Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 января в 09:59

Де купити сережки як у фільмі Сам удома 2?

Передивлялась фільм Сам удома 2 і тільки зараз звернула увагу на крутезні сережки у дами, яка на переході в Нью- Йорку лупцює "мокрих" бандитів і не дає себе пограбувати. Може хто-небудь звертав увагу, чи існують схожі сережки в продажу? Оті масивні, з підвісками-сонечками.
Весотехник• 09 января в 10:43
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Сережки ось такі, як на фото
Это винтажная бижутерия.
Гопница-Советчица• 09 января в 10:44
Ответ дляШвабристка
Побачила у Резервд досить великі сережки
Та й в Зарі постійно щось таке огромнзне є. В нас є магазин стоковий, там переважно Зара, Н&М тощо. І в них ціла вітрина такого великого «дорого-багато».
Б´ю байдики• 09 января в 11:04
Если нужны только на пару раз и есть время ждать с али две-три недели, то вот наиболее похожие на те, что со скрина. Но на скрине скорее всего клипсы и пластик, они легкие. А эти на гвоздике, могут оттягивать мочку довольно сильно.
https://www.aliexpress.com/item/1005010669011052.h...
все по ГОСТу!• 09 января в 11:19
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Сережки ось такі, як на фото
Али экспресс
Ленне-Рейма• 09 января в 11:21
У меня в детстве были очень похожие клипсы, тогда было модно.
ДлинноНожка• 09 января в 11:29
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 21 января в 11:19
Купила в результаті кліпси схожого формату, хоч і не один в один. Одні на фото гружу, а друга з чисто білими ’перлинами’