муха в кедах• 08 января в 20:33
Наверное только у меня не получилось битое стекло.
Ещё конечно не до конца понятно, но уже не то( само желе разлила по формам оно застыло но когда резала на кубики оно не плотное, а слегка рыхлое и плохо держит форму ...такое ...((( Залила сметаной с желатином если ещё и сметана рыхлой будет. Ну тогда я вообще криворукое((((
Желе разводила меньше на 100 мл.воды чем указано на упаковке. Брала "своя линия" другого не нашла.
Тень льва• 08 января в 20:58
Автор,желе нужно разводить в половине нормы что на упаковке. Тогда оно плотное и не рыхлое
ReintTycha• 08 января в 20:59
Ответ дляА я женатая
а я омлет зробила, з цукровою пудрою замість муки. Ну і гидота вишла.
Не гурман ви просто
А я женатая• 08 января в 21:00
Ответ дляReintTycha
Не гурман ви просто
це я була у чоловіка один з перших разів, ну і вирішила ж продемонструвати яка я хозяйка:):) а де в нього і що-не розібралась. Він їв, каже-якесь солодкувате, але ж це початок стосунків, всі такі чемні
Аноним Советчик• 08 января в 21:04
Ответ дляДрібка щастя
Я консервувала вчора мандарини в желе. 1 банка застигла, інша ні
Шо воно таке? дайте будь ласка посилання на рецепт, може, і мені таке треба.
ReintTycha• 08 января в 21:05
Ответ дляА я женатая
Ну мене вже нікому не переплюнути.то в вишневі штрудрі солі. А то сало в банку з цукром.
Дрібка щастя• 08 января в 21:14
Ответ дляАноним Советчик
Просто беріть пачку желе + 1 ст. л. желатину + столова ложка цукру, залити окропом як написано на пачке желе. Потім будь-які фрукти залити цим і стерилізувати 10 хв.
Личко Невеличке• 08 января в 21:09
Ответ дляReintTycha
Та мне в последнее время перепутать и насыпать соль вместо сахара не фиг делать и тесто так портила не раз и молоко на манную кашу (муж попросил).
Киця-бриця• 08 января в 21:47
Ответ дляReintTycha
Авторе, а можна я розкажуть дитячу травму?
Півдня я терла картоплю на крохмаль. Аби зварити кисіль. Мама після того сказала’ промий добряче’. Я так і зробила. жмиз зоставила- бо думала, шо то і є крохмаль
А як нада було зробить? Що промивать?
Киця-бриця• 08 января в 21:48
Ответ дляА поговорить?
Ще скажіть, що компот ніколи не виливали в раковину щоб процідити, а потім стоїш над тими фруктами з порожньою каструлею і зависаєш.
Да ладно! Ви так робили? Ви ще скажіть, що холодець так зливали.
ReintTycha• 08 января в 22:02
Ответ дляКиця-бриця
А як нада було зробить? Що промивать?
Залишити осадок- бо то і є крохмаль. А жмих викинуть нафіг
Без QR коду• 08 января в 22:07
Завжди роблю бите скло з желе Мрія, воно ріжеться на рівнющі кубики, застигає дуже швидко, плотне, стабільне. Вчора купила в Аврорі вперше желе зі смаком коли якоїсь невідомої фірми. Смачне, але застигало весь вечір і всю ніч! Я була дуже здивована, що воно так довго лишалося рідким. Кубики порізала, але все одно вони зовсім не такі, як Мрія: не плотні, стабільні, а такі трохи хлипкуваті, легко кубик ламається. Це або води вдвічі менше давати, або просто брати мрію та і все. Але смак коли дуже прикольний
На фото - з мрією
Киця-бриця• 08 января в 22:36
Ответ дляReintTycha
Та ну, зі жмиху дерунів насмажить
Болтушка Му• 08 января в 23:42
Ответ дляReintTycha
Так крохмаль завжди продавався. Навіть в СРСР був) Навіщо ви картоплю терли? Чи ви не прихильниця легких шляхів ?
Бандитка Сью• 09 января в 02:54
Ответ дляБолтушка Му
не завжди чи не всюди, мені мама теж розповідала, як в дитинстві катувалася і терла бульбу на крохмаль, щоб киселю наварить, і це не поодинокий випадок заради експериментального видобування крохмалю, а постійна побутова практика в їх родині була, 60-ті роки Херсонщина
Болтушка Му• 09 января в 02:55
Ответ дляБандитка Сью
Може в 60- ті і не було в магазинах. Я з 80-х))
Бандитка Сью• 09 января в 02:57
Ответ дляБолтушка Му
та я теж 80-х, і крохмалю було хоч греблю гати, а мама отакий от досвід має, мені самій було дивно, в них заможна інтелігентна сім´я була, купили б той крохмаль, якби було що купляти
Болтушка Му• 09 января в 03:26
Ответ дляБандитка Сью
Може то трудотерапія для дітей така була)
Без QR коду• 09 января в 22:12
Ответ дляБолтушка Му
У моєї подруги теж була така трудотерапія і це вже був початок 90х. Завдання після школи - натерти відро картоплі. Я, пам´ятаю, випала в осад від такого, бо навіть тоді мені, дитині, це було дико. І ми не з забитого села. Спробуйте перетерти відро картоплі - жах. Я тоді так здивувалася, а нашо скільки дерунів?? А вона каже: це на крохмаль. Я ще більше випала. Це дурна робота, аби робить. У них це було тому, що в них у сім´ї правила бабуся, а бабуся з села і так робила все життя споконвіку.
Болтушка Му• 10 января в 02:14
Ответ дляБез QR коду
Жах якийсь.