лемберга (документы подтверждающие на руках)
З горіха зерня• 08 января в 14:17
Ответ дляПузата Хата
До чого тут герой? Це історична постать.
БЕндерою його називають тільки безграмотні кацапи. То хто Ваші герої, здогадатися не складно.
А звідки пращури, взагалі фіолетово.
Пузата Хата• 08 января в 14:20
Ответ дляЗ горіха зерня
А звідки пращури, взагалі фіолетово.
Ну ок,я безграмотная кацапка с польскими корнями .А история у вас так себе...
З горіха зерня• 08 января в 14:22
Ответ дляПузата Хата
Яка б вона не була - то наша історія. Кого вона не влаштовувала, ті до повномасштабного виїхали в улюблені регіони з історією, якою можуть пишатися (ні).
Пузата Хата• 08 января в 14:25
Ответ дляЗ горіха зерня
Удалено администрацией...
З горіха зерня• 08 января в 14:31
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Так-так, вчора летіло не від ’руських’, ага. Ви не засмутилися ні разу?
Кого ’нас’? Безграмотних? То вчіться, щоб не соромиться.
Не хочу продовжувати цей беззмістовний діалог.
Заикальница• 08 января в 14:35
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Правда? А кто сейчас убивает украинцев ? Напомните, сколько Коба сгноил в лагерях граждан своей же страны?
Все беды от рашки и не только у украинцев . То сука с гитлером Польшу делил и в дёсна целовался . То конфликты по всему миру разжигали . Мировая раковая опухоль , а не нация . Дегенераты .
Пузата Хата• 08 января в 14:40
Ответ дляЗ горіха зерня
Вы думаете я буду защищать русских? Я объяснила ,что ваш регион ждет более тяжелая участь.Если вы пока этого не поняли и ’жарите шашлыки’, то это уже ваша проблема. И согласна тема не про это .И не нужно воплей ’Мариуполь -ми з вами!’,’Запорожье -ми з вами!’,’ДнIпро -ми з вами!’ ,’Херсон-ми з вами!’,все это для лохов .У таких как вы нет не сочувствия и сострадания ,мы для вас кацапы! Проверено годами!
Пузата Хата• 08 января в 14:42
Ответ дляЗаикальница
Война могла закончится 7.04.22 .Вы этого не знали? Ох,или не хотели ?Или в доле?
З горіха зерня• 08 января в 14:43
Ответ дляПузата Хата
Ну, Ви з таким підходом і для свого регіона - кацапка. А мене на Львівщині і не тільки приймали дуже гостинно.
До речі, у нас з Вами один регіон, ау, хоч трохи слідкуйте за ниткою розмови.
Пузата Хата• 08 января в 14:49
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну я не знаю ,что для вас кацапка ? В моем регионе герой Політичний і державний діяч, лідер Козацької революції середини ХVІІ століття, творець і очільник ранньомодерної Української держави Богдан Хмельницький,у вас Степан ,хотя и регион один....
З горіха зерня• 08 января в 14:54
Ответ дляПузата Хата
Я Вам написала щодо героя. Але броня міцна.
Пузата Хата• 08 января в 14:51
Ответ дляЗ горіха зерня
В моем регионе 80% людей думают на русском,20% на суржике (село).Так что вы точно не с моего региона
Всех анонимов аноним• 08 января в 14:51
Ответ дляЗ горіха зерня
Та відчепіится від неї. Ви що не бачите, що у людини квест по граблям. Покричить-покричить і піде далі)
З горіха зерня• 08 января в 14:53
Ответ дляПузата Хата
Паспорт показувать не буду, але Ви смішна
Село? Ну-ну...
Ви і російською пишете безграмотно.
Село? Ну-ну...
Ви і російською пишете безграмотно.
З горіха зерня• 08 января в 14:53
Ответ дляВсех анонимов аноним
Згодна)
Жена брата Админа• 08 января в 14:55
Ответ дляЗ горіха зерня
Чим більше грошиків приіезли- тим більша гостинність. Чи ні ?
Пузата Хата• 08 января в 14:57
Ответ дляЗ горіха зерня
Село? Ну-ну...
Ви і російською пишете безграмотно.
Село? Ну-ну...
Ви і російською пишете безграмотно.
Удалено администрацией...
З горіха зерня• 08 января в 15:01
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Я вже зрозуміла, що в калюжі Ви побачите багнюку, а не красу неба. Можете мені більше не відповідати.
Я не буду писати свою історію, як на Дніпропетровщині мене малу перевчили думать російською з української, бо я була ’село’ (хоч і не з села) для таких, як Ви. Тепер радію, що все повертається.
Кацапка Ви не по національності, а по духу.
З горіха зерня• 08 января в 15:03
Ответ дляЖена брата Админа
А мене чи Вас повинні селити/годувати/розважати задарма? Це де таке? Приємна була гостинність.
Король дивана• 08 января в 15:05
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Пузата Хата• 08 января в 15:11
Ответ дляКороль дивана
Удалено администрацией...
Викупана• 08 января в 15:22
Ответ дляЩедрик
Фільтрація? Нє, не чули?
А что, у таких ’ запятнана ’ репутация ? Интересно чем , плохо сдавали ?
Викупана• 08 января в 15:27
Ответ дляМій не такий
Первое - выехать семьей. Расскажите как это сделать.
Та ехайте смело :Польша - белараша- шереметьево , но мужчинку придётся таки оставить , гражданин как никак.
Кошка Мурка• 08 января в 15:35
Ответ дляВикупана
Достатньо факта життя в Україні всі ці роки, що б ви знали. За їх логікою, ті, хто реально любить Росію, вже мали давно приїхати.