Где тут 0?• 09 января в 13:16
А почему Иисус родился зимой?
Кто в курсе? Ведь первыми узнали пастуха, но зимой же вроде овец не пасут
Парова машина• 09 января в 15:53
Ответ дляЖонДуан
Я цілком припускаю, що була така людина, яка володіла гіпнозом, могла якимось молитвами зціляти( ну як у нас зараз бабкі/ дедкі), зібрав біля себе апостолів( секту).Потім його діяльність обросла легендами, слухами тощо.Зробили з нього сина Божого.Так само придумали про Благовіщення, та саме дивокувате що є - непорочне запліднення.
При цьому я вірю, що є якась сила- Бог, Всевишній, Видяче око тощо.А от в ця казки про непорочне зачаття, воскресіння сортового, ні не вірю.
каждый верит в свое.)
Дело в том, что как вы имеете право верить в то, что этого не было, так мы имеем право верить в то, что это было.
Равноправие. И что у вас , что у нас - это вера. Просто разная.
Парова машина• 09 января в 15:56
Ответ дляSvitlo_
Хто пам´ятає? Євреї які не признали Ісуса за Месію, але передають з покоління в покоління дату його народження?
все апостолы были евреями - адресуйте это им.
Гадости про коллективную ответственность не пишите.
Парова машина• 09 января в 16:01
Ответ дляSvitlo_
Апостоли померли майже 2000 років тому. Так хто ж пам´ятає день народження Ісуса? Хто зберіг цю інформацію до наших днів?
ну не понимаете, значит не пришло время. Есть сопротивление и оно не дает вам понимать. Когда придет время - поймете. Если оно прийдет....
Я пустой разговор продолжать не буду. Тут про очевидное.
Ответ дляПарова машина
Очевидне завжди можна продемонструвати. А всяка неправда - це гріх.
Парова машина• 09 января в 16:15
Ответ дляSvitlo_
В этих темах миллион раз писали, что первые письменные свидетельста о том, что Рождество отмечали 25 декабря по Юлианскому зафиксированы в 350 каком то году. Но вы все равно ах! кто помнит 2000 лет. Ах! - ---это просто отвержение реальности.
вы не воспринимаете реальность. А тех, кто воспринимает - гнобите.
Оно мне надо общаться с таким человеком. Надо? Нет.
Ответ дляПарова машина
Що Різдво відмічали в Римі 25 грудня через 350 років це я і не спорю. Де інформація про день народження у Віфлиємі?
Парова машина• 09 января в 16:17
Ответ дляSvitlo_
Где тут 0?
• 09 января в 16:20
Ответ дляПарова машина
Да, в 4веке.
Ответ дляПарова машина
Ака реальність? Хто у 350 році коли почали святкувати в Римі відкрив точну дату народження Ісуса? Хоч один можливий варіант назвіть?
Чому Ірод наказав вбивати немовлят у віці до 2 років, якщо була відома точна дата народження Христа?
А то виходить сучасники не знали, а через 350 років знали?
Где тут 0?
• 09 января в 16:22
Ответ дляSvitlo_
Ви якась притрушена чи шо? М ы пытаемся разобраться, что вы тут как цербер ходите,
Папина дочка• 09 января в 18:24
Ответ дляSvitlo_
Апостоли не були присутні при народженні Ісуса.
Не всі навіть його знали особисто.
Папина дочка• 09 января в 18:26
Ответ дляГде тут 0?
Бо людина логічно мислить, в дописувачки освіта історика якщо не помиляюсь.
Дата народження Ісуса невідома
Папина дочка• 09 января в 18:27
Ответ дляГде тут 0?
А 24 декабря у вас как? Тоже трава до колена?
До чого тут Україна, коли Ісус єврей і народився на Близькому Сході, де інший клімат був і є.
Папина дочка• 09 января в 18:27
Ответ дляXвостокрутелка
Язицтво це не тільки слов´янська релігія
язицький та слов’янський - це не синоніми.
Я знаю.
АгатаХристя• 09 января в 18:34
А все остальное вас в этой легенде не смущает? Непорочное зачатие например???
Где тут 0?
• 09 января в 18:36
Ответ дляАгатаХристя
Ну Мария ж от Бога родила, правильно? От Святого Духа или от кого?
Папина дочка• 09 января в 19:30
Ответ дляГде тут 0?
Непорочне зачаття було. Розумійте як хочете. І зачаття було в Назареті, потім вони пішли у Віфлеєм, де вона народила. От як визначити дату народження Ісуса якщо люди того часу були неписемні в основній масі . Ще 100 років
назад по селах дати народження записували приблизно, то що казати за ті часи....
Где тут 0?
• 09 января в 19:42
Ответ дляПапина дочка
Ну так они бы тогда сами подумали какие пастухи и декабрь
Кучерявочка• 09 января в 21:24
Ответ дляПапина дочка
Как раз у евреев все грамотные были
Області пітьми• 09 января в 21:34
Ответ дляПапина дочка
Саме так. Прилетіла ластівонька- новий рік слов´янський, вяткували в березні
Ластівки прилітають до нас не раніше травня
Області пітьми• 09 января в 21:35
Ответ дляГде тут 0?
Я понимаю что солнцестояние наверное зимнее. Но почему он родился зимой и при чем тут пастухи тогда
А пастухи взимку кудись випаровуються, чи з якої причини вони не могли знайти маля?
Где тут 0?
• 09 января в 21:46
Ответ дляОбласті пітьми
А кого они пасли зимой
Області пітьми• 09 января в 21:48
Ответ дляГде тут 0?
А кого они пасли зимой
А з чого ви взяли що вони когось пасли?
Парова машина• 09 января в 22:08
Ответ дляПапина дочка
После Введения во храм Пресвятая Богородица жила при Иерусалимском храме до своего совершеннолетия, обучаясь там рукоделию и Священному Писанию, но конкретный город — Иерусалим, где она была посвящена в служение.
Там и случилось зачатие, я думаю.
Парова машина• 09 января в 22:10
Ответ дляАгатаХристя
Здесь вопрос только в том есть Бог или нет.