Агент Пинкертона• 08 января в 14:51

Як вам такий розгон?

❗️Через загрозу масштабного обстрілу в Києві всі екстрені та критичні служби перевели у режим підвищеної готовності, — повідомляють ЗМІ

До черги готовності залучені ДСНС, енергетики, комунальні служби та силові структури. Через сильні морози ворог може спробувати завдати удару по столиці.

У разі пошкодження інфраструктури можливі серйозні перебої з електропостачанням, теплом та водою. Повне відновлення систем може зайняти до двох тижнів.
ㅤ (https://t.me/+mmi_mu75Jc1kYWQy)
➡️Надіслати нам новину: @levii_bereg_kyivbot
👉Підписатись: @kiev_levyy_bereg
автор Агент Пинкертона • 08 января в 14:52
Тобто нас ще не обстріляли, а вже про два тижні пишуть) Це вони завчасно вирішили, чи просто канал туфту меле для підняття охватів?
празники не помню• 08 января в 14:53
Ну, ожидаемо. Скоро 4 года как идёт большая война, удивляться нечему
празники не помню• 08 января в 14:54
Ответ дляАгент Пинкертона
Стесняюсь спросить, а вы с какой целью эту тему создали?
автор Агент Пинкертона • 08 января в 14:56
Ответ дляпразники не помню
Щоб якщо наші реакціії моніторять, бачили що ми все розуміємо, а не віримо з півслова нашим зевилупкам
Ясамаякрасивая)• 08 января в 15:07
Ответ дляАгент Пинкертона
Кожні півтора місяці як за графіком йде маштабний обстріл, а ви все ще не вірете?
Эта_Шикарна)• 08 января в 15:07
Ответ дляАгент Пинкертона
Это пишут чтобы потом не приходили в шоке, соплях и истерике с вопросом ’а шо так, а когда?’ Вы за 4 года это не поняли?
ЧорноброваЯ• 08 января в 15:13
Зараз ідуть морози, енергетикв не витримує, плюс налипання голольоду на пропода буде самове ( в мене вже ось вимнґкнули аварійно) вони чекають обстрілів, щоб списать проqоби на кацапів. Але мені вже так байдуже, що аж невдобно. Я за кріску і ще пару екземплярів переживаю, як вони там без світла сидітимуть
Лгин• 08 января в 15:16
⚡️ Через похолодання та можливі ворожі удари по енергосистемі киянам радять знайти на мапах і запамʼятати адреси найближчих укриттів, бюветів та пунктів обігріву, – КМДА

Також всіх просять перевірити заряд павербанків і портативних зарядних станцій, підготувати ліхтарики, зробити запас питної, технічної води та їжі тривалого зберігання, яка не потребує електроенергії для приготування.

Також до роботи підготували 69 мобільних котелень, які за потреби забезпечуватимуть автономне теплопостачання лікарень, пологових та інших критично важливих об’єктів.

PS оперативно про відключення світла - t.me/svitlokyiv
У мене тільки таке
БезВзяток• 08 января в 15:17
Ответ дляАгент Пинкертона
Якщо це не розгон каналу, а дійсно повідомлення від компетентних осіб, то це щоб потім такі, як Ви, не волали ’а нас не попереджали про два тижнііііііі’.
Гадаю_По_шнуркам• 08 января в 15:19
зараз дощ ,вночі мінус .Тиждень великий мінус ,тут і без обстрілів буде дупа ,а якщо ще і вони по всій країні то будемо як Дніпро(
LediBlac• 08 января в 15:22
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну вот у нас не готовились, а просто молча в 22:00 вырубили свет во всем городе. Причём взрыв ’слышали’ только авторы телеграмканалов, а в чатах я не увидела подтверждения, только боты квакали, но их видно. Подозреваю какую-то внутреннюю диверсия, уж слишком синхронно это произошло. Так что говори-не говори, а произойдёт всё по плану...не нашему
автор Агент Пинкертона • 08 января в 15:23
Ответ дляЯсамаякрасивая)
І часто вам розповідають перед черговим обстрілом, що відновлення займе 2 тижні?)
Ясамаякрасивая)• 08 января в 15:33
Ответ дляАгент Пинкертона
2 тижні? Я вас прошу, Дніпро вже у повному блекауті, Одеса ледь дихає, такими темпами тут до квітня і у Києві вже буде нема чого відновлювати