Поліцейський патруль• 09 января в 10:36
Дівчата, хто в масовані обстріли ходить в метро, на вашій станції теж мороз?
У нас укриттів в будинку чи паркінгу немає. Йдемо в метро. Є найдешевша палатка і спальнікі. Від вітру захищає. Але у нас в метро протяг страшенний, і пара з рота, ніби на вулиці сидиш. Я якось пішла в метро без палатки, то через годину бігла додому під шахедами, бо пальців на ногах майже не відчувала. У вас як з температурою саме в метро норм чи так само?
Скользкая• 09 января в 10:44
Я в Києві
Прийняла рішення нікуди не ходити, бо неможливо майже щоночі бігти в метро і там мерзнути та не спати.
Цей нервовий стрес може мене добити швидше ніж той шахед чи ракета.
Сплю у ліжку, одягнувши беруші, повністю абстрагуючись і сподіваюсь на краще.
Цієї ночі навіть не прокидалася, зранку прочитала новини який був Армагедон у Києві.
Якось так
Стебель березы• 09 января в 10:47
Хворіла після метро, але це швидше через інфекції ніж через холод
Ромашка -3390• 09 января в 10:49
Сидели в метро 4 часа, слегка прохладно. В паркинге было жесть , дольше 2 часов не могла сидеть, так холодно было
Репетиторша• 09 января в 10:51
Ответ дляСкользкая
Я в Києві
Якось так
Аналогічно.
Я теж з берушами сплю.
Але цієї ночі такі піднялась на вийшла в ліфтовий холл. Бо будинок декілька разів добре трусонуло.
Я теж з берушами сплю.
Поліцейський патруль
• 09 января в 10:56
Ответ дляСтебель березы
Яка станція ?
Я на Теремки ходжу, там не має такого
Деміївська. Холод страшенний. Вологість висока дуже. Сижу вже із закладеним носом.
Поліцейський патруль
• 09 января в 10:59
Ответ дляСкользкая
Я в Києві
Якось так
Оце я теж так робила минулий раз, коли ото тривога була до 8 ранку. Щоправда не спала, слухала як ці п*здюки літали над будинком. В цей раз пішла в метро. Поки потім складала палатку, буквально хвилини 4, то руки вже бордові горіли від морозу.
Скользкая• 09 января в 11:06
Ответ дляПоліцейський патруль
Я теж на Деміївці.
Так, там холод нереальний в метро.
Треба мати кінське здоровʼя, щоб півночі там висидіти
Так, там холод нереальний в метро.
Поліцейський патруль
• 09 января в 11:12
Ответ дляСкользкая
Я теж на Деміївці.
Так, там холод нереальний в метро.
Тоді я розумію, чому ви вдома залишаєтесь. 0% засудження, 100000% розуміння.
Відморожена• 09 января в 11:49
Ответ дляПоліцейський патруль
Купите аккумуляторы тепла , мини грелки в обувь и в перчатки , с ними немножко веселее.