Дама_с_коготками• 07 января в 21:25

Аналіз крові, хто розуміється , подивіться , будь-ласка

Почав трохи збиратися цикл ( 40 років, завжди як часи йшли ), вирішила здати аналізи на щитовидку , але думаю здам і загальний аналіз крові, ось прмйшов результат в трохи показники не в нормі, хто розуміється, подивіться чи не дуже все погано)
графиняВишенка• 07 января в 21:27
Є така штука gpt чат.

Голубец• 07 января в 21:29
Результати ваших аналізів мають кілька відхилень від референтних значень, які важливо обговорити з лікарем.
Ось основні моменти:
• Тромбоцити (PLT): Рівень становить 161 при нормі від 166. Це незначне зниження (легка тромбоцитопенія). Як ви згадували раніше, тривалий стрес і життя в прифронтовому місті можуть впливати на організм, але також це може бути наслідком нещодавніх вірусних інфекцій або дефіциту певних вітамінів.
• Тромбокрит (PCT): Показник 0.134 (норма від 0.15), що безпосередньо пов’язано зі зниженням загальної кількості тромбоцитів.
• Нейтрофільно-лімфоцитарне співвідношення (NLR): Значення 1.21 (норма від 1.69). Це розрахунковий показник, який часто використовується для оцінки рівня системного запалення або імунної відповіді. Зниження може вказувати на певні зміни в балансі клітин імунної системи.
• Інші показники: Лейкоцити (WBC), Еритроцити (RBC) та Гемоглобін (Hgb) перебувають у межах норми, що є добрим знаком.
Важливо: Оскільки у вас є невеликі відхилення в показниках крові на фоні хронічного стресу, я наполегливо рекомендую показати ці результати терапевту або гематологу. Лікар зможе оцінити їх у комплексі з вашим станом здоров´я та, за потреби, призначити додаткові обстеження.
Мerida• 07 января в 21:30
Болели орз вы , вот и все. Все ок у вас
Ацетилсалициловая кислота• 07 января в 21:30
40 лет... меняется цикл... почему бы это могло быть?...
Ms. Iphone• 07 января в 21:31
Мало пʼєте води! Еонзинофіли це або алергія, або паразитоз
Зупка_цем• 07 января в 21:33
Ответ дляMs. Iphone
Знижені тромбоцити говорять про те, що води автор нормально п´є.
Видна міленіалка• 07 января в 21:33
Глисти або алергія

автор Дама_с_коготками • 07 января в 21:34
Ответ дляМerida
Болели орз вы , вот и все. Все ок у вас
Тиждень тому на глазу був ячмінь, можливо воно
Видна міленіалка• 07 января в 21:34
Ответ дляДама_с_коготками
Та ні
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Та я думала це ще рано)))
Видна міленіалка• 07 января в 21:34
Ответ дляЗупка_цем
Тромбоцити з водою ніяк не звʼязані
Зупка_цем• 07 января в 21:35
Ответ дляВидна міленіалка
Тромбоцити з водою ніяк не звʼязані
Зв´язані. Коли води п´ють мало, рівень тромбоцитів може бути підвищеним.
Видна міленіалка• 07 января в 21:39
Ответ дляЗупка_цем
Еритроцитів та гемоглобіну
автор Дама_с_коготками • 07 января в 21:41
Ответ дляМerida
Болели орз вы , вот и все. Все ок у вас
Дякую
Ацетилсалициловая кислота• 07 января в 21:42
Ответ дляДама_с_коготками
Та я думала це ще рано)))
для начала изменений вообще не рано
автор Дама_с_коготками • 07 января в 21:45
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
для начала изменений вообще не рано
Понятно( ех ...старість))) раніше день в день починалися) зараз не звично мені
PORKA• 07 января в 21:47
Нічого критичного, єдине щоб поспостерігала за тромбоцитами, перездати через певний час.
Крим мій• 07 января в 21:51
Ответ дляДама_с_коготками
Та я думала це ще рано)))
Рано для чого? В мене вже років сім як цикл збився. Теж до того як часи був.
Печенюшка• 07 января в 22:06
При чем тут ан крови к нарушению цикла и ещё,- колебания цикла, даже задержки несколько недель - это норма

автор Дама_с_коготками • 07 января в 22:15
Ответ дляПеченюшка
Здаю раз в рік для себе
Печенюшка• 07 января в 23:09
Ответ дляДама_с_коготками
Здаю раз в рік для себе
В этом нет никакого смысла.