муха в кедах• 08 января в 20:33

Наверное только у меня не получилось битое стекло.

Ещё конечно не до конца понятно, но уже не то( само желе разлила по формам оно застыло но когда резала на кубики оно не плотное, а слегка рыхлое и плохо держит форму ...такое ...((( Залила сметаной с желатином если ещё и сметана рыхлой будет. Ну тогда я вообще криворукое((((
Желе разводила меньше на 100 мл.воды чем указано на упаковке. Брала "своя линия" другого не нашла.
Спілий баклажан• 08 января в 20:33
Показывайте
PORKA• 08 января в 20:34
А желе достаточно времени провело в холодильнике до разрезания?
Странно, что не плотное
Коник-стрибунець• 08 января в 20:37
Ой,та не сумуйте,в мене постійно щось не виходе,хоч тік ток знімай І я тааак стараюся.А сестра на ’око’робить і все чудово виходить.Ну от з нею ми і ржемо з моїх’шедеврів’
ReintTycha• 08 января в 20:38
Не вірю. Я он 25 грам мрії( желатину) розвели в літрів компоту з вишень. Цвяхи можна забивати цим желє
А у нас макарошки• 08 января в 20:39
Погане желе.
ReintTycha• 08 января в 20:39
Авторе, застине- все буде супер
автор муха в кедах • 08 января в 20:39
Ответ дляReintTycha
Авторе, застине- все буде супер
Спасибо...надеюсь((
А у нас макарошки• 08 января в 20:40
Ответ дляReintTycha
Це коли желатин нормальний, а продукти ’своя лінія’ такої собі якості
автор муха в кедах • 08 января в 20:40
Ответ дляReintTycha
А вот теперь я не верю) извините.
ReintTycha• 08 января в 20:40
Ответ длямуха в кедах
Спасибо...надеюсь((
Та перед подачею на хвилин десять в морозилку.
ReintTycha• 08 января в 20:41
Ответ дляА у нас макарошки
Чого. Я атб теж люблю. Отой в фіолетовий упаківці
Тра Ля Ля• 08 января в 20:41
Ответ дляА у нас макарошки
Їх насипають на тих же заводах. Окремої лінії не має. )
После 18• 08 января в 20:41
Своя лінія поганеньке желе, я додаю до нього же трохи желатину додатково - тоді гарантовано застигає плотною масою.
ReintTycha• 08 января в 20:42
Ответ длямуха в кедах
А вот теперь я не верю) извините.
Та все буде норм. Додайте холоду, я ж вже казала
А у нас макарошки• 08 января в 20:43
Ответ дляТра Ля Ля
Та ну, не кажіть....просто порівняйте якість одного і того ж продукту дорожчого і наприклад я’своя лінія’ чи повна чаша.....є непогані продукти цих марок, а є відверто херня
А у нас макарошки• 08 января в 20:43
Ответ дляReintTycha
Ви про що?
ReintTycha• 08 января в 20:45
Ответ дляА у нас макарошки
Ви про що?
Желатин .Принаймі, у мене акий знайшовся. Просрочений троху. Але супер застив
Фляшунька• 08 января в 20:47
Я беру в Сільпо нормальне, премія здається. І для йогурту (не бачу сенсу брати сметану) желатин др еткер ( і розпушувача теж тільки такі беру).
Фляшунька• 08 января в 20:47
Сметана мені не подобається в якості заливки
Поторописька• 08 января в 20:50
Я робила недавно
В мене в рецепті писали заливати желе в половину менше від норми. Було дуже плотне.
Одне з них було своя лінія
ReintTycha• 08 января в 20:51
Авторе, а можна я розкажуть дитячу травму?
Півдня я терла картоплю на крохмаль. Аби зварити кисіль. Мама після того сказала’ промий добряче’. Я так і зробила. жмиз зоставила- бо думала, шо то і є крохмаль
Копирайторша• 08 января в 20:51
До завтра забудьте про нього, а якщо буде квашня, то по коеманкам розводити і подати як так і треба. Ще туди можна засунути печиво. Буде смачно
А поговорить?• 08 января в 20:52
Ответ дляReintTycha
Ще скажіть, що компот ніколи не виливали в раковину щоб процідити, а потім стоїш над тими фруктами з порожньою каструлею і зависаєш.
ReintTycha• 08 января в 20:53
Ответ дляА поговорить?
Аааа. Було. Але пізніше
Аноним Советчик• 08 января в 20:54
Ответ длямуха в кедах
А вот теперь я не верю) извините.
Однозначно, наступного разу беріть сік і розводьте мрію, буде стояти як бетон.
ReintTycha• 08 января в 20:55
Ответ дляА поговорить?
А рис для голубців в згущене молоко, яке просто поряд готувалося ))
Аноним Советчик• 08 января в 20:56
Ответ дляReintTycha
Я колись в шпроти манку насипала) По запарці.
А поговорить?• 08 января в 20:57
Ответ дляReintTycha
Укусне)))
А я женатая• 08 января в 20:57
а я омлет зробила, з цукровою пудрою замість муки. Ну і гидота вишла.
ReintTycha• 08 января в 20:57
Ответ дляАноним Советчик
А у мене недавно котлети з корицею були замість перцю